Ορισμοί διαιτητών κριτών της ΕΚΑΣΚ και Εργασιακού.


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές, για τους αγώνες της τρίτης μέρας των πρωταθλημάτων της ΕΚΑΣΚ (παίδες Β΄κατηγορία, πρώτος και δεύτερος όμιλος), καθώς και της 2ης μέρας της Α΄κατηγορίας, της 29 έως 30  Σεπτεμβρίου  2018 .

Επίσης δείτε τους ορισμούς στα Εργασιακά.

-Δείτε τους ορισμούς διαιτητών Γραμματείας και στο Game center  του  kritikobasket.gr, (εναλλακτικά πατήστε εδώ) .

-Μπορείτε επίσης να δείτε τους ορισμούς στην Ετικέτα διαιτητές (Ατομικά η Ορισμοί) Πατήστε ΕΔΩ .





ΦΙΛΙΚΟ - ΣΑΒΒΑΤΟ 29/09/2018
ΛΙΝΤΟ 17:00 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 
Μαραγκάκης Ανδρέας Καρανικόλα Ρένα
Λουλουδης , Γεροντή , Κοκαράκη.

Διαιτητές -Εργασιακό Χανίων :
29-09-2018 22:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Πετράκης Γιώργος Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - SIN DREAM TEAM

29-09-2018 20:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Ξυλάς Δημήτρης Πετράκης Γιώργος
ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΝΙΚΚΙ SEASIDE BAR

29-09-2018 18:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Κουλιεράκη Χρύσα Σταυρουλάκης Μανώλης
BARELLI BC ΝΤΑΞ - ΚΟΥΡΗΤΕΣ B.C.

29-09-2018 16:00 Σούδα Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Αρτεμάκη Δόμνα Σταυρουλάκης Μανώλης
ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS

30-09-2018 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Ξυλάς Δημήτρης Πετράκης Γιώργος
ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT

30-09-2018 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Κουλιεράκη Χρύσα Μαρινάκης Θεοχάρης
ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ - DRINK TEAM

30-09-2018 17:00 Κλαδισός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Σταυρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
VAPE PORT BOMBERS-  BARCE…ΛΙΩΜΑ 

30-09-2018 17:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Κουλιεράκη Χρύσα Μαρινάκης Θεοχάρης
ΜΟΒΙΑΚ - ΑΙΑΝΤΑΣ BOHEME

30-09-2018 16:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Αρτεμάκη Δόμνα Χριστινάκης Βασίλης
ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - DOWNTOWN CAFÉ

30-09-2018 15:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Καμπίτσης Μιχάλης Σιβαρόπουλος Μανώλης
LOCA CAFÉ - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ

30-09-2018 15:00 Κλαδισός Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Σταυρουλάκης Μανώλης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ELECTRONIC WORLD - ΑΡΑ…ΛΥΚΟΙ

30-09-2018 14:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Αρτεμάκη Δόμνα Χριστινάκης Βασίλης
ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ - HALEPA 86ERS

30-09-2018 13:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Καμπίτσης Μιχάλης Σιβαρόπουλος Μανώλης
ESPRESSO MINI MARKET - T&T ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ

30-09-2018 11:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Κώτσου Λία Τσεκούρας Βαγγέλης
ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - ΩΡΙΩΝΑΣ

30-09-2018 09:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Κώτσου Λία Τσεκούρας Βαγγέλης
Α.Ο.Α.Κ. - ΙΠ...ΠΟΤΕΣ

ΚΡΙΤΕΣ - ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 29/09/2018 

ΣΟΥΔΑ 16:00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT 
HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ 
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 18:00 BARELLI BC ΝΤΑΞ - ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΑΡΑΤΖΑΣ

ΣΟΥΔΑ 20:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΝΙΚΚΙ SEASIDE BAR
ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ - ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 22:00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - SIN DREAM TEAM 
ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ - ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 30/09/2018

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15:00 ELECTRONIC WORLD - ΑΡΑ…ΛΥΚΟΙ
ΣΑΡΡΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:00 VAPE PORT BOMBERS - BARCE…ΛΙΩΜΑ ΝΕΡΑ ΚΡΗΤΗΣ
ΣΑΡΡΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΣΟΥΔΑ 14:00 ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΗ - HALEPA 86ERS 
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 16:00 ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - DOWNTOWN CAFÉ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 9:00 Α.Ο.Α.Κ. - ΙΠ...ΠΟΤΕΣ 
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11:00 ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - ΩΡΙΩΝΑΣ 
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13:00 ESPRESSO MINI MARKET CAFÉ - T&T ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ 
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΩΡΑΪΤΑΚΗ 

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 LOCA CAFÉ - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ 
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΜΟΒΙΑΚ - ΑΙΑΝΤΑΣ BOHEME 
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΑΣΠΑΛΑΘΟΣ - DRINK TEAM 
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΦΡΟΥΡΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ



Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.