3 ON 3 ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2019
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ)
9:00 - 13:00
ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ
ΓΕΡΟΝΤΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ)
9:00 - 13:00
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ
ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2019
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΟΦΗ 2
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 22:00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
Β.Α.Κ. 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Α Ο.Φ.Η. - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ - ΤΡΟΥΛΗ
Β.Α.Κ. 20:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ - ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΒΟΥΤΕΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΔΕΙΛΙΝΟ - Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΒΟΥΤΕΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΥΔΩΝ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΠΕΔΙΑΔΑ - ΟΑΣΗ
ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΣΗΤΕΙΑΣ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Α AOK XANΙΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΑΧ 2 - ΧΑΝΙΑ BC
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΧΑΝΙΩΝ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ2 - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΔΕΙΛΙΝΟ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΛΟΥΚΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΥΔΩΝ
ΤΡΟΥΛΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ
Β.Α.Κ. 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Α Ο.Φ.Η - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ10:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΓΟΡ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΓΙΑΝΝΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΓΟΡ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΙΧΕΛΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΜΙΧΕΛΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 14:30 ΕΦΗΒΩΝ Α AOK XANΙΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΧΑΝΙΩΝ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ - ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2019
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ)
9:00 - 13:00
ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ
ΓΕΡΟΝΤΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019
3ο ΛΥΚΕΙΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ (ΛΕΩΦΟΡΟΣ ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΑΣ)
9:00 - 13:00
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ
ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 19-10-2019
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΟΦΗ 2
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 22:00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
Β.Α.Κ. 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Α Ο.Φ.Η. - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ - ΤΡΟΥΛΗ
Β.Α.Κ. 20:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ - ΚΑΛΑΪΤΖΑΚΗ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΒΟΥΤΕΣ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΔΕΙΛΙΝΟ - Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΒΟΥΤΕΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΥΔΩΝ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΠΕΔΙΑΔΑ - ΟΑΣΗ
ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΣΗΤΕΙΑΣ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17:00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΠΑΙΔΩΝ Α AOK XANΙΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΑΧ 2 - ΧΑΝΙΑ BC
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΧΑΝΙΩΝ 16:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΚΥΔΩΝ2 - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 20-10-2019
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΔΕΙΛΙΝΟ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΛΟΥΚΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΥΔΩΝ
ΤΡΟΥΛΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ.Η.
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ
Β.Α.Κ. 18:00 ΕΦΗΒΩΝ Α Ο.Φ.Η - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 11:30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 13:30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15:30 ΕΦΗΒΩΝ Β ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ10:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΓΟΡ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΓΙΑΝΝΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 12:00 ΕΦΗΒΩΝ Α ΑΓΟΡ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΙΧΕΛΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΜΙΧΕΛΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ Β ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 14:30 ΕΦΗΒΩΝ Α AOK XANΙΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ
ΧΑΝΙΩΝ 16:30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ - ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου