Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 26 έως  29 Μαΐου 2018, για τους αγώνες της, στα πρωταθλήματα ΟΣΕΚΑ, τουρνουά ΕKΑΣΚ και  Εργασιακά Ηρακλείου , Ιεράπετρας και  Χανίων..

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 27-05-2018 -ΟΣΕΚΑ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΑΣΚΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Χ) - ΦΡΑΓΚΑΚΗ (24)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
26-05-2018 18:00       Αλικαρνασσός Εφήβων           
Καρανικόλα Αλεξάνδρα         Γερμανής Βαγγέλης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

26-05-2018 16:30       Λίντο   Παμπαίδων     
Μαμάκης Στέφανος   Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

26-05-2018 16:00       Σητεία Παμπαίδων     
Σκανδαλάκης Νίκος    Βαρελτζή Αργυρώ
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ

26-05-2018 16:00       Σούδα Μίνι αγόρια    
Δημητρουλάκης Μανώλης     Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΑΧ 2000 – ΧΑΝΙΑ BC

26-05-2018 16:00       Αλικαρνασσός Παγκορασίδων            
Καρανικόλα Αλεξάνδρα         Γερμανής Βαγγέλης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

26-05-2018 15:00       Λίντο   Παμπαίδων     
Μαρκάκης Γιώργος
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

26-05-2018 14:30       Αλικαρνασσός Παμπαίδων     
Χαρίτος Μαρίνος        Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΟΦΗ 2

26-05-2018 13:30       Β.Α.Κ   Παγκορασίδων            
Γερμανής Βαγγέλης    Μαμάκης Στέφανος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

26-05-2018 13:30       Χανίων Παμπαίδων     
Αρτεμάκη Δόμνα        Φλουρής Νίκος
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 1 – ΚΥΔΩΝ 1

26-05-2018 13:00       Αλικαρνασσός Παμπαίδων     
Χαρίτος Μαρίνος        Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

26-05-2018 12:30       Χερσόνησος     Παμπαίδων     
Στιβακτάκης Γιάννης   Μαρκάκης Γιώργος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

26-05-2018 12:00       Σούδα Παμπαίδων     
Μακρογιάννης Γιάννης           Πετράκης Γιώργος
ΟΑΧ 1 – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

26-05-2018 11:00       Χερσόνησος     Εφήβων           
Στιβακτάκης Γιάννης   Μαρκάκης Γιώργος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ

27-05-2018 19:00       Σούδα Μίνι κορίτσια  
Σταυρουλάκης Μανώλης       Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 2 – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2

27-05-2018 15:30       Λίντο   Μίνι αγόρια    
Πίπλιος Παναγιώτης   Γερμανής Βαγγέλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 – ΟΦΗ 2

27-05-2018 15:00       Ρέθυμνο          Παμπαίδων     
Καθαράκης Βασίλης   Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΓΟΡ 2 – ΟΑΧ 2

27-05-2018 14:00       Λίντο   Μίνι κορίτσια  
Πίπλιος Παναγιώτης   Γερμανής Βαγγέλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

27-05-2018 13:00       Μοίρες            Μίνι αγόρια    
Στιβακτάκης Γιάννης   Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ 1

27-05-2018 13:00       Ρέθυμνο          Μίνι αγόρια    
Καθαράκης Βασίλης   Τσικριτσάκη Βασιλική
ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΑΧ 1

27-05-2018 13:00       Ακρωτήρι         Μίνι αγόρια    
Μακρογιάννης Γιάννης           Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΚΥΔΩΝ 1

27-05-2018 12:30       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια    
Σκανδαλάκης Νίκος    Μαμάκης Στέφανος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

27-05-2018 12:30       Λίντο   Μίνι αγόρια    
Χαρίτος Μαρίνος        Βαρελτζή Αργυρώ
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ

27-05-2018 11:30       Χερσόνησος     Μίνι αγόρια    
Πίπλιος Παναγιώτης   Γερμανής Βαγγέλης
ΠΕΔΙΑΔΑ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

27-05-2018 11:00       Ταυρωνίτης     Μίνι αγόρια    
Καμπίτσης Μιχάλης    Τσεκούρας Βαγγέλης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΑΓΟΡ 1

27-05-2018 11:00       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια    
Σκανδαλάκης Νίκος    Μαμάκης Στέφανος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

27-05-2018 11:00       Λίντο   Μίνι αγόρια    
Χαρίτος Μαρίνος        Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

27-05-2018 11:00       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια  
Καθαράκης Βασίλης   Τσικριτσάκη Βασιλική
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ – ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

29-05-2018 19:30       Σούδα Μίνι κορίτσια  
Μπουζουνιεράκης Κώστας     Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 1 – ΟΑΧ 2000

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-05-2018
ΛΙΝΤΟ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο. - ΛΟΥΚΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 16.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΦΩΣΤΗΡΑΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ - ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 2
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΠΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΡΚΑΔΙ

ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΣΓΟΥΡΑΚΗ Μ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ

ΒΑΚ 13.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 11.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΟΑΣΗ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΣΗΤΕΙΑ 16.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΟΑΣΗ
KAΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΣΟΥΔΑ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 1 - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 16.00 ΜΙΝΙ(Α) ΟΑΧ 2000 - ΧΑΝΙΑ BC
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 13.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 1 - ΚΥΔΩΝ 1
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ Μ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27-05-2018
ΛΙΝΤΟ 11.00 ΜΙΝΙ(Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΛΙΝΤΟ 12.30 ΜΙΝΙ(Α) ΔΕΙΛΙΝΟ - ΟΑΣΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΛΙΝΤΟ 14.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΦΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΛΙΝΤΟ 15.30 ΜΙΝΙ(Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 - ΟΦΗ 2
ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΜΙΝΙ (Α) - ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΜΕΣΣΑΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ 1
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 11.30 ΜΙΝΙ(Α) ΠΕΔΙΑΔΑ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΡΚΑΔΙ - ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΟΑΧ 1
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - ΟΑΧ 2
ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 19.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΑΧ 2 - ΑΡΚΑΔΙ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΚΥΔΩΝ 1
ΚΑΜΠΑΚΟΥ (ΤΣΑΓΑΝΗ)

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 11.00 ΜΙΝΙ(Α) ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΟΡ1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΤΡΙΤΗ 29-05-2018
ΣΟΥΔΑ 19.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΑΧ 1 - ΟΑΧ 2000
ΣΑΡΡΗΣ

ΔΙΑΤΗΤΕΣ ΕΡΓΑΣΙΑΚΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ:
25-05-2018 22:00       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Β΄ κατηγορία         
Σκανδαλάκης Νίκος    Μαμάκης Στέφανος
ΜΕΣΣΑΡΑ – ΙΤΕ

25-05-2018 20:45       Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία         
Μαραγκάκης Ανδρέας            Κατσιέρης Βασίλης
ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ – ΣΚΟΥΡΑΣ

25-05-2018 20:15       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        
Σκανδαλάκης Νίκος    Μαμάκης Στέφανος
ARTCAR RENTAL – ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ

25-05-2018 18:30       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Γ΄ κατηγορία         
Γερμανής Βαγγέλης    Κατσούγκρης Τιμολέων
OFF ROAD – ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ

25-05-2018 22:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία         
Μαραγκάκης Ανδρέας            Κατσιέρης Βασίλης
ΤΕΕ/ΤΑΚ – ICTS HELLAS

29-05-2018 22:00       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Πίπλιος Παναγιώτης   Στιβακτάκης Γιάννης
Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ – Π. ΟΦΗ

29-05-2018 22:00       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Καρανικόλα Έλενα     Χρυσός Θάνος
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – ΡΩΜΑΝΟΣ

29-05-2018 20:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Καρανικόλα Έλενα     Χρυσός Θάνος
ΣΕΠΑΣΥΤ – ΕΛΜΕ

29-05-2018 20:15       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Πίπλιος Παναγιώτης   Βαρελτζή Αργυρώ
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ – ΚΟΥΤΡΗΣ

29-05-2018 19:00       Αλικαρνασσός Εργασιακό Γ΄ κατηγορία        
Σκανδαλάκης Νίκος    Μαμάκης Στέφανος
ENVERSE – Π.Σ ΓΟΥΒΩΝ

29-05-2018 18:30       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Β΄ κατηγορία         
Μαγκανάς Ανδρέας    Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΠΑΓΝΗ

30-05-2018 22:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Μακρής Παναγιώτης  Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ – ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ

30-05-2018 22:00       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Καρανικόλα Αλεξάνδρα         Στιβακτάκης Γιάννης
COSMOS SPORT – ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ

30-05-2018 20:45       Αλικαρνασσός Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Μακρής Παναγιώτης  Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΑΛΑΓΝΙ

30-05-2018 20:15       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Β΄ κατηγορία         
Καρανικόλα Αλεξάνδρα         Στιβακτάκης Γιάννης
ΠΥΡΟΣ/ΣΕΑΠ – ΜΕΣΣΑΡΑ


30-05-2018 18:30       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Σκανδαλάκης Νίκος    Γερμανής Βαγγέλης
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ – ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ

31-05-2018 22:00       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Α΄ κατηγορία        
Χαρίτος Μαρίνος        Μαμάκης Στέφανος
ΘΗΣΕΑΣ – ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

31-05-2018 20:15       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Β΄ κατηγορία         
Χαρίτος Μαρίνος        Μαρκάκης Γιώργος
ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ – ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ

31-05-2018 18:30       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Β΄ κατηγορία         
Τσάμης Αχιλλέας        Τσεχερίδης Δαβίδ
ΕΥΦΑΗ – CGP

01-06-2018 22:30       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία         
Επιτροπάκης ΓιώργοςΜαλλιαράκη Μαρίνα
ΚΟΚΚΑΛΗΣ – ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ

01-06-2018 22:00       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Β΄ κατηγορία         
Μαραγκάκης Ανδρέας            Ζοφοριανάκης Γιάννης
SMED – CRETAPHON

01-06-2018 20:45       Αλικαρνασσός Εργασιακό Β΄ κατηγορία         
Επιτροπάκης ΓιώργοςΜαλλιαράκη Μαρίνα
ΟΠΤΙΚΟΙ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ

01-06-2018 20:15       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Β΄ κατηγορία         
Μαραγκάκης Ανδρέας            Κατσιέρης Βασίλης
ΧΑΟΧ – INTERNUS

01-06-2018 18:30       Δύο Αοράκια   Εργασιακό Γ΄ κατηγορία         
Μαγκανάς Ανδρέας    Κατσιέρης Βασίλης
ARTCAR RENTAL – CRETA GAS

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΤΡΙΤΗ 29-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΠΑΓΝΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΚΟΥΤΡΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ - Π. ΟΦΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΕNVERSE - ΠΣ ΓΟΥΒΩΝ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΣΕΠΑΣΥΤ - ΕΛΜΕ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΡΩΜΑΝΟΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΣΕΑΠ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 COSMOS SPORT - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.45 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΑΛΑΓΝΙ
ΤΡΟΥΛΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΤΡΟΥΛΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΠΕΜΠΤΗ 31-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΕΥΦΑΗ - CGP
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥΣ ΣΧΟΛΗ - ΟΙΚΟΝ. ΕΠΙΜ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.00 ΘΗΣΕΑΣ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 01-06-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ART CARS RENTAL - KRETA GAS
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΠΧΑΟΧ - INTERNUS
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 22.0 SMED - CRETAPHON
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.45 ΟΠΤΙΚΟΙ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΚΟΚΚΑΛΗΣ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 26-05-2018
ΣΟΥΔΑ 19.00 ΧΑΛΕΠΑ 86ers - AOAK
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 21.00 AΝΕΛ LIFT ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝ - ELORUS KOYΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 27-05-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 ESPRESSO MINI MARKET - TEI CB
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΤΣΑΓΑΝΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 IΠ...ΠΟΤΕΣ - ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.00 Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ - ΝΙΚΚΙ SEASIDE
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ALGIDA EBΓΑ - VAPE PORT BOMBERS
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 MINOA PALACE - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΤΕΤΑΡΤΗ 30-05-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΤΕΙ CB
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - ALGIDA ΕΒΓΑ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 30-05-2018
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΩΡΙΩΝΑΣ
ΣΑΡΡΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ
ΣΑΡΡΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ


Δεν υπάρχουν σχόλια

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.