Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 05 έως 207 Μαΐου 2018, για τους αγώνες της, στα Εθνικά πρωταθλήματα, πρωταθλήματα ΕKΑΣΚ και Εργασιακά Ηρακλείου , Ιεράπετρας και Χανίων..
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :
ΣΑΒΒΑΤΟ 05-05-2018
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΑΓΟΡ - ΤΡΙΚΑΛΑ
(Δ) Πουρσανίδης Κ - Καρδάρης - Καλογερόπουλος (Μπορμπατωνάκης)
(Κ) ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (Σ) - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Β)- ΠΑΠΑΔΑΚΗ(Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (24)
Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ - ΑΕ ΛΟΚΡΟΣ ΑΤΑΛΑΝΤΗΣ
(Δ) Χρηστίδης Η. - Λακρόζα (Ναλετάκης)
(Κ)ΚΟΚΑΡΑΚΗ(Σ)- ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ(Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ(24)
ΚΥΡΙΑΚΗ 06-05-2018
Β ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΓΣ ΔΑΦΝΗ ΔΑΦΝΙΟΥ
(Δ) Κωνσταντινίδου - Νάστος (Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΒΑΡΟΥΧΑ (Σ) - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Β)- ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
05-05-2018 19:30 Ρέθυμνο Παγκορασίδων
Καθαράκης Βασίλης Φιλιππάκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
05-05-2018 19:00 Λίντο Εφήβων
Χρυσός Θάνος Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
05-05-2018 18:30 Σούδα Παμπαίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΧΑΝΙΑ BC - ΟΑΧ 2000
05-05-2018 18:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Στιβακτάκης Γιάννης Μαρκάκης Γιώργος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
05-05-2018 17:30 Λίντο Παμπαίδων
Χρυσός Θάνος Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΟΦΗ 1
05-05-2018 17:00 Σούδα Παμπαίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΟΑΧ 2 - ΚΥΔΩΝ 2
05-05-2018 17:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Στιβακτάκης Γιάννης Μαρκάκης Γιώργος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ 2
05-05-2018 15:30 Αλικαρνασσός Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Πολυχρονάκης Άρης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
05-05-2018 15:00 Ακρωτήρι Παμπαίδων
Αρτεμάκη Δόμνα Τσεκούρας Βαγγέλης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΚΥΔΩΝ 1
05-05-2018 14:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Ξενάκης Μιχάλης Χουλιάρας Γιώργος
ΟΦΗ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
05-05-2018 14:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Πολυχρονάκης Άρης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
05-05-2018 14:00 Ιεράπετρα Παγκορασίδων
Βαρελτζή Αργυρώ Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
05-05-2018 11:30 Αρκαλοχώρι Παμπαίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
05-05-2018 11:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καθαράκης Βασίλης Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΓΟΡ 2 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
06-05-2018 20:00 Λίντο Ανδρών
Κατραχούρας Γιώργος Μαραγκάκης Ανδρέας
Γ΄ Διαιτητής: Χατζημάρκος Δημήτρης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ
06-05-2018 12:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Καρανικόλα Έλενα Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
06-05-2018 11:00 Αρκαλοχώρι Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Κατσιέρης Βασίλης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ 1
06-05-2018 11:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Καρανικόλα Έλενα Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
06-05-2018 11:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Γεωργιλάκης Δημήτρης Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΟΦΗ 2
06-05-2018 19:00 Ρέθυμνο Μίνι κορίτσια
Καθαράκης Βασίλης Φιλιππάκης Βασίλης
ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ - ΟΑΧ 1
06-05-2018 17:00 Χερσόνησος Εφήβων
Τσίγκου Μαρία Μαμάκης Στέφανος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
06-05-2018 16:00 Ταυρωνίτης Μίνι αγόρια
Σταυρουλάκης Μανώλης Τσεκούρας Βαγγέλης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ
06-05-2018 15:00 Χερσόνησος Μίνι αγόρια
Τσίγκου Μαρία Χουλιάρας Γιώργος
ΠΕΔΙΑΔΑ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
06-05-2018 14:00 Σητεία Παμπαίδων
Ξενάκης Μιχάλης Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
06-05-2018 13:30 Χερσόνησος Μίνι αγόρια
Μαμάκης Στέφανος Χουλιάρας Γιώργος
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
06-05-2018 12:30 Σούδα Μίνι αγόρια
Δημητρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
ΟΑΧ 1 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
06-05-2018 12:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Βαρελτζή Αργυρώ Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ
06-05-2018 12:30 Σητεία Μίνι αγόρια
Ξενάκης Μιχάλης Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
06-05-2018 12:30 Λίντο Μίνι αγόρια
Τσαϊρίδης Νίκος Κατσούγκρης Τιμολέων
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
06-05-2018 11:00 Λίντο Μίνι κορίτσια
Τσαϊρίδης Νίκος Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
06-05-2018 11:00 Αρκαλοχώρι Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Κατσιέρης Βασίλης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ 1
06-05-2018 11:00 Σούδα Μίνι κορίτσια
Δημητρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
ΟΑΧ 2000 - ΟΑΧ 2]
07-05-2018 20:30 Σούδα Παγκορασίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018
ΛΙΝΤΟ 10.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ – ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ (ΑΓΑ)
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΜΙΧΑΛΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (ΛΟΥΚΑΚΗ)
ΛΙΝΤΟ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΑΓΟΡ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (ΣΠΑΝΑΚΗΣ)
ΛΙΝΤΟ 17.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΡΚΑΔΙ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΤΡΙΓΩΝΗΣ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΦΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ – ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ (ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (ΓΕΩΡΓΑΚΑΚΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ – ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ)
ΜΟΙΡΕΣ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
TΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΜΟΙΡΕΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΠΕΔΙΑΔΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (ΡΟΛΑΚΗΣ)
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15.00 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΟΑΣΗ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΣ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 – ΚΥΔΩΝ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ- ΜΠΛΑΒΑΚΗ (ΓΙΑΝΝΗ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ – ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ (ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ)
ΣΟΥΔΑ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2 – ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΦΟΥΡΑΚΗ (ΚΑΡΑΤΖΑΣ – ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ)
ΣΟΥΔΑ 18.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ1 – ΚΥΔΩΝ 1
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΦΟΥΡΑΚΗ (ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ. – ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ)
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018
ΛΙΝΤΟ 10.00 ΜΙΝΙ (Α) ΔΕΙΛΙΝΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ (ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ – ΑΓΑ)
ΛΙΝΤΟ 11.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ (ΣΓΟΥΡΑΚΗ)
ΛΙΝΤΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΟΦΗ 1
ΤΡΟΥΛΗ – ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.30 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΟΑΣΗ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ (ΣΑΡΡΗΣ – ΦΩΣΤΗΡΑΣ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 – ΠΕΔΙΑΔΑ1
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ (ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ)
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.30 ΜΙΝΙ(Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – ΟΦΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ (ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ – ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ)
ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΜΟΙΡΕΣ 13.30 ΜΙΝΙ (Α) ΜΕΣΣΑΡΑ – ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ(Α) ΠΕΔΙΑΔΑ 2 – ΟΦΗ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
ΝΕΑΠΟΛΗ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΝΕΑΠΟΛΗ – ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ (ΧΑΒΑΚΗΣ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 09.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΡΚΑΔΙ – ΑΡΚΑΔΙ 2
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΓΟΡ 2 – ΟΑΧ 2
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ (ΜΙΧΕΛΑΚΗ)
ΣΟΥΔΑ 11.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΧ 2 – ΟΑΧ 2000
ΚΑΜΠΑΚΟΥ (ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ – ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ)
ΣΟΥΔΑ 12.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΧ1 – ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ (ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ – ΤΣΑΓΑΝΗ)
ΣΟΥΔΑ 14.30 MINI (A) OAX 2000 – KIΣΣΑΜΟΣ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ (ΤΣΑΓΑΝΗ – ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ)
ΣΟΥΔΑ 16.00 MINI (A) AOK XANIA – KYΔΩN 2
ΣΙΟΥΜΑΛΑ (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ – ΚΑΡΑΤΖΑΣ)
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 17.00 ΜΙΝΙ(Α) ΠΛΑΤΑΝΙΑ – XANIA BC
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ Μ (ΓΟΥΜΕΝΑΚΗ)
ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.30 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ – ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 ΜΕΛΕΣΣΕΣ – ΙΤΕ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 CGP – OIKOΝΟΜΙΚΟ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 30-04-2014
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΓΟΥΒΕΣ – ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΣΚΟΥΡΑΣ – ΚΡΕΤΑ GAS
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΚΟΥΤΡΗΣ – ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 ΘΗΣΕΑΣ – ΠΑΛ.ΟΦΗ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ – ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ – ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ – ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
ΤΕΤΑΡΤΗ 02-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ – Π.ΧΑΟΧ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΓΝΗ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ – ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ – Π. ΗΡΟΔΟΤΟΥ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ
ΠΕΜΠΤΗ 03-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ – ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΕΛΜΕ – ΠΣ ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ – ΦΡΑΓΚΑΚΗ
Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΕΥΦΑΗ – ΠΥΡΟΣΒ/ΣΕΑΠ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
Β. ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΟΠΤΙΚΟΙ – ΥΠΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 04-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥΣ.ΣΧ – ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 CRETAPHON – ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ – ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 INTERNUS – ΟΙΚ. ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ22.30 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ – CGP
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 20.00 ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 DS SMITH – ΟΙΚ.ΔΙΟΙΚ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΓΕΡΟΝΤΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 20.00 ΑΓΡΟΤΕΣ ΜΓ – ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ – ΓΕΡΟΝΤΗ
ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 28-04-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.30 ΑΟΑΚ – ΩΡΙΩΝΑΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.15 ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ – ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ BC
ΚΑΜΠΑΚΟΥ – ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΒΟΗΜΕ – ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 DRINK TEAM – HALEPA
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 29-04-2018
ΣΟΥΔΑ 18.00 Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ – LOCA CAFE
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΓΡΑΜΨΑ Δ. (ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ)
ΣΟΥΔΑ 20.00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ – FOTARAS
ΣΙΟΥΜΑΛΑ – ΔΗΜΗΤΑΚΗ (ΓΡΑΜΨΑ Δ)
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09.00 ΑΕΤΟΙ – ESPRES MINI MARKET KΑΦΕ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ – ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ – ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΝΕΑΡΧΟΣ – ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ(ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ)
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΜΙΝΟΑ ΠΑΛΛΑΣ – ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ (ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ)
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.00 ΚΟΥΡΗΤΕΣ – ΚΡ. ΦΟΥΡΝ ΔΗΜΗΤΡ- ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE
ΣΦΙΓΚΑΚΗ – ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ – ELECTRONIC WORLD
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ)
AKΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΕΝΕΤΙΚΟΝ – ELORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ – ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ (ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ)
ΔΕΥΤΕΡΑ 30-04-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00
ΣΑΡΡΗΣ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00
ΣΑΡΡΗΣ – ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΤΕΤΑΡΤΗ 02-05-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΦΟΥΡΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ – ΦΟΥΡΑΚΗ
0 σχόλια:
Δημοσίευση σχολίου