Οι κριτές της ΕΚΑΣΚ (23-24/2)

Οι κριτές της ΕΚΑΣΚ: 

ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 23-02-2019

ΛΙΝΤΟ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΛΙΝΤΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΛΟΥΚΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΟΦΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΚΥΔΩΝ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗ Μ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΔΕΙΛΙΝΟ - ΟΑΣΗ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΧΑΝΙΑ BC
ΓΙΑΛΑΜΑ - ΜΑΡΚΟΥΛΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΝΑΚΟΥ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΚΩΤΣΟΥ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΟΑΧ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 24-02-2019

ΛΙΝΤΟ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΑΧ
ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΓΟΥΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ Κ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α - ΤΡΟΥΛΗ

ΒΑΚ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΒΑΚ 16.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΒΑΚ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΦΗ 2 - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΟΥ

ΑΡΧΑΝΕΣ 13.30 ΠΑΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΟΑΧ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΓΟΡ 2
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΟΑΧ 2 - ΟΦΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 25-02-2019

ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΤΕΕ/ΤΑΚ - ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 18:30 ΚΟΚΚΑΛΗΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 ΑΛΑΓΝΙ - ΧΑΟΧ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ. - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 COSMOS SPORT - ΘΗΣΕΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ. - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ 18:15 ARTCAR RENTAL - ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝ 20:00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΟΤΕ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚΑΡΝ 21:45 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ - INTERNUS
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ

ΤΡΙΤΗ 26-02-2019

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 ΠΑΓΝΗ - ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΠΑΛ. ΟΦΗ - ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚΑΡΝ 21:00 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ - ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ 22:30 Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΦΩΣΤΗΡΑΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 27-02-2019

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 ΙΤΕ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΣΜΥΡΜΑΚΗΣ ΟΡ. - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΜΕΣΣΑΡΑ - Π.Σ. ΓΟΥΒΕΣ
ΣΜΥΡΜΑΚΗΣ ΟΡ. – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΠΕΜΠΤΗ 28-02-2019

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 ΟΜ. ΚΑΡΑΤΖΗ - CRETAPHON
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ. - ΣΓΟΥΡΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ - ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ. - ΣΓΟΥΡΑΚΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ 21:00 OFF ROAD - ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΤΡΟΥΛΗ

ΑΛΙΚΑΡΝ 22:30 ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥ.ΣΧ. - ΟΠΤΙΚΟΙ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΤΡΟΥΛΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01-03-2019

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 ΜΕΛΕΣΣΕΣ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΒΑΓΙΩΝΙΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ


Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.