Στο Μετς διεκδικεί την πρόκρηση ο ΟΑΧ για το Πανελληνίο Νεανίδων

Κόντρα στους Αιγέα, Αίολο Μυτιλήνης και ΕΑΚΑ θα διεκδικήσει το εισιτήριο για το πανελλήνιο πρωτάθλημα Νεανίδων ο ΟΑΧ. Το σύνολο των Χανίων θα προσπαθήσει να κατακτήσει την πρώτη θέση στα προκριματικά (Γ όμιλος) τα οποία θα διεξαχθούν στο Μετς στις 22-24 Απριλίου.
Α’ Όμιλος (Θεσσαλονίκη, Σταυρούπολη)
1.ΣΑΚ Αστέρας
2.ΑΦΣ Κεραυνός Αγ. Γεωργίου
3.ΣΦΚ Πιερικός Αρχέλαος
4.Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ
5.ΠΑΣ Γιάννινα
20 Απριλίου
Κεραυνός-Πιερικός Αρχέλαος
Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ-Αστέρας
Ρεπό: ΠΑΣ Γιάννινα
21 Απριλίου
Αστέρας-Κεραυνός
Πιερικός Αρχέλαος-ΠΑΣ Γιάννινα
Ρεπό: Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ
22 Απριλίου
ΠΑΣ Γιάννινα-ΣΑΚ Αστέρας
Κεραυνός-Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ
Ρεπό: Πιερικός Αρχέλαος
23 Απριλίου
Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ-ΠΑΣ Γιάννινα
Αστέρας-Πιερικός Αρχέλαος
Ρεπό: Κεραυνός
24 Απριλίου
ΠΑΣ Γιάννινα-Κεραυνός
Πιερικός Αρχέλαος-Πρωταθλητής ΕΣΚΑΘ
Ρεπό: ΣΑΚ Αστέρας
Β’ Όμιλος (Ερμιόνη)
1.ΑΟ Γλαύκος
2.ΚΟΜ Πελασγός
3.ΑΟ Ερμιόνης
4.ΣΚ Σύλλας Αιδηψού
Το πρόγραμμα
20 Απριλίου
Πελασγός-Σύλλας Αιδηψού
Ερμιόνη-Γλαύκος
21 Απριλίου
Γλαύκος-Πελασγός
Σύλλας Αιδηψού-Ερμιόνη
22 Απριλίου
Πελασγός-Ερμιόνη
Γλαύκος-Σύλλας Αιδηψού
Γ’ Όμιλος (Μετς)
1.ΟΑ Χανίων
2.ΕΑΚΑ
3.ΑΣ Αιγέας Χίου
4.ΕΓΣ Αίολος Μυτιλήνης
Το πρόγραμμα
22 Απριλίου
Αιγέας-ΟΑ Χανίων
Αίολος Μυτ.-ΕΑΚΑ
23 Απριλίου
ΕΑΚΑ-Αιγέας
ΟΑ Χανίων-Αίολος Μυτ.
24 Απριλίου
Αιγέας-Αίολος Μυτ.
ΕΑΚΑ-ΟΑ Χανίων
Τελική Φάση (Ιστιαία)
1.Νικητής Α’ Ομίλου
2.Νικητής Β’ Ομίλου
3.Νικητής Γ’ Ομίλου
4.Παναθηναϊκός ΑΟ
5.ΑΕΟ Πρωτέας Βούλας
6.ΑΣ ΠΑΟΚ
Το πρόγραμμα
1 Μαϊου
16.00 ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
18.00 Νικητής Γ’ Ομίλου-Πρωτέας
19.30 Τελετή Έναρξης
20.00 Νικητής Α’ Ομίλου-Νικητής Β’ Ομίλου
2 Μαϊου
16.00 Νικητής Β’ Ομίλου-Νικητής Γ’ Ομίλου
18.00 Πρωτέας-ΠΑΟΚ
20.00 Παναθηναϊκός-Νικητής Α’ Ομίλου
3 Μαϊου
15.00 ΠΑΟΚ-Νικητής Β’ Ομίλου
17.00 Νικητής Γ’ Ομίλου-Νικητής Α’ Ομίλου
19.00 Παναθηναϊκός-Πρωτέας
4 Μαϊου
14.00 Νικητής Γ’ Ομίλου-Παναθηναϊκός
16.00 Νικητής Α’ Ομίλου-ΠΑΟΚ
18.00 Νικητής Β’ Ομίλου-Πρωτέας
5 Μαϊου
10.00 ΠΑΟΚ-Νικητής Γ’ Ομίλου
12.00 Πρωτέας-Νικητής Α’ Ομίλου
14.00 Παναθηναϊκός-Νικητής Β’ Ομίλου
15.30 Τελετή λήξης

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.