Οι κριτές του Σαββατοκύριακου (16-20/2)

Οι κριτές:
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ 

ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΠΑΟΚ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ
Δ: Καρακατσούνης-Παπαπέτρου-Τσαρούχα (Μαγγανάς-Μπορμπαντωνάκης)
Κ: ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) – ΒΑΡΟΥΧΑ (ΒΣ) – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Χ.Η.Π.) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ (ΧΡ) – ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (24) (ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ: ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΗ)


Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ 12:00 ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
Δ: Κώτσου-Πετράκης Γ. (Χριστινάκης)
Κ:ΚΩΤΣΟΥ (Σ) – ΚΑΜΠΑΚΟΥ (Χ) – ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ (24) 


Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ ΤΡΙΓ
Δ: Μακρόπουλος-Καραμπιτσάκος (Ευαγγελινός)
Κ:ΓΕΡΟΝΤΗ (Σ) – ΣΤΟΥΜΠΟΥ (ΧΡ) - ΚΟΚΑΡΑΚΗ (24)

ΠΕΜΠΤΗ 21-02-2019 

ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΚΥΠΕΛΛΟ 
 
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20:30 ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΛΑΔΟΣ - ΕΘΝΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Η.Φ.Α.) – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (ΒΣ) – ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (ΧΡ) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ (24)  


ΕΚΑΣΚ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019

ΛΙΝΤΟ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ 


ΛΙΝΤΟ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ – ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ


ΑΛΙΚ/ΣΟΥ 12:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΔΕΙΛΙΝΟ - ΟΑΣΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ 


ΑΛΙΚ/ΣΟΥ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΗΡΑΚΛΕΙΟ - Ο.Φ.Η.
ΚΟΚΑΡΑΚΗ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝ 


ΑΛΙΚ/ΣΟΥ 19:30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ – ΣΜΥΡΝΑΚΗ Μ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ 


ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 17:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΓΕΡΟΝΤΗ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ 


ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 19:30 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΓΕΡΟΝΤΗ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ 


ΜΟΙΡΩΝ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΒΑΡΟΥΧΑ 


ΑΡΧΑΝΩΝ 19:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΟΦΗ 2
ΣΤΟΥΜΠΟΥ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ


ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ 12:30 ΠΑΙΔΩΝ Α ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΣΑΡΑΪΔΑΡΗ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ 


ΣΗΤΕΙΑΣ 14:00 ΠΑΙΔΩΝ Β ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ 


ΚΛΑΔΙΣΟΥ15:00 ΠΑΙΔΩΝ Α ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ 


ΚΛΑΔΙΣΟΥ18:00 ΑΝΔΡΩΝ AOK XANΙΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΩΤΣΟΥ – ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ 


ΚΛΑΔΙΣΟΥ 20:00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ – ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΦΟΥΡΑΚΗ – ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ 


ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019

ΑΛΙΚ/ΣΟΥ 11:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΛΟΥΚΑΚΗ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ


ΤΕΤΑΡΤΗ 20-02-2019

Β.Α.Κ. 21:00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Ο.Φ.Η. - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ – ΣΜΥΡΝΑΚΗ Μ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ 


ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18.30 ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ – XBANKERS
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΣΑΡΑΪΔΑΡΗ 


ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 20.30 ΟΙΚΟΝΟΜ/ΤΙΚΟΙ - DS SMITH
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΣΑΡΑΪΔΑΡΗ


ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 18.00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓ/ΤΙΕΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2 BC
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 


ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 20.00 ΑΓΡΟΤΕΣ BC - ΑΓΡ. Μ. ΓΙΑΛΟΥ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ 


ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ 

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-02-2019

ΣΟΥΔΑ 16:00 ΑΙΑΝΤΑΣ BOHEME - ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ


ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16:00 MOBIAK - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ ΜΠΙΡΑ ΧΑΡΜΑ
ΣΑΡΡΗΣ – ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ 


ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18:00 ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT - ΚΙΣΣΑΜΟΣ
ΣΑΡΡΗΣ – ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ


ΑΚΡΩΤΗΡΙ 20:00 ΛΥΚΟΙ 2018 - VEGERA EMTC
ΣΑΡΡΗΣ – ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ 


ΚΥΡΙΑΚΗ 17-02-2019

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 9:00 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ - DOWNTOWN CAFE PRENATAL
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ 


ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11:00 ΠΕΙΡΑΤΕΣ – CHOCOBANANAS
ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ – ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ 


ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13:00 SEBASTIAN'S BEACH - ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ


ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 CARTOON CAFE - HALEPA 86ERS
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ


ΣΟΥΔΑ 9:00 THE NO STARS - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ – ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ


ΣΟΥΔΑ 11:00 ΦΟΙΝΙΚΑΣ - ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ – ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ 


ΣΟΥΔΑ 13:00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΑΓΑΠΉΝΗΣ ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΙΟ ΑΕΤΟΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ


ΣΟΥΔΑ 15:00 ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ 


ΔΕΥΤΕΡΑ 18-02-2019

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ESPRESSO MINI MARKET CAFE - Α.Ο.Α.Κ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΦΟΥΡΑΚΗ 


ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 DRINK TEAM - ΝΑΜΙ ΜΕΖΕΔΟΜΠΑΡΟ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΦΟΥΡΑΚΗ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.