Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 16 έως 19 Ιουνίου 2018, για τους αγώνες της, στο all star game Παμπάιδων και στα  Εργασιακά  τουρνουά μπασκετ.

ALL STAR GAME
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/6
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 12:00 ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΔΗΜΗΤΡΑ - ΑΘΗΝΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 13:30 ΜΙΝΙ ΑΓΟΡΙΑ ΚΡΟΝΟΣ - ΕΡΜΗΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 15:00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΕΣ ΗΡΑ - ΑΡΤΕΜΙΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ 16:30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ ΗΦΑΙΣΤΟΣ - ΑΡΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ:
15-06-2018 22:00       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Γ΄ κατηγορία         
Χαρίτος Μαρίνος        Κατσούγκρης Τιμολέων
ARTCAR RENTAL – ΓΟΥΒΕΣ

15-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια  Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        
Χαρίτος Μαρίνος        Κατσούγκρης Τιμολέων
ΔΑΣΚΑΛΟΙ – ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ

15-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Γ΄ κατηγορία         
Μαμάκης Στέφανος   Μαρκάκης Γιώργος
ΟΜ. ΚΑΡΑΤΖΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

18-06-2018 22:30       Δύο Αοράκια   Κύπελλο         
Μακρής Παναγιώτης  Στιβακτάκης Γιάννης
ΠΑΓΝΗ – Π. ΟΦΗ

18-06-2018 22:30       Αλικαρνασσός Κύπελλο         
Πίπλιος Παναγιώτης   Τσεχερίδης Δαβίδ
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ – ICTS HELLAS

18-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια   Κύπελλο         
Μακρής Παναγιώτης  Στιβακτάκης Γιάννης
ΘΗΣΕΑΣ – ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

18-06-2018 20:15       Αλικαρνασσός Κύπελλο         
Πίπλιος Παναγιώτης   Τσεχερίδης Δαβίδ
ΟΤΕ – INTERNUS

18-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια   Κύπελλο         
Μπανασάκης Θοδωρής          Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ – ΣΕΠΑΣΥΤ

18-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια   Κύπελλο         
Μαγκανάς Ανδρέας    Κατσούγκρης Τιμολέων
ΤΕΕ/ΤΑΚ – ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ

19-06-2018 22:30       Αλικαρνασσός Κύπελλο         
Χαρίτος Μαρίνος        Χρυσός Θάνος
ENVERSE – Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ

19-06-2018 21:45       Δύο Αοράκια   Κύπελλο         
Καρανικόλα Αλεξάνδρα         Καρανικόλα Έλενα
COSMOS SPORT – 3Γ’

19-06-2018 20:45       Αλικαρνασσός Κύπελλο         
Χαρίτος Μαρίνος        Χρυσός Θάνος
ΑΛΑΓΝΙ – CRETA GAS

19-06-2018 20:00       Δύο Αοράκια   Κύπελλο         
Καρανικόλα Αλεξάνδρα         Καρανικόλα Έλενα
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ – ΧΑΟΧ


ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΛΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/6
ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ - Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΘΗΣΕΑΣ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 22.30 ΠΑ.Γ.Ν.Η - Π.ΟΦΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ- ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.30 ΤΕΕ ΤΑΚ - ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.15 ΟΤΕ - INTERNUS
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ - ICTS  HELLAS
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ


ΤΡΙΤΗ 19/6
ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ - ΠΑΛ. ΧΑΟΧ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ-ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 COSMOS SPORT - 3Γ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ-ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.45 Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ - KRETA GUS
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ENVERSE - Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ  ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/6
ΣΟΥΔΑ 17:00 ΑΡΑ….ΛΥΚΟΙ – NIKKI SEASIDE BAR
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΣΟΥΔΑ 19:00 LOCA CAFÉ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΧΑΝΙΩΝ (ΠΙΘΑΝΟΝ)
ΤΕΤΑΡΤΗ 20/7

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗ – Ι.Ρ.Α.
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20:30 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ – ΩΡΙΩΝΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ


Δεν υπάρχουν σχόλια

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.