Οι διαιτητές της Γ Εθνικής (18η αγωνιστική)

Με δυο σφυρίχτρες από την Κρήτη θα πραγματοποιηθεί το παιχνίδι στο Λίντο ανάμεσα σε Δειλινό και ΟΦΗ. Συγκεκριμένα, η «εμφύλια» αναμέτρηση της 18ης αγωνιστικής, θα διεξαχθεί υπό τις υποδείξεις των Κώτσου και Σκανδαλάκη. Χανιώτης διαιτητής θα σφυρίξει και την αναμέτρηση του 1ου ομίλου νότου, ανάμεσα σε Πέρα και Καλαμάτα. Ο λόγος για τον Χριστινάκη, ο οποίος θα βρεθεί στο «Βυζαντινό» για να κάνει το συγκεκριμένο τζάμπολ.

Οι διαιτητές και οι κομισάριοι της 18ης αγωνιστικής της Γ’ Εθνικής Ανδρών, είναι:
1ος Όμιλος
Κυριακή 3 Μαρτίου
Βυζαντινό 17:00 ΑΣ Πέρα-ΣΚ Καλαμάτα Χριστινάκης-Χουγιάζος (Ζώης)
Παν. Αλεξιώτισσας 17:00 Έσπερος ΑΟΠΑ-ΑΟ Αχαγιά ’82 Κανελλόπουλος-Μαρινάκης (Θεοδοσόπουλος)
Δ. Βικέλας 17:00 ΑΕΝ Κηφισιάς-Ηλυσιακός Μαραμής-Τεφτίκης (Ζερβούδης)
ΔΑΚ Νίκαιας Πλάτων 12:00 Άρης Νίκαιας-Νέο Ληξούριο Ντάνος-Καρακωνσταντόπουλος (Κώτσης)
Ακράτας 18:00 ΑΟ Ακράτα-Αιγάλεω ΑΟ Κοτσίμπος-Τσιμπούρης (Κωστής)
Ζαχ. Αλεξάνδρου 17:00 Ιωνικός ΝΦ-ΝΕ Μεγαρίδας Ζακεστίδης-Στρέμπας (Τηγάνης)
Λεχαίου 17:00 Λέοντας 2014-Κεραυνός Αιγίου Χρηστίδης Ηλ.-Ορφανός Εμ. (Ελένης)
Τετάρτη 6 Μαρτίου
Ληξουρίου 13.00 Νέο Ληξούριο-ΑΕ Ν. Κηφισιάς Σταθόπουλος-Λεκατσάς (Πίγκας)

2ος Όμιλος 
Σάββατο 2 Μαρτίου 
Σχηματαρίου 18:00 Ερμής Σχηματαρίου-Ίκαρος Ν. Σμύρνης Λεκατσάς-Μαρίγλη (Δεσάρτης)
Κυριακή 3 Μαρτίου 
Χαλκιά-Αναστασιάδη 17:00 ΑΕ Έξω Παναγίτσας-ΚΑΠ Φάκαρος-Ασημακάκη (Κάλφα)
Λίντο 17:00 Δειλινό ΑΟ-ΟΦΗ Κώτσου-Σκανδαλάκης (Τζωρτζάκης)
Γ. Παπασιδέρης 17:00 ΓΣ Κορωπίου-Αργοναύτης Τριγλ. Ραφ. Πλιάκας-Κοτσώνης (Τεφτίκης)
Ζωγράφου 17:00 ΕΦΑΟ Ζωγράφου-ΚΑΟ Μελισσίων Ουσταμπασίδης-Κιουλάφας (Σταματόπουλος)
Θήβας 14:00 Άρης Θήβας-Βούρειος ΑΟΛ Χίου Μαρτινάκος-Κούλης Χαρ. (Χριστοδούλου)
Αταλάντης 13:30 Λοκρός Αταλάντης-Καλλιθέα Ρόδου Γαρινή-Δελαγραμμάτικας (Χαράτσης)
Τετάρτη 6 Μαρτίου
Δύο Αοράκια 17.00 ΟΦΗ-Παναγιά Αλεξιώτισσα Γρίβα-Αυγερινός (Ναλετάκης)

3ος Όμιλος 
Κυριακή 3 Μαρτίου 
Εκπ. Μαντουλίδη – Μαντουλίδης-ΑΟ Καλαμπάκας ΑΝΑΒΟΛΗ
Πολυκάστρου 17:00 ΜΠΑΣ Εύαθλος Μακ.-ΑΟΚ Βέροιας Τζιοπανος Γ.-Τσαρδούλιας (Ελευθεριάδης)
ΕΑΚ Βόλου 17:00 Ολυμπιακός Βόλου-ΓΑΣ Μελίκης Πράττος-Βασιλόπουλος (Μόρφη Γ.)
Μπάρας 17:00 Ίκαροι Τρικάλων-ΑΓΣ Ιωαννίνων Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης (Χλωρός)
ΔΑΚ Γρεβενών 17:00 Πρωτέας Γρεβενών-Τιτάνες Παλαμά Σιταρίδης-Καντερές (Μπαταούλα)
ΕΑΝΚ Ιωαννίνων (κθ) 17:00 ΠΑΣ Γιάννινα-Δόξα Λευκάδας Αγραφιώτης Γ.-Λουλουδιάδης (Τσιγγέλης)

4ος Όμιλος 
Κυριακή 3 Μαρτίου 
Σταυρούπολη 21:00 Μακαμπή-ΜΕΝΤ Αγραφιώτης Γρ.-Κουκουλεκίδης (Πολυχρονίδης)
Χ. Χριστοδούλου 15:30 Ασπίς Ξάνθης-Αστέρας Σίνδου Ντόγκας-Χατζηχαρίσης (Σαλικίδης)
11ο Δ. Σχ. Ευόσμου 18:00 ΔΕΚΑ-ΑΟ Πολύγυρου Γερακίνης-Κοντογιάννης (Σακελλαρίου)
Ν. Μουδανιών 18:00 ΠΟ Ν. Μουδανιών-ΒΑΟ Χατζηκώστας-Τοπαλίδης (Θωμόπουλος)
ΔΑΚ Ευόσμου 18:00 Αίας Ευόσμου-ΓΑΣ Κομοτηνή Εκίζογλου-Σαρακενίδης (Αστρεινίδης)
Φ. Αμοιρίδης 18:00 Λεύκιππος Ξάνθης-ΑΣΑΑ Ζέφυρος Φακίτσας-Παζώλης (Σαλικίδης)
ΔΑΚ Καλαμαριάς 18:00 Απόλλων Καλαμαριάς-ΠΣ Ευκαρπίας Φουτζήλας-Δέλλας (Φωτιάδης)

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.