Το τελικό πρόγραμμα (16-17/3)

Πρόγραμμα Αγώνων 16-17.3.2019

16/03/19
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
16/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
19:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
16/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
16/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
16/03/19
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
16/03/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
16/03/19
ΛΙΝΤΟ
20:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
AOK XANΙΑ
16/03/19
ΛΙΝΤΟ
18:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΟ ΚΥΔΩΝ
16/03/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
18:30
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΑΝΔΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
16/03/19
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
14:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
16/03/19
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
12:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
17/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
20:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
17/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΧΑΝΙΑ BC
17/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
17/03/19
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
13:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
17/03/19
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ
17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
17/03/19
Β.Α.Κ.
14:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
ΟΦΗ 2
ΑΟΗ ΟΑΣΗ
17/03/19
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
12:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
17/03/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
AOK XANΙΑ
Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
17/03/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
15:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
17/03/19
ΚΛΑΔΙΣΟΥ
11:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
AOK XANΙΑ
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
17/03/19
ΛΙΝΤΟ
16:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
17/03/19
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
16:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
17/03/19
ΣΗΤΕΙΑΣ
17:00
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ


  • Οι αγώνες Παίδων Α και Β  ΑΓΟΡ – ΚΥΔΩΝ  και ΑΓΟΡ2  - ΚΥΔΩΝ 2  αντίστοιχα, αναβάλλονται. 

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.