Οι διαιτητές της ΕΚΑΣΚ (4-5/5)

Οι διαιτητές:
05-05-2019 19:30       ΧανίωνΜίνι αγόρια    Αρτεμάκη Δόμνα        Τσεκούρας Βαγγέλης
Ο.Φ.Σ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΑΧ 2000

05-05-2019 19:30       Χερσόνησος     Μίνι αγόρια    Μακρής Παναγιώτης  Κανακάκης Ηλίας       
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΟΦΗ 3


05-05-2019 18:00       Χερσόνησος     Μίνι κορίτσια  Μακρής Παναγιώτης  Κανακάκης Ηλίας       
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

05-05-2019 18:00       ΑλικαρνασσόςΜίνι αγόρια    Βαρελτζή Αργυρώ       Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΦΗ 1

05-05-2019 18:00       ΣούδαΜίνι αγόρια    Χριστινάκης Νώντας   Σταυρουλάκης Μανώλης       
ΧΑΝΙΑ BC - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

05-05-2019 18:00       ΧανίωνΜίνι αγόρια    Ξυλάς Δημήτρης         Καμπίτσης Μιχάλης    
ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΓΟΡ 2

05-05-2019 17:00       Κλαδισός         Μίνι κορίτσια  Χριστινάκης Βασίλης  Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΑΧ 2000

05-05-2019 16:00       Μοίρες            Παμπαίδων     Αϊβαλιώτης Ανδρέας  Τούλης Γιώργος           
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

05-05-2019 16:00       ΣητείαΜίνι αγόρια    Ξενάκης Μιχάλης        Χρηστάκης Χριστόφορος        
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

05-05-2019 16:00       ΑλικαρνασσόςΜίνι αγόρια    Βαρελτζή Αργυρώ       Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

05-05-2019 16:00       Ταυρωνίτης     Μίνι αγόρια    Αρτεμάκη Δόμνα                    
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

05-05-2019 16:00       ΧανίωνΜίνι αγόρια    Ξυλάς Δημήτρης         Καμπίτσης Μιχάλης    
ΚΥΔΩΝ 1 - ΟΑΧ 1

05-05-2019 15:30       Κλαδισός         Μίνι αγόρια    Χριστινάκης Βασίλης  Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 2 - ΚΥΔΩΝ 3

05-05-2019 14:30       Μοίρες            Μίνι αγόρια    Αϊβαλιώτης Ανδρέας  Τούλης Γιώργος           
ΜΕΣΣΑΡΑ 2 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

05-05-2019 14:30       ΣητείαΠαμπαίδων     Ξενάκης Μιχάλης        Χρηστάκης Χριστόφορος        
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

05-05-2019 14:30       ΑλικαρνασσόςΜίνι αγόρια    Βαρελτζή Αργυρώ       Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 2

05-05-2019 13:00       Μοίρες            Μίνι αγόρια    Αϊβαλιώτης Ανδρέας  Τούλης Γιώργος           
ΜΕΣΣΑΡΑ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

05-05-2019 13:00       ΑλικαρνασσόςΜίνι κορίτσια  Στιβακτάκης Γιάννης   Διλβόης Σωκράτης      
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

05-05-2019 11:00       ΑλικαρνασσόςΜίνι αγόρια    Στιβακτάκης Γιάννης   Διλβόης Σωκράτης      
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

04-05-2019 18:00       Β.Α.Κ   Παμπαίδων     Αϊβαλιώτης Ανδρέας  Τούλης Γιώργος           
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΟΦΗ 3

04-05-2019 17:30       Δουκός Μποφώρ        Μίνι αγόρια    Γερμανής Βαγγέλης    Μαρκοδημητράκης Γιάννης   
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

04-05-2019 16:30       Κλαδισός         Παγκορασίδων            Σταυρουλάκης Μανώλης       Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 2000 - ΟΑΧ 2

04-05-2019 16:15       Δουκός Μποφώρ        Μίνι αγόρια    Γερμανής Βαγγέλης    Μαρκοδημητράκης Γιάννης   
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

04-05-2019 16:00       Ταυρωνίτης     Παμπαίδων     Κουλιεράκη Χρύσα     Τεπερίδης Βασίλης     
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Ο.Φ.Σ ΧΑΝΙΩΝ

04-05-2019 15:00       Δουκός Μποφώρ        Μίνι αγόρια    Γερμανής Βαγγέλης    Μαρκοδημητράκης Γιάννης   
ΟΜΑΔΑ Α - ΟΜΑΔΑ Β

04-05-2019 14:30       Νεάπολη         Παμπαίδων     Μαραγκάκης Ανδρέας            Βαρελτζή Αργυρώ       
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

04-05-2019 14:30       Ρέθυμνο          Παμπαίδων     Χριστινάκης Βασίλης  Λελεδάκη Σταυρούλα
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

04-05-2019 14:00       Αρκαλοχώρι    Παγκορασίδων            Κατσαπρακάκης Χρήστος       Κανακάκης Ηλίας       
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

04-05-2019 14:00       ΧανίωνΠαμπαίδων     Ξυλάς Δημήτρης         Αρτεμάκη Δόμνα        
ΚΥΔΩΝ 2 - ΟΑΧ 2

04-05-2019 14:00       Ιεράπετρα      Παγκορασίδων            Καρανικόλα Έλενα     Διλβόης Σωκράτης      
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

04-05-2019 13:00       Μοίρες            Παμπαίδων     Ξενάκης Μιχάλης        Στιβακτάκης Γιάννης   
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

04-05-2019 13:00       Νεάπολη         Μίνι αγόρια    Μαραγκάκης Ανδρέας            Βαρελτζή Αργυρώ       
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

04-05-2019 13:00       Ρέθυμνο          Παμπαίδων     Χριστινάκης Βασίλης  Λελεδάκη Σταυρούλα
ΑΓΟΡ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

04-05-2019 12:00       Αρκαλοχώρι    Παμπαίδων     Κατσαπρακάκης Χρήστος       Κανακάκης Ηλίας       
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

04-05-2019 11:30       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια  Καμπίτσης Μιχάλης    Σταγάκη Στέλλα         
ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

04-05-2019 10:00       Ρέθυμνο          Παμπαίδων     Καμπίτσης Μιχάλης    Σταγάκη Στέλλα         
ΑΓΟΡ 3 - ΟΑΧ 2000

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.