Τα αποτελέσματα του Παγκοσμίου Σχολικού πρωταθλήματος (15/4)

Τα αποτελέσματα Δευτέρα15/4

«ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 1
Δευτέρα 15/4
(Α) Ελλάδα 2-Αυστρία 69-59
(Κ) Χιλή- Ουγγαρία 67-40
(Α) Τουρκία-Βουλγαρία 80-47
(Κ) Τουρκία-Κίνα 69-39


ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 2
Δευτέρα 15/4
(Α) Ελλάδα 1- Γαλλία 67-62
(Κ) Κινεζική Ται Πει- Ιρλανδία  85-32
(Α) Φιλανδία-Βραζιλία  49-57
(Κ) Εστονία-Γερμανία 37-46

ΛΙΝΤΟ
Δευτέρα 15/4
(Α) Βέλγιο-Τσεχία  90-48
(Κ) Νέα Ζηλανδία-Δανία 61-28
(Α) Ισραήλ-Κινεζική Ται Πέι 101-46
(Κ) Φιλανδία -Ολλανδία 95-26

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Δευτέρα 15/4
(Κ) Κύπρος-Κροατία 75-19
(Α) Λουξεμβούργο-Κύπρος 43-51
(Κ) Βουλγαρία-Σλοβακία 20-0
(Α)Κυπρος-Βέλγιο 47-39


ΑΡΧΑΝΕΣ
Δευτέρα15/4
(A) Εσθονία - Αζερμπαϊτζάν 46-54
(K) Γαλλία-Σλοβακία 63-47
(A) Ρουμανία-Χιλή 55-64


ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ (ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ)
Δευτέρα15/4
(A) Κροατία-Νέα Ζηλανδία 36-63
(K) Ελλάδα 1-Ισραήλ 49-44
(A) Βόρεια Μακεδονία-Δανία 63-40


ΦΙΛΟΝΕΙΔΙΟ (ΧΕΡΣΟΝΙΣΣΟΣ)
Δευτέρα 15/4
(Κ) Λίβανο – Τσεχία  47-31
(Α) Λετονία-Κίνα 63-77
(Κ) Ρουμανία-Ελλάδα 2 42-52
(Κ)Λίβανο-Βραζιλία 52-54





Επομενη αγωνιστική (Τετάρτη 17/4): 

«ΔΥΟΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 1
Τετάρτη 17/4
(A) Κινεζική Ται-Πει- Δανία  9:30
(K) Κίνα-Εσθονία 11:00
(A) Βουλγαρία-Φινλανδία 12:30
(K) Ολλανδία-Σλοβενία14:00



ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 2
Τετάρτη 17/4 
(Α) Κίνα-Κύπρος 9:30
(Κ) Κύπρος-Βουλγαρία 11:00
(Α) Λιθουανία-Λουξεμβούργο 12:30

ΛΙΝΤΟ
Τετάρτη 17/4
(Α) Τσεχία-Κροατία 9:30
(Κ) Ουγγαρία-Ιρλανδία 11:00
(Α)Αυστρία-Γαλλία  12:30
(Κ)Δανία-Ισραήλ 14:00


ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Τετάρτη 17/4
(Α) Βέλγιο-Νέα Ζηλανδία  9:30
(Κ) Χιλή-Κινεζική Ται-Πει 11:00
(Α) Ελλάδα 2-Ελλαδα 1 12:30
(Κ) Νεα Ζηλανδία-Ελλάδα 1 14:00

ΑΡΧΑΝΕΣ
Τετάρτη 17/4
(Α) Ισραήλ-Βόρεια Μακεδονία  9:30
(Κ) Τουρκία-Γερμανία 11:00
(Α) Τουρκία-Βραζιλία 12:30
(Κ) Φινλανδία- Γαλλία14:00


ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ (ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ)
Τετάρτη 17/4
(Κ) Βέλγιο-Σλοβακία 9:30
(Α) Αζερμπαϊτζάν-Χιλή 11:00
(Κ) Λίβανο-Ρουμανία 12:30

ΦΙΛΟΝΕΙΔΙΟ (ΧΕΡΣΟΝΙΣΣΟΣ)
Τετάρτη 17/4
(Κ) Κροατία-Τσεχία 9:30
(Α) Εσθονία-Ρουμανία 11:00
(Κ)Βραζιλία-Ελλάδα 2 12:30

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.