Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 09 έως 10 Ιουνίου 2018, για τους αγώνες της, στα  Εργασιακά  τουρνουά μπασκετ.

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
11-06-2018 22:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Τσεχερίδης Δαβίδ Δασκαλάκης Παναγιώτης
OFF ROAD - ΣΚΟΥΡΑΣ

11-06-2018 22:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Επιτροπάκης Γιώργος Καρανικόλα Έλενα
Π. ΟΦΗ - Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ

11-06-2018 20:45 Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Τσεχερίδης Δαβίδ Δασκαλάκης Παναγιώτης
ENVERSE - ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ

11-06-2018 20:15 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μακρής Παναγιώτης Κατσαπρακάκης Χρήστος
COSMOS SPORT - ΘΗΣΕΑΣ

11-06-2018 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μαγκανάς Ανδρέας Ζοφοριανάκης Γιάννης
ARTCAR RENTAL - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

12-06-2018 21:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χρυσός Θάνος
ΟΜ. ΚΑΡΑΤΖΗ - ΓΟΥΒΕΣ

12-06-2018 19:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό 
Γ΄ κατηγορία Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χρυσός Θάνος
ΔΑΣΚΑΛΟΙ - CRETA GAS

13-06-2018 22:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Επιτροπάκης Γιώργος Μαραγκάκης Ανδρέας Γ΄ Διαιτητής: Καρανικόλα Έλενα
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

13-06-2018 20:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Μπανασάκης Θοδωρής Τσίγκου Μαρία
ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

15-06-2018 22:00 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Χαρίτος Μαρίνος Κατσούγκρης Τιμολέων
ARTCAR RENTAL - ΓΟΥΒΕΣ

15-06-2018 20:15 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Χαρίτος Μαρίνος Κατσούγκρης Τιμολέων
ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ

15-06-2018 18:30 Δύο Αοράκια Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μαμάκης Στέφανος Μαρκάκης Γιώργος
ΟΜ. ΚΑΡΑΤΖΗ - ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΧΑΝΙΩΝ
09-06-2018 21:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Χριστινάκης Βασίλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ – ΑΕΤΟΙ

09-06-2018 19:00 Σούδα Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Αρτεμάκη Δόμνα Κουλιεράκη Χρύσα
ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΜΟΒΙΑΚ

10-06-2018 21:00 Καμπανίου Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Κώτσου Λία Καμπίτσης Μιχάλης
VAPE PORT BOMBERS - ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT

10-06-2018 21:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Ξυλάς Δημήτρης Δημητρουλάκης Μανώλης
BARCE…ΛΙΩΜΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ BOHEME

10-06-2018 19:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Κώτσου Λία Καμπίτσης Μιχάλης
ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΚΟΥΡΗΤΕΣ B.C.

10-06-2018 19:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Φλουρής Νίκος Μαρινάκης Θεοχάρης
ΩΡΙΩΝΑΣ - DRINK TEAM

10-06-2018 17:00 Σούδα Εργασιακό Γ΄ κατηγορία
Μαρινάκης Θεοχάρης Φλουρής Νίκος
Α.Ο.Α.Κ. - ALGIDA ΕΒΓΑ

10-06-2018 17:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Σταυρουλάκης Μανώλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ – ΕΝΕΤΙΚΟΝ

10-06-2018 15:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Αρτεμάκη Δόμνα Κουλιεράκη Χρύσα
MINOA PALACE - ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFÉ

10-06-2018 13:00 Καμπανίου Εργασιακό Α΄ κατηγορία
Αρτεμάκη Δόμνα Κουλιεράκη Χρύσα
ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ

10-06-2018 11:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μακρογιάννης Γιάννης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΡΑ…ΛΥΚΟΙ - NIKKI SEASIDE BAR NOVA SHOP

10-06-2018 09:00 Καμπανίου Εργασιακό Β΄ κατηγορία
Μακρογιάννης Γιάννης Μπουζουνιεράκης Κώστας
LOCA CAFÉ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΚΡΙΤΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΝΟΜΟΥ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/6
ΣΗΤΕΙΑΣ 18:00 ΚΡΗΤΙΚΟ ΣΠΙΤΙ - ΤΕΙ ΣΗΤΕΙΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ- ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΣΗΤΕΙΑΣ 20:00 MORITZ BC – ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΛΥΓΙΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ- ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/6
ΣΗΤΕΙΑΣ 18:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ- ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΣΗΤΕΙΑΣ 20:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ- ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/6
ΑΟΡΑΚΙΑ 18:30 ART CARS RENTAL – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 (ΗΜΙΤ) COSMOS – ΘΗΣΕΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 22:00 (ΗΜΙΤ) Π.ΟΦΗ - Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:45 ENVERSE - Π.Σ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ- ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:30 OFF ROAD CLUB – ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ- ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 12/6
ΑΟΡΑΚΙΑ 19:30 ΔΑΣΚΑΛΟΙ - KRETA GAS
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΗ - Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 13/6
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 22:00 ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 15/6
ΑΟΡΑΚΙΑ 18:30 ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΗ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 ΔΑΣΚΑΛΟΙ - Π.Σ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 22:00 ART CARS RENTAL - Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΚΡΙΤΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 9/6
ΣΟΥΔΑΣ 19:00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ – ΜΟΒΙΑΚ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ-ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑΣ 21:00 ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ – ΑΕΤΟΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ-ΣΑΡΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10/6
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 9:00 LOCA CAFÉ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11:00 αρα…ΛΥΚΟΙ - NIKKI SEASIDE BAR NOVA SHOP
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13:00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ / ΝΤΑΞ - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15:00 MINOA PALACE - ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFÉ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ – ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ B.C.
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 VAPE PORT BOMBERS - ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 17:00 Α.Ο.Α.Κ. - ALGIDA ΕΒΓΑ
ΣΑΡΡΗΣ-ΦΟΥΡΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 19:00 ΩΡΙΩΝΑΣ - DRINK TEAM
ΣΑΡΡΗΣ-ΦΟΥΡΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 21:00 BARCE…ΛΙΩΜΑ - ΑΙΑΝΤΑΣ  BOHEME
ΣΑΡΡΗΣ-ΦΟΥΡΑΚΗ


Δεν υπάρχουν σχόλια

Από το Blogger.