ΕΚΑΣΚ | Πρόγραμμα αγώνων της 06 και 07 Οκτωβρίου 2018

Πρεμιέρα σε νεάνιδες και έφηβους σύμφωνα με το αρχικό σχεδιασμό της ΕΚΑΣΚ, έχουμε το διήμερο 6-7 Οκτωβρίου, ενώ  προβλέπετε από την άλλη εβδομάδα ν’ αρχίσουν ακόμη δυο κατηγορίες. 

Συγκεκριμένα, το Σάββατο 6 Οκτωβρίου,θα δοθεί το πρώτο τζάμπολ στις νεάνιδες (μετέχουν συνολικά 5 ομάδας), ενώ την Κυριακή 7 του μήνα,θα έχουν πρεμιέρα οι έφηβοι (δυο όμιλοι σε αγώνες πουλ).

Η ΕΚΑΣΚ, ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ, για το διάστημα του Σαββατοκύριακου , από 06 έως 07 Οκτωβρίου 2018.

Το πρόγραμμα αγώνων στο gamecenter-2018.appspot.com.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 6-7/10/2018
06/10/18 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
06/10/18 Β.Α.Κ. 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
06/10/18 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 19:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
06/10/18 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
06/10/18 ΛΙΝΤΟ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
06/10/18 ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
06/10/18 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 12:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

07/10/18 ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΣΚΗΣΗ
07/10/18 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 17:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
07/10/18 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
07/10/18 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
07/10/18 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ 11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
07/10/18 Β.Α.Κ. 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΟΦΗ 2 ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
07/10/18 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 18:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
07/10/18 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΚΥΔΩΝ2 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
07/10/18 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ AOK XANΙΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
07/10/18 ΚΛΑΔΙΣΟΥ 12:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ AOK XANΙΑ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
07/10/18 ΛΙΝΤΟ 15:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
07/10/18 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
07/10/18 ΡΕΘΥΜΝΟΥ 11:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡ 2 ΟΑΧ 2
07/10/18 ΣΗΤΕΙΑΣ 16:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
07/10/18 ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 14:00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ
07/10/18 ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 12:30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.