Το τελικό πρόγραμμα της ΕΚΑΣΚ (18-19/5)

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 18-19/5/2019

18/05/19
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
19:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΓΟΡ 1
18/05/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
18:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
18/05/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
18/05/19
Β.Α.Κ.
11:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ 1
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
18/05/19
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
13:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18/05/19
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
18/05/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
18:30
Β ΦΑΣΗ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
18/05/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
16:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 2
ΧΑΝΙΑ BC
18/05/19
ΛΙΝΤΟ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΟΦΗ 2
18/05/19
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
13:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
18/05/19
ΝΕΑΠΟΛΗΣ
12:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
18/05/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΟΑΧ 1
18/05/19
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΑΧ 2000
18/05/19
ΧΑΝΙΩΝ
20:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ2
ΑΓΟΡ 2
18/05/19
ΧΑΝΙΩΝ
18:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΓΟΡ 3
18/05/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
14:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
18/05/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
19/05/19
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΑΓΟΡ 2
19/05/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
17:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
19/05/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
16:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2
19/05/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
14:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΟΦΗ 3
19/05/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
12:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΟΦΗ 2
19/05/19
ΑΡΧΑΝΩΝ
17:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
19/05/19
Β.Α.Κ.
11:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
19/05/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
16:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 2000
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
19/05/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 1
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
19/05/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 2000
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
19/05/19
ΛΙΝΤΟ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
19/05/19
ΛΙΝΤΟ
11:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΟΦΗ 1
19/05/19
ΛΙΝΤΟ
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
19/05/19
ΜΟΙΡΩΝ
14:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΕΣΣΑΡΑ 1
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
19/05/19
ΜΟΙΡΩΝ
12:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΕΣΣΑΡΑ 2
ΑΟΗ ΟΑΣΗ
19/05/19
ΜΟΙΡΩΝ
11:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
19/05/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 1
ΚΥΔΩΝ 1
19/05/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 3
ΟΑΧ 2
19/05/19
ΣΟΥΔΑΣ
11:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
19/05/19
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
13:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
19/05/19
ΧΑΝΙΩΝ
11:30
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ 3
AOK XANΙΑ
19/05/19
ΧΑΝΙΩΝ
10:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ2
ΧΑΝΙΑ BC
19/05/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
17:00
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.