Οι Κριτές της ΕΚΑΣΚ (4-5/5)

Οι κριτές:

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5-5-2019

Γ ΕΘΝΙΚΗ 
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΑΟ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
ΒΑΡΟΥΧΑ (Σ) - ΣΤΟΥΜΠΟΥ (ΧΡ) - ΓΕΡΟΝΤΗ (24)

ΟΣΕΚΑ
ΔΥΟ ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΕΚ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ (Σ) - ΚΤΙΣΤΑΚΗ (ΧΡ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (24)

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 4-5-2019

Β.Α.Κ. 18:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΟΦΗ 3
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΟΑΣΗ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 14:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - Ο.Φ.Η.
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ 

ΜΟΙΡΩΝ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΓΙΑΛΑΜΑ 

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 14:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 13:00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ 

ΝΕΑΠΟΛΗΣ 14:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ 

ΡΕΘΥΜΝΟΥ10:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 3 - ΟΑΧ 2000
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:30 ΜΙΝΙ (Κ) ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ- ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ 

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - AOK XANΙΑ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟΥ 14:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ 

ΣΟΥΔΑΣ14:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ 2000 - ΟΑΧ 2
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ 

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΡΡΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ 

ΧΑΝΙΩΝ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ2 - ΟΑΧ 2
ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΚΥΡΙΑΚΗ 5-5-2019

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 11:00 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 13:00 ΜΙΝΙ (Κ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ 

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 14:30 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ-ΟΦΗ 
ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 16:00 ΜΙΝΙ (Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ18:00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΦΗ 1
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 18:00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΣΗ - Ο.Φ.Η
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ 

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:30 ΜΙΝΙ (Α) ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΟΦΗ 3
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΜΟΙΡΩΝ13:00 ΜΙΝΙ (Α) ΜΕΣΣΑΡΑ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ 

ΜΟΙΡΩΝ14:30 ΜΙΝΙ (Α) ΜΕΣΣΑΡΑ 2 - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΜΟΙΡΩΝ16:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΣΗΤΕΙΑΣ16:00 ΜΙΝΙ (Α) ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ 16:00 ΜΙΝΙ (Α) ΚΥΔΩΝ 1 - ΟΑΧ 1
ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ 18:00 ΜΙΝΙ (Α) ΚΥΔΩΝ2 - ΑΓΟΡ 2
ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΧΑΝΙΩΝ 19:30 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΑΧ 2000
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ 

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 16:00 ΜΙΝΙ (Α) ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑΣ18:00 ΜΙΝΙ (Α) ΧΑΝΙΑ BC - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ 

ΚΛΑΔΙΣΟΥ15:30 ΜΙΝΙ (Α) ΟΑΧ 2 - ΚΥΔΩΝ 3
ΣΑΡΡΗΣ 

ΚΛΑΔΙΣΟΥ17:00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΑΧ 2000
ΣΑΡΡΗΣ 

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.