Την Τετάρτη 13/06 στα Δυο Αοράκια, οι τελικοί και οι απονομές του Εργασιακού.


Με ανακοινωσή του ο Δημοτικός Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου (ΔΟΠΑΦΜΑΗ) , προσκαλει ολους οσους ενδιαφερονται να παρακολουθήσουν τον μικρό και μεγάλο τελικό την Τετάρτη 13 Ιουνίου και απο 22:00 εως 11:30 , ενω πριν το μεγάλο τελικό, θα πραγματοποιηθουν οι απονομές σε όλες τις (59) ομάδες που μετείχαν στη διοργάνωση.

Αναλυτικά:
Ο Δήμος Ηρακλείου και το Τμήμα Αθλητισμού του ΔΟΠΑΦΜΑΗ σας προσκαλούν την ΤΕΤΑΡΤΗ 13/6/2018 στο ΝΚΓΗ στα 2 ΑΟΡΑΚΙΑ να παρακολουθήσετε το μικρό και μεγάλο τελικό του 7 ου Εργασιακού Τουρνουά Μπάσκετ 2018 που θα διεξαχθούν στις 20.00 και στις 22.00 αντίστοιχα. Πριν την έναρξη του μεγάλου τελικού θα πραγματοποιηθούν οι απονομές –πλακέτες- σε όλες τις 59 ομάδες που μετείχαν στη διοργάνωση.

Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΔΟΠΑΦΜΑΗ Ο ΑΝΤΙΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΒΟΥΡΕΞΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΑΡΔΑΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Γ ΦΑΣΗ / ΘΕΣΗ 1-4
ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
ΚΛΕΙ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
1X4 COSMOS SPORT ΘΗΣΕΑΣ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 11/6 20.15
2X3 Π.ΟΦΗ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 11/6 22.00

ΘΕΣΗ 3-4
ΚΛΕΙ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
3Χ4 ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 13/6 20.00
ΤΕΛΙΚΟΣ - ΘΕΣΗ 1-2
ΚΛΕΙ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
1X2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 13/6 22.00

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 11 -15 / ΙΟΥΝΙΟΥ / 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 11/6 18.30 Γ 1-8 ART CARS RENTAL ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 11/6 20.15 Α
ΗΜΙΤΕΛ COSMOS SPORT ΘΗΣΕΑΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 11/6 22.00 Α
ΗΜΙΤΕΛ Π.ΟΦΗ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΔΕ 11/6 20.45 Γ 1-8 ENVERSE Π.Σ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΔΕ 11/6 22.30 Γ 9-14 OFF ROAD CLUB ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 12/6 19.30 Γ 1-8 ΔΑΣΚΑΛΟΙ KRETA GAS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 12/6 21.30 Γ 1-8 ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΗ Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 13/6 20.00 Α 3-4 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 13/6 22.00 Α 1-2 ΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 15/6 18.30 Γ 1-8 ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΗ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 15/6 20.15 Γ 1-8 ΔΑΣΚΑΛΟΙ Π.Σ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 15/6 22.00 Γ 1-8 ART CARS RENTAL Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ

ΚΥΠΕΛΛΟ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ 18 19 / ΙΟΥΝΙΟΥ / 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 18/6 18.30 ΠΡΟΚ 1-16 α π
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 18/6 20.15 ΠΡΟΚ 1-16 β ο
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 18/6 22.30 ΠΡΟΚ 1-16 γ ξ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΔΕ 18/6 18.30 Γ 9-14 ΤΕΕ ΤΑΚ ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΔΕ 18/6 20.15 ΠΡΟΚ 1-16 δ ν
ΑΛΙΚΑΡΝΑ ΔΕ 18/6 22.30 Γ 9-14 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ICTS HELLAS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 19/6 20.00 ΠΡΟΚ 1-16 ε μ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 19/6 21.45 ΠΡΟΚ 1-16 ζ λ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΤΡ 19/6 20.45 ΠΡΟΚ 1-16 η κ
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΤΡ 19/6 22.30 ΠΡΟΚ 1-16 θ ι

ΚΥΠΕΛΛΟ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 25 -26/ ΙΟΥΝΙΟΥ / 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 25/6 20.00 ΠΡΟΗ 1-8 1 5
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 25/6 21.45 ΠΡΟΗ 1-8 2 6
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΔΕ 25/6 20.45 ΠΡΟΗ 1-8  3 7
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣ ΔΕ 25/6 22.30 ΠΡΟΗ 1-8  4 8

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 26/6 18.30 ΚΑΤ Γ 9-10
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 26/6 20.15 ΚΑΤ Γ 11-12
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 26/6 22.30 ΚΑΤ Γ 13-14

ΚΥΠΕΛΛΟ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ 29/ ΙΟΥΝΙΟΥ / 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 29/6 20.00 ΗΜΙΤ 1-4 1 3
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 29/6 21.45 ΗΜΙΤ 1-4 2 4

ΚΥΠΕΛΛΟ-ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ ΤΕΛΙΚΟΣ 4/ ΙΟΥΛΙΟΥ / 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓ ΚΑΤΗ ΘΕΣΗ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 4/7 20.30 ΤΕΛΙ 1-2 1 2

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.