Το πρόγραμμα των Παμπαίδων (2019)



Σε οχτώ ομίλους θα διεξαχθεί το τουρνουά των Παμπαίδων της ΕΚΑΣΚ για το 2019. Οι όμιλοι της διοργάνωσης θα χωριστούν σε Δύση, Ανατολή και Ηράκλειο προκειμένου να διευκολυνθούν τις μετακινήσεις των ομάδων που θα συμμετάσχουν. Το τουρνουά θα ξεκινήσει στις 6 Απριλίου και θα ολοκληρωθεί αρχές Ιουνίου. Όσον αφορά του κανονισμούς του «Παύλος Βαρζακιάν» επιτρέπεται μόνο η προσωπική άμυνα (man to man) στο μισό γήπεδο χωρίς παγίδες ενώ απαγορεύεται κάθε μορφή ζώνης - zone press και παραλλαγή αυτής. Δεν επιτρέπεται το σκριν στην κατηγορία μίνι παίδων & μίνι κορασίδων. Στο τουρνουά Παμπαίδων θα χρησιμοποιηθούν μπάλες size 7. Μετά το τέλος των αγώνων της Α’ φάσης όλων των τουρνουά, θα διεξαχθεί αγώνας-γιορτή (All Star Game) σε κλειστό γυμναστήριο και ημερομηνία που θα οριστεί από την Επιτροπή πρωταθλήματος, στην οποία θα συμμετάσχουν, κατόπιν επιλογής από τον περιφερειακό και τους νομαρχιακούς προπονητές, οι 24 καλύτεροι αθλητές/τριες από κάθε τουρνουά. 

Το πρόγραμμα:


Α ΟΜΙΛΟΣ (ΔΥΣΗ)
     1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
06/04/19 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΟΑΧ 1 0 0
06/04/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 ΑΓΟΡ 1 0 0
Ρεπό: ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/04/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 1 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0 0
20/04/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 0 0
Ρεπό: ΚΥΔΩΝ 1
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
24/04/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 0 0
24/04/19 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΥΔΩΝ 1 0 0
Ρεπό: ΟΑΧ 1
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
02/05/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0 0
02/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 ΟΑΧ 1 0 0
Ρεπό: ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
04/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 0 0
04/05/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 1 ΚΥΔΩΝ 1 0 0
Ρεπό: ΑΓΟΡ 1
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
11/05/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 1 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 0 0
11/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 ΚΥΔΩΝ 1 0 0
Ρεπό: ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
18/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΑΧ 1 0 0
18/05/19 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΓΟΡ 1 0 0
Ρεπό: ΚΥΔΩΝ 1
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
25/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 1 ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0 0
25/05/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 0 0
Ρεπό: ΟΑΧ 1
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
01/06/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΚΥΔΩΝ 1 0 0
01/06/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 1 ΑΓΟΡ 1 0 0
Ρεπό: ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
08/06/19 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ 0 0
08/06/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 ΟΑΧ 1 0 0
Ρεπό: ΑΓΟΡ 1


Β ΟΜΙΛΟΣ (ΔΥΣΗ)


          1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
06/04/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΑΓΟΡ 2 0 0
06/04/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΧΑΝΙΑ BC 0 0
Ρεπό: ΚΥΔΩΝ2
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/04/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΚΥΔΩΝ2 0 0
20/04/19 ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΑ BC ΟΑΧ 2 0 0
Ρεπό: AOK  XANΙΑ
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
24/04/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2 ΧΑΝΙΑ BC 0 0
24/04/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 AOK  XANΙΑ 0 0
Ρεπό: ΑΓΟΡ 2
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
02/05/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΚΥΔΩΝ2 0 0
02/05/19 ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΑ BC ΑΓΟΡ 2 0 0
Ρεπό: ΟΑΧ 2
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
04/05/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2 ΟΑΧ 2 0 0
04/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 AOK  XANΙΑ 0 0
Ρεπό: ΧΑΝΙΑ BC
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
11/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΟΑΧ 2 0 0
11/05/19 ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΑ BC AOK  XANΙΑ 0 0
Ρεπό: ΚΥΔΩΝ2
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
18/05/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2 ΑΓΟΡ 2 0 0
18/05/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΧΑΝΙΑ BC 0 0
Ρεπό: AOK  XANΙΑ
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
25/05/19 ΣΟΥΔΑΣ ΧΑΝΙΑ BC ΚΥΔΩΝ2 0 0
25/05/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΟΑΧ 2 0 0
Ρεπό: ΑΓΟΡ 2
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
01/06/19 ΧΑΝΙΩΝ ΚΥΔΩΝ2 AOK  XANΙΑ 0 0
01/06/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 2 ΧΑΝΙΑ BC 0 0
Ρεπό: ΟΑΧ 2
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
08/06/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΚΥΔΩΝ2 0 0
08/06/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK  XANΙΑ ΑΓΟΡ 2 0 0

Ρεπό: ΧΑΝΙΑ BC

Γ ΟΜΙΛΟΣ (ΔΥΣΗ)

         1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
06/04/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 3 ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ 0 0
06/04/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/04/19 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΓΟΡ 3 0 0
20/04/19 ΧΑΝΙΩΝ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑΧ 2000 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
04/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 3 ΟΑΧ 2000 0 0
04/05/19 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ 0 0
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
18/05/19 ΧΑΝΙΩΝ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ ΑΓΟΡ 3 0 0
18/05/19 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΟΑΧ 2000 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
25/05/19 ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟΡ 3 Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 0 0
25/05/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
01/06/19 ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2000 ΑΓΟΡ 3 0 0

01/06/19 ΧΑΝΙΩΝ ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ 0 0

Δ ΟΜΙΛΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

         1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
06/04/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 0 0
06/04/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΟΦΗ 1 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/04/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 0 0
20/04/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
11/05/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 0 0
11/05/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 0 0
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
18/05/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 0 0
18/05/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 1 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
25/05/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΟΦΗ 1 0 0
25/05/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
01/06/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 0 0

01/06/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 1 ΟΦΗ 1 0 0


Ε ΟΜΙΛΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

         1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
06/04/19 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΟΦΗ 2 0 0
06/04/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/04/19 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 0 0
20/04/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
18/05/19 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 0 0
18/05/19 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΟΦΗ 2 0 0
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
25/05/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 0 0
25/05/19 ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
01/06/19 ΛΙΝΤΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 0 0
01/06/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΟΦΗ 2 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
08/06/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ 0 0

08/06/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 2 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ 0 0


ΣΤ ΟΜΙΛΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

          1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
06/04/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 0 0
06/04/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 0 0
Ρεπό: ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/04/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 0 0
20/04/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 0 0
Ρεπό: ΟΦΗ 3
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
24/04/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 0 0
24/04/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΟΦΗ 3 0 0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
02/05/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 3 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 0 0
02/05/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 0 0
Ρεπό: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
04/05/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 0 0
04/05/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 ΟΦΗ 3 0 0
Ρεπό: ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
11/05/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 0 0
11/05/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΟΦΗ 3 0 0
Ρεπό: ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
18/05/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 0 0
18/05/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 0 0
Ρεπό: ΟΦΗ 3
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
25/05/19 ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 0 0
25/05/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 3 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 0 0
Ρεπό: ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
01/06/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΟΦΗ 3 0 0
01/06/19 ΛΙΝΤΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 0 0
Ρεπό: ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
08/06/19 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ 0 0
08/06/19 Β.Α.Κ. ΟΦΗ 3 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 0 0

Ρεπό ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2


Ζ' ΟΜΙΛΟΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)

         1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
06/04/19 ΛΙΝΤΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 0
06/04/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0 0
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/04/19 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ 0 0
20/04/19 ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 0 0
Ρεπό: ΑΟΗ ΟΑΣΗ
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
24/04/19 ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0 0
24/04/19 ΛΙΝΤΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ 0 0
Ρεπό: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
02/05/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ 0 0
02/05/19 ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 0
Ρεπό: ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
04/05/19 ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 0 0
04/05/19 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟΗ ΟΑΣΗ 0 0
Ρεπό: ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
11/05/19 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 0 0
11/05/19 ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΑΟΗ ΟΑΣΗ 0 0
Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
18/05/19 ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 0
18/05/19 ΛΙΝΤΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0 0
Ρεπό: ΑΟΗ ΟΑΣΗ
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
25/05/19 ΑΡΧΑΝΩΝ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ 0 0
25/05/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ 0 0
Ρεπό: ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
4 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
01/06/19 ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΟΗ ΟΑΣΗ 0 0
01/06/19 ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ 0 0
Ρεπό: ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
5 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
08/06/19 ΛΙΝΤΟ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ 0 0
08/06/19 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 0 0

Ρεπό: ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

Η' ΟΜΙΛΟΣ (ΑΝΑΤΟΛΗ)

         1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
06/04/19 ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 0 0
06/04/19 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
20/04/19 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 0
20/04/19 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
04/05/19 ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ 0 0
04/05/19 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 0 0
1 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
18/05/19 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 0
18/05/19 ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ 0 0
2 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
25/05/19 ΣΗΤΕΙΑΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0 0
25/05/19 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 0 0
3 η Αγωνιστική
Ημ/νια Ωρα Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς Σκορ
01/06/19 ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 0 0

01/06/19 ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 0 0

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.