Το πρόγραμμα αγώνων της ΕΚΑΣΚ (6-8/4)

Πρόγραμμα αγώνων 06/4/2019-08/04/19


 

03/04/19  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  17.00   ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ  ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
06/04/19  ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ   19:00   ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ  ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
06/04/19  ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ   17:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ  ΟΑΧ 1
06/04/19  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  20:00   ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ  ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
06/04/19  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  18:00  ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ  ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
06/04/19  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ   16:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
06/04/19  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  14:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ  ΟΦΗ 2
06/04/19  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  12:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2  ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
06/04/19  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  10:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1  ΟΦΗ 1
06/04/19  ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ  16:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
06/04/19  Β.Α.Κ. 16:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ  ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
06/04/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ  19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
06/04/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ   ΑΟ ΚΥΔΩΝ AOK XANΙΑ
06/04/19 ΛΙΝΤΟ  20:00  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
06/04/19  ΛΙΝΤΟ  18:00  ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ  ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ  ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
06/04/19  ΡΕΘΥΜΝΟΥ  15:00   ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ  ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ  Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
06/04/19  ΡΕΘΥΜΝΟΥ  13:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ  ΟΑΧ 2
06/04/19  ΡΕΘΥΜΝΟΥ  11:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ  ΟΑΧ 2000
06/04/19  ΡΕΘΥΜΝΟΥ   10:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 3  ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
06/04/19  ΣΟΥΔΑΣ  19:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 1 ΟΑΧ 2000
06/04/19  ΣΟΥΔΑΣ  17:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
AOK XANΙΑ  ΧΑΝΙΑ BC
06/04/19  ΣΟΥΔΑΣ  15:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 2000  Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
06/04/19  ΣΟΥΔΑΣ  13:30  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 2  ΑΓΟΡ 2
06/04/19  ΧΑΝΙΩΝ  13:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ  ΚΥΔΩΝ 1 ΑΓΟΡ 1
06/04/19  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ  13:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ  ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
06/04/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

07/04/19 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  17:30  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
07/04/19  ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 16:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ  ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
07/04/19  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  17:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
07/04/19  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  15:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΟΦΗ 2
07/04/19  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  13:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2  ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
07/04/19  ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ  11:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1
07/04/19  ΚΛΑΔΙΣΟΥ  15:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ  ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
07/04/19  ΚΛΑΔΙΣΟΥ  13:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑΧ 2  AOK XANΙΑ
07/04/19  ΛΙΝΤΟ  13:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ  ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
07/04/19  ΛΙΝΤΟ  11:30  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.  ΟΦΗ 1
07/04/19  ΛΙΝΤΟ  10:00 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2  ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
07/04/19  ΜΟΙΡΩΝ  13:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΜΕΣΣΑΡΑ 1  ΟΦΗ 3
07/04/19  ΡΕΘΥΜΝΟΥ  13:00  ΜΠΑΡΑΖ ΠΑΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
AOK XANΙΑ  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
07/04/19  ΡΕΘΥΜΝΟΥ  11:30  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 3  ΚΥΔΩΝ 3
07/04/19  ΡΕΘΥΜΝΟΥ  10:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΓΟΡ 1  ΟΑΧ 1
07/04/19  ΣΗΤΕΙΑΣ  14:30  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
07/04/19  ΣΗΤΕΙΑΣ  13:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 9ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ  Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ
07/04/19  ΣΟΥΔΑΣ  17:30 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΧΑΝΙΑ BC  ΑΓΟΡ 2
07/04/19   ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ  16:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ  ΟΑΧ 2000
07/04/19  ΧΑΝΙΩΝ  18:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ 1  ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
07/04/19  ΧΑΝΙΩΝ  16:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ  ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
07/04/19  ΧΑΝΙΩΝ  10:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΚΥΔΩΝ2  ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
07/04/19  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ  15:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
07/04/19  ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ  13:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΙΝΙ ΠΑΙΔ (Π.ΒΑΡΖΑΚ. 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟΗ ΟΑΣΗ  ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

08/04/19  Β.Α.Κ.  20:00  ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ 3  ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

  • Η ομάδα ΑΣΑ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ  αποχώρησε από το πρωτάθλημα Μίνι Παίδων  και στο εξής οι αγώνες της  θα θεωρούνται ρεπό από τους αντιπάλους του ομίλου.

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.