Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 23 έως 26 Ιουνίου 2018, για τους αγώνες της, στο on3 old spice και στα  Εργασιακά  τουρνουά μπασκετ.

ΔΙΙΑΤΗΤΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ
25-06-2018 22:30         Αλικαρνασσός  Κύπελλο         
Επιτροπάκης Γιώργος   Ξενάκης Μιχάλης
Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ – ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

25-06-2018 21:45         Δύο Αοράκια     Κύπελλο         
Μακρής Παναγιώτης     Στιβακτάκης Γιάννης
ΟΤΕ – Π. ΟΦΗ

25-06-2018 20:45         Αλικαρνασσός  Κύπελλο         
Επιτροπάκης Γιώργος   Ξενάκης Μιχάλης
ΣΕΠΑΣΥΤ – ΘΗΣΕΑΣ

25-06-2018 20:00         Δύο Αοράκια     Κύπελλο         
Μακρής Παναγιώτης     Στιβακτάκης Γιάννης
CRETA GAS – COSMOS SPORT

26-06-2018 22:30         Δύο Αοράκια     Κύπελλο         
Χρυσός Θάνος  Γερμανής Βαγγέλης
ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ – ICTS HELLAS

26-06-2018 20:15         Δύο Αοράκια     Κύπελλο         
Χρυσός Θάνος  Γερμανής Βαγγέλης
OFF ROAD – ΣΚΟΥΡΑΣ

26-06-2018 18:30         Δύο Αοράκια     Κύπελλο         
Μπανασάκης ΘοδωρήςΚατσούγκρης Τιμολέων
ΤΕΕ/ΤΑΚ – ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΟΝ 3 OLD SPICE
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/6/18
ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ 12:00 - 15:00 ΜΠΑΣΚΕΤΑ 1
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ 15:00 - 18:00 ΜΠΑΣΚΕΤΑ 1
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ 12:00 - 15:00 ΜΠΑΣΚΕΤΑ 2
ΓΕΡΟΝΤΗ

ΚΛ. ΠΑΤΕΛΩΝ 15:00 - 18:00 ΜΠΑΣΚΕΤΑ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/6 (ΚΥΠΕΛΛΟ)
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 KRETA GUS - COSMOS SPORT
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ-ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΟΤΕ – Π. ΟΦΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ-ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:45 Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ – ΘΗΣΕΑΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:30 Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΤΡΙΤΗ 26/6
ΑΟΡΑΚΙΑ 18:30 ΤΕΕ/ΤΑΚ - ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ. - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 OFF ROAD CLUB - ΣΚΟΥΡΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ. - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 22:30 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ - ICTS HELLAS
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 29/6 (ΚΥΠΕΛΛΟ)
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΝΙΚΗΤΗΣ Ι – ΝΙΚΗΤΗΣ Μ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΝΙΚΗΤΗΣ Κ – ΝΙΚΗΤΗΣ Λ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/6/18
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11:00 BARCE…ΛΙΩΜΑ – VAPE PORT BOMBERS
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13:00 Α.Ο.Α.Κ. – ΩΡΙΩΝΑΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ- ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ – NIKKI SEASIDE BAR
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΑΕΤΟΙ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗ – ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ
ΣΑΡΡΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ – ΜΙΝΩΑ ΠΑΛΑΣ
ΣΑΡΡΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 27/6/18
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 27/6

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19:30 ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE - ΩΡΙΩΝΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ



Δεν υπάρχουν σχόλια

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.