Τα «roster» του Final Four των Εφήβων


Οι Ηράκλειο, Ηρόδοτος, Κύδων και Ρέθυμνο θα συναντηθούν στο κλειστό του «Μελίνα Μερκούρη» προκειμένου να «κονταροχτυπηθούν» για τον τίτλο του πρωταθλητή Κρήτης. Τα παιχνίδια των ημιτελικών θα γίνουν Σάββατο 30 (17:00 και 19:00), ενώ την Κυριακή 31 Μαρτίου οι νικητές της πρώτης μέρας θα διεκδικήσουν τον τίτλο, με το τζάμπολ να πραγματοποιείται στις 19:30. 

Το πρόγραμμα του final four των Εφήβων: 

Σάββατο 30/3:
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ                      17:00 -   19:00             ΚΥΔΩΝ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ                      19:00-    21:00             ΗΡΑΚΛΕΙΟ – ΑΓΟΡ                               

Κυριακή 31/03:
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ                      17:30 – 19:30              Μικρός τελικός
ΚΛ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ                      19:30 – 21:30              Τελικός

Τα «roster»:

ΗΡΑΚΛΕΙΟ Ο.Α.Α. 



Κωστας Καθαράκης                            2001 
Γιάννης Κίτσος Καλυβιανάκης          2001    
Γκέντιαν Συτάνι                                  2002    
Μιχάλης Καψάλης                               2002    
Μιχάλης Κουκιαδάκης                        2002    
Γιάννης Βαμβουκάκης                        2002    
Μάνος Μηλαθιανάκης                        2001    
Νίκος Σπυριδάκης                               2001    
Κώστας Νησιώτης                               2001    
Αλέξανδρος Νταής                             2002    
Ανδρέας Κατσαμάνης                        2002    
Γιάννης Καρεφυλάκης.                      2003    
Μάριος Γκίζης                                     2003                                        
                                    
Προπονητής: Γιώργος Μακράκης       
Βοηθός Προπονητή: Αντώνης Πινακουλάκης            
Συνοδός: Κωστας Μηλαθιανάκης                   
                                    
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 


Θεόδωρος  Χνάρης                           2001    
Ιωάννης  Φουκάκης                           2001    
Ιωάννης Βαράκλας                           2002   
Αναστάσιος Βαράκλας                     2004 
Μιχαήλ   Περβολαράκης                  2002     
Ανδρέας Μανουκάκης                     2002   
Χαράλαμπος Κοπιδάκης                   2002    
Εμμανουήλ Αναστασάκης               2002   
Νικόλαος Λαμπράκης                       2003  
Στέφανος Καραγιαννάκης               2003   
Στυλιανός Μανασσάκης                   2003    
Θεόδωρος Διαλεκτάκης                  2002     

Προπονητής: Σπυρίδων Γκοργκόλης 
Βοηθός προπονητή: Μιχαήλ Σταματάκης 
Συνοδός: Γιώργος Καραγιαννάκης 


Α.Ο. ΚΥΔΩΝ 



Νίκος Μαγγελάκης                            2001 
Μπάμπης Κούτζογκου                       2001 
Μιχάλης Τζιόλας                                2001    
Βαγγέλης Κουτουλάκης                   2001    
Βασίλης Καλιοντζης                          2001    
Γιώργος Μπαλαντινός                      2002    
Δημήτρης Γεωργακάκης                  2002    
Βασίλης Σεγκος                                2002    
Μιχάλης Περδικάκης                        2002    
Ερμής Τσίνας                                    2003
Αλκινοος Λιονάκης                           2003    
Στέφανος Καφαντάρης                    2003    
Γιάννης Φαρμάκης                            2003    
Γιάννης Μαστοράκης                       2004    

Προπονητής: Θεόδωρος Λεκάκος 
Συνοδός: Σωκράτης Αντωνίου, Αντώνης Κούτζογλου 


ΡΕΘΥΜΝΟ BC 2019




Δημήτριος Βαλμάς                             2002                
Δημήτριος Δούσμανης                      2002                
Ηλίας Βεργάκης                                  2002                
Ηλίας Κοτσόκολος                              2003                
Φίλιππος Κωνσταντινίδης                   2004                
Μανώλης Ψωμάς                                 2001                
Εμμανουήλ Μαυρογιαννάκης            2001                
Αθανάσιος Καλαϊτζάκης                      2001                
Εμμανουήλ Γρηγοράκης                     2001                
Κων/νος Κριτσωτάκης                        2001                
Γεώργιος Βοσκάκης                           2001    
Βασίλειος Ηλιάκης                              2001                
Εμμανουήλ Μοσχάκης                        2001                
Σπυρίδων Δούβρης                             2001                
Στυλιανός Τζαγκαράκης                     2001                
Νικόλαος Ζαμπετάκης                        2001                
Ανδρέας Φραγκιαδάκης                     2001                
Σπυρίδων Φραγκιαδάκης                    2001                

Προπονητής: Κώστας Μπαλάφας

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.