Οι διαιτητές στα παιχνίδια των ΟΦΗ και Δειλινό

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 16ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
1ος Όμιλος 
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου
Ζαχ, Αλεξάνδρου 17.00 Ιωνικός ΝΦ – ΣΚ Καλαμάτα Μπιστιντζάνος-Τσακιράκη (Παπαδόπουλος Κ.0
Κορίνθου 19.30 Λέοντας 2014 – ΑΟ Αχαγιά ΄82 Μελισάρης-Γιαννακόπουλος (Πετρόπουλος)
Βυζαντινό ΑΚ 17.00 ΑΣ Πέρα – Ηλυσιακός ΑΟ Πολυχρόνης-Λαζαρίδης (Κουλούρης)
Παν. Αλεξιώτισσας 14.30 Έσπερος ΑΟΠΑ – Νέο Ληξούριο Τσολάκος-Σκαλτσής (Πίγκας)
Δ. Βικέλας 18.00 ΑΕN Κηφισιάς – Αιγάλεω Ζιώγας-Νερομυλιώτης (Τηγάνης)
ΔΑΚ Νικαίας 17.00 ΓΝΟ Άρης Νικαίας – ΑΟ Ακράτα Κοντίλης-Φάκαρος (Κώτσης)
Αιγίου 17.00 ΑΓΣ Κεραυνός Αιγίου – ΝΕ Μεγαρίδας Χουγιάζος-Κοντογιαννόπουλος (Θεοδωρόπουλος)

2ος Όμιλος 
Σάββατο 16 Φεβρουαρίου
Καλλιθέας Ρόδου 14.00 ΑΕ Καλλιθέα – Βούρειος ΑΟΛ Χίου Αποστολίδης-Κοτσώνης
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου
Θήβας 17.00 ΑΣ  Άρης Θήβας – ΚΑΠ Λεκατσάς-Κανελλόπουλος (Χριστοδούλου)
Αταλάντης 15.30 ΑΣ Λοκρός Αταλάντης – ΟΦΗ Καλογερόπουλος Φ.-Χρηστίδης Ηλ. (Δεσάρτης)
Χαλκιά-Αναστασιάδη 17.00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας – ΑΟ Ίκαρος Ν. Σμύρνης Καρπάνος-Σταθόπουλος (Κάλφα)
Λίντο 17.00 Δειλινό ΑΟ – ΑΟ Αργοναύτης Τριγλίας Ραφήνας Μακρόπουλος-Καραμπιτσάκος (Ευαγγελινός)
Σχηματαρίου 17.00 ΓΣ Ερμής – ΚΑΟ Μελισσίων Κουτσοδήμος-Καρακωνσταντόπουλος (Χαράτσης)
Γ. Παπασιδέρης 17.00 ΓΣ Κορωπίου – ΕΦΑΟ Ζωγράφου Χριστοδουλάκης-Κούλης Χ. (Ελευθεριάδης)

3ος Όμιλος 
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου
Πρέβεζας 17.00 ΣΚ Νικόπολη Πρέβεζας – ΑΟΚ Βέροιας Βασιλόπουλος-Παπαθανασίου (Μυζίκος)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων 17.00 ΠΑΣ Γιάννινα – ΑΟ Καλαμπάκας Δέλλας-Αναστασιάδης (Τσιγγέλης)
Πολυκάστρου 17.00 ΜΠΑΣ Εύαθλος – ΓΑΣ Μελίκης Ηλιόπουλος-Κώνης (Ελευθεριάδης)
Εκπ. Μαντουλίδη 17.00 ΜΑΣ Ευαγ. Μαντουλίδης – ΑΣΓ Ιωαννίνων Κοτσίμπος-Μπούγλος Παν. (Βαφείδης)
ΕΑΚ Βόλου 17.00 ΑΣ Ολυμπιακός Βόλου – ΓΣ Τιτάνες Παλαμά Παζώλης-Κοντογιάννης (Μιναρετζόπουλος)
Μπάρας 17.00 ΑΜ Ίκαροι Τρικάλων – ΦΟ Πρωτέας Γρεβενών Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Χλωρός)

4ος Όμιλος 
Κυριακή 17 Φεβρουαρίου
Φ. Αμοιρίδης 18.00 ΑΟ Λεύκιππος Ξάνθης - ΜΕΝΤ Σαρακενίδης-Χατζημπαλίδης (Σαλικίδης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 20.00 ΜΓΣ Απόλλων Καλ. – ΑΣ Αστέρας Σίνδου Πράττος-Θρασυβουλίδης (Δροσόπουλος)
Αλεξάνδρειο 18.00 ΓΣ Μακαμπή – ΑΟ Πολυγύρου Καρακώστας-Γεωργούλης (Παπαγεωργίου)
Χ. Χριστοδούλου 15.30 ΑΠΣ Ασπίς Ξάνθης – ΒΑΟ Καλέσης-Θεοδωρίδης (Σαλικίδης)
11ο Δημ. Σχ. Ευόσμου 18.00 ΔΕΚΑ – ΓΑΣ Κομοτηνή Παπαγερίδης-Χρυσάφης (Πολυχρονιάδης)
Ν. Μουδανιών 18.00 ΠΟ Ν. Μουδανιών – ΑΠΣ Αίας Ευόσμου Γκέκας-Τοπαλίδης (Θωμόπουλος)
ΔΑΚ Ευκαρπίας 17.00 ΠΣ Ευκαρπίας – ΑΣΑΑ Ζέφυρος Σελεβός-Κολοκυθάς (Φωτιάδης)

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.