Οι κληρώσεις των Πρωταθλημάτων ΕΚΑΣΚ.


Πραγματοποιήθηκε σήμερα 27 Αυγούστου 2018, όπως είχε οριστεί στα γραφεία της ΕΚΑΣΚ οι κληρώσεις  όλων των πρωταθλημάτων (εκτός τα πιο "μικρά" ) της Ένωσης.

Τις κληρώσεις πραγματοποίησε η Επιτροπή Πρωταθλήματος, που αποτελείται ,από τον πρόεδρο κ.Κανάκη Μιχάλη και το μέλος Χωραϊτη Τάκη, παρουσία όλων σχεδόν των μελών της ΕΚΑΣΚ.

Η Επιτροπή πραγματοποίησε  κληρώσεις  στα πρωταθλήματα των  Ανδρών και Εφήβων, Παιδων Α΄Β, Γυναικών , Νεανίδων και Κορασίδων.

Το παρόν έδωσαν εκπρόσωποι από τα περισσότερα σωματεία της Κρήτης. Συντομ αολο το πρόγραμμα στο Game Center του kritikobasket.

Η πρώτη αγωνιστική σε ολα τα πρωταθληματα  και ολο το προγραμμα (σε λινκ) ανα κατηγορια:

ΑΝΔΡΩΝ ΕΚΑΣΚ:
1 ος Γύρος -1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α  γ  ώ  ν  α  ς

ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΟΑ  ΧΑΝΙΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ  ΚΥΔΩΝ
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ AOK  XANΙΑ 


ΕΦΗΒΩΝ ΕΚΑΣΚ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος -1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ AOK XANΙΑ ΑΟ ΚΥΔΩΝ
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΣΚΗΣΗ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ

Ρεπώ: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΔΩ :


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΦΗΒΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος -1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

Ρεπώ: ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


ΠΑΙΔΩΝ Α' ΕΚΑΣΚ

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Α ΚΡΗΤΗΣ
1 ος Γύρος 1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΛΙΝΤΟ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΚΥΔΩΝ

ΠΑΙΔΩΝ Β΄ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ 

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Α ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος - 1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑΧ 2 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 2
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΟΥΔΑΣ Ο.Φ.Σ.ΧΑΝΙΩΝ AOK XANΙΑ
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΧΑΝΙΑ BC ΑΓΟΡ 2
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΚΥΔΩΝ2
Ρεπώ: ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ


ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΑΙΔΩΝ Β Β ΟΜΙΛΟΣ
1 ος Γύρος -1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΜΟΙΡΩΝ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΟΦΗ 2
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΑΟΗ ΟΑΣΗ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ
ΝΕΑΠΟΛΗΣ Α Ε ΝΕΑΠΟΛΗ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
Ρεπώ: ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ


ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΚΑΣΚ:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
1 ος Γύρος -1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΚΑΣΚ:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
1 ος Γύρος - 1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΚΛΑΔΙΣΟΥ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
Ρεπώ: ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΚΑΣΚ:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
1 ος Γύρος -1 η Αγωνιστική
Γήπεδο Α γ ώ ν α ς
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΛΙΝΤΟ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
Β.Α.Κ. Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
Ρεπώ: ΑΟΗ ΟΑΣΗ



Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.