Τα αποτελέσματα του Παγκοσμίου Σχολικού πρωταθλήματος (14/4)



Τα αποτελέσματα Κυριακή 14/4

«ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 1
Κυριακή 14/4
(A) Βραζιλία- Κινεζική Ταϊπέι 76-58
(A)Τσεχία-Εστονία 97-37
(Κ) Βέλγιο-Τσεχία 52-37
(Α) Κινεζική Ταϊπέι-Κυπρος 70-45
(Α) Εστονία-Γαλλία 15:30 G29
Ισραήλ-Νέα Ζηλανδία 17:00 G63

«ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 2
Κυριακή 14/4
(A) Κυπρος-Ισραήλ 44-64
(A) Γαλλία-Ελλάδα 2 51-52
(K) Εστονία-Ουγγαρία 38-37
(A) Βραζιλία-Ισραήλ 44-74
(A) Τσεχία-Ελλάδα 2 51-71
(K) Δανία-Ελλάδα 1 29-54

ΛΙΝΤΟ
Κυριακή 14/4
(A)Αυστρία-Αζερμπαϊτζάν 72-45
(A) Κροατία-Λετονία 63-50
(K) Φινλανδία-Ιρλανδία 95-28
(A) Αζερμπαϊτζάν-Χιλή 51-60
(A) Λετονία-Ρουμανία 71-47
(K) Βελγιο-Ουγγαρία 46-55


ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 
Κυριακή 14/4
(A) Βουλγαρία-Κίνα 63-53
(A) Δανία-Φινλανδία 50-69
(K) Βουλγαρία-Γερμανία 45-67
(A) Κίνα-Νέα Ζηλανδία 32-53
(K) Ρουμανία-Τουρκία 44-55
(Κ) Ιρλανδία-Λίβανο 45-37


ΜΕΛΙΝΑ ΜΕΡΚΟΥΡΗ (ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ)
Κυριακή 14/4
(Α) Χιλή-Ελλάδα 1 24-84
(Α) Ρουμανία-Τουρκία  44-86
(Κ) Κινεζική Ταϊπέι-Ολλανδία 96-39
(Α) Αυστρία-Ελλάδα 1 43-68
(Α) Κροατία-Τουρκία 67-85
(Κ) Τσεχία-Εστονία 13-84

ΦΙΛΟΝΕΙΔΙΟ (ΧΕΡΣΟΝΙΣΣΟΣ) 
Κυριακή 14/4
(A) Νεα Ζηλανδία-Βόρεια Μακεδονία  65-67
(A) Βέλγιο-Λουξεμβούργο 67-43
(K) Χιλή-Κροατία 86-15
(A) Βουλγαρία-Βόρεια Μακεδονία 47-58
(Κ) Κυπρος-Γαλλία 32-79
(Κ) Ολλανδία-Σλοβακία 52-37


ΑΡΧΑΝΕΣ
Κυριακή 14/4
(Κ) Κύπρος-Γαλλία 32-79
(K) Ισραήλ-Νεα Ζηλανδία 60-61

Επόμενη αγωνιστική (15/4):

Δευτέρα15/4

«ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 1
Δευτέρα 15/4
(Α) Ελλάδα 2-Αυστρία 9:30
(Κ) Χιλή- Ουγγαρία11:00
(Α) Τουρκία-Βουλγαρία12:30
(Κ) Τουρκία-Κίνα 14:00


ΔΥΟ ΑΟΡΆΚΙΑ» HALL 2
Δευτέρα 15/4
(Α) Ελλάδα 1- Γαλλία 9:30
(Κ) Κινεζική Ται Πει- Ιρλανδία  11:00
(Α) Φιλανδία-Βραζιλία  12:30
(Κ) Εστονία-Γερμανία14:00

ΛΙΝΤΟ
Δευτέρα 15/4
(Α) Βέλγιο-Τσεχία  9:30
(Κ) Νέα Ζηλανδία-Δανία 11:00
(Α) Ισραήλ-Κινεζική Ται Πέι 12:30
(Κ) Φιλανδία -Ολλανδία 14:00

ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
Δευτέρα 15/4
(Κ) Κύπρος-Κροατία 9:30
(Α) Λουξεμβούργο-Κύπρος 11:00
(Κ) Βουλγαρία-Σλοβακία 12:30
(Α)νικητής-Βέλγιο 14:00


ΑΡΧΑΝΕΣ
Δευτέρα15/4
(A) Εσθονία - Αζερμπαϊτζάν 9:30
(K) Γαλλία-Σλοβακία 11:00
(A) Ρουμανία-Χιλή 12:30


ΜΕΛΙΝΑΜΕΡΚΟΥΡΗ (ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ)
Δευτέρα15/4
(A) Κροατία-Νέα Ζηλανδία 9:30
(K) Ελλάδα 1-Ισραήλ 11:00
(A) Βόρεια Μακεδονία-Δανία 12:30
(K) 1H-2G 14:00


ΦΙΛΟΝΕΙΔΙΟ (ΧΕΡΣΟΝΙΣΣΟΣ)
Δευτέρα 15/4
(Κ) Λίβανο – Τσεχία  9:30
(Α) Λετονία-Κίνα 11:00
(Κ) Ρουμανία-Ελλάδα 2 12:30
(Κ)νικητής-Βραζιλία 14:00

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.