Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 12 έως  13 Μαΐου 2018, για τους αγώνες της, στα Εθνικά πρωταθλήματα, πρωταθλήματα ΕKΑΣΚ και  Εργασιακά Ηρακλείου , Ιεράπετρας και  Χανίων..

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-05-2018
ΟΣΕΚΑ

ΣΟΥΔΑ 16.30 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ(Σ) - ΦΟΥΡΑΚΗ(Χ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-05-2018
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΑΓΟΡ - ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
(Δ) Αναστόπουλος - Παναγιώτου - Βαρδάλος (Μαγγανάς)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Σ) - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ(Β) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Χ)- ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

ΟΣΕΚΑ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΑΡΟΥΣΙ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ(Σ) - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ(Χ) - ΦΡΑΓΚΑΚΗ(24)

ΣΟΥΔΑ 15.00 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΗΦΑΙΣΤΟΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ(Σ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(Χ) - ΚΑΜΠΑΚΟΥ(24)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
12-05-2018 20:30 Λίντο Παμπαίδων
Καρανικόλα Έλενα Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

12-05-2018 20:00 Ρέθυμνο Γυναικών
Κουλιεράκη Χρύσα Φιλιππάκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

12-05-2018 19:30 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Τσίγκου Μαρία Χουλιάρας Γιώργος
ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΟΦΗ 3

12-05-2018 18:30 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Κουλιεράκη Χρύσα
ΑΓΟΡ 3 - ΟΑΧ 2000

12-05-2018 18:00 Σούδα Παμπαίδων
Κώτσου Λία Χριστινάκης Βασίλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 1 - ΟΑΧ 1

12-05-2018 18:00 Μοίρες Μίνι αγόρια
Τσεχερίδης Δαβίδ Μαρκάκης Γιώργος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

12-05-2018 18:00 Ιεράπετρα Παμπαίδων
Πίπλιος Παναγιώτης Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

12-05-2018 17:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Κατσούγκρης Τιμολέων
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

12-05-2018 16:30 Ρέθυμνο Εφήβων
Καμπίτσης Μιχάλης Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

12-05-2018 16:30 Λίντο Παμπαίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

12-05-2018 16:00 Ιεράπετρα Εφήβων
Πίπλιος Παναγιώτης Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

12-05-2018 15:30 Αλικαρνασσός Παγκορασίδων
Γερμανής Βαγγέλης Μαμάκης Στέφανος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

12-05-2018 15:00 Λίντο Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

12-05-2018 14:30 Σούδα Παμπαίδων
Κώτσου Λία Χριστινάκης Βασίλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 2 - ΑΓΟΡ 2

12-05-2018 14:30 Ακρωτήρι Παμπαίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΓΟΡ 1 - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

12-05-2018 14:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Μακρής Παναγιώτης Μαμάκης Στέφανος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

12-05-2018 13:00 Λίντο Παμπαίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Χουλιάρας Γιώργος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΟΦΗ 1

12-05-2018 12:30 Β.Α.Κ Παγκορασίδων
Στιβακτάκης Γιάννης Γεωργιλάκης Δημήτρης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

12-05-2018 11:30 Χερσόνησος Παμπαίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Κατσούγκρης Τιμολέων
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

12-05-2018 11:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Στιβακτάκης Γιάννης Γεωργιλάκης Δημήτρης
Ο.Φ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

13-05-2018 20:00 Λίντο Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Καρανικόλα Αλεξάνδρα
Γ΄ Διαιτητής: Μαραγκάκης Ανδρέας
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

13-05-2018 19:00 Ταυρωνίτης Μίνι αγόρια
Μακρογιάννης Γιάννης Τσεκούρας Βαγγέλης
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ - ΑΓΟΡ 1

13-05-2018 18:00 Αρκαλοχώρι Εφήβων
Στιβακτάκης Γιάννης Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

13-05-2018 17:30 Ταυρωνίτης Παμπαίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Τσεκούρας Βαγγέλης
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΑΧ 2

13-05-2018 17:00 Σούδα Μίνι αγόρια
Κώτσου Λία Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΑΧ 2000 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

13-05-2018 15:00 Νεάπολη Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

13-05-2018 14:30 Αλικαρνασσός Μίνι κορίτσια
Ζοφοριανάκης Γιάννης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

13-05-2018 14:00 Ακρωτήρι Μίνι αγόρια
Κώτσου Λία Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

13-05-2018 13:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Ζοφοριανάκης Γιάννης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

13-05-2018 13:00 Χανίων Μίνι αγόρια
Σταυρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΓΟΡ 2

13-05-2018 13:00 Αρχάνες Μίνι αγόρια
Χαρίτος Μαρίνος Τσίγκου Μαρία
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

13-05-2018 12:30 Σούδα Μίνι αγόρια
Χριστινάκης Νώντας Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΑΧ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

13-05-2018 11:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Ξενάκης Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 - ΠΕΔΙΑΔΑ 2

13-05-2018 11:00 Χανίων Μίνι αγόρια
Σταυρουλάκης Μανώλης Πετράκης Γιώργος
ΚΥΔΩΝ 1 - ΟΑΧ 1

13-05-2018 10:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Γερμανής Βαγγέλης Ξενάκης Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

13-05-2018 10:00 Λίντο Μίνι κορίτσια
Γεωργιλάκης Δημήτρης Χουλιάρας Γιώργος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-05-2018
ΛΙΝΤΟ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΟΦΗ 1
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ(ΦΩΣΤΗΡΑΣ)

ΛΙΝΤΟ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ (ΦΩΣΤΗΡΑΣ)

ΛΙΝΤΟ 16.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ (ΣΑΡΡΗΣ)

ΛΙΝΤΟ 20.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ- ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ - ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ (ΣΑΡΡΗΣ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΧ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ (ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ - ΛΟΥΚΑΚΗ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ (ΛΟΥΚΑΚΗ - ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ)

ΒΑΚ 11.00 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΗ - ΟΑΣΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ.- ΒΑΡΟΥΧΑ Α (ΣΠΑΝΑΚΗΣ)

ΒΑΚ 12.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΟΑΣΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ. - ΒΑΡΟΥΧΑ Α (ΣΠΑΝΑΚΗΣ)

ΒΑΚ 19.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΟΦΗ 2
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ (ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ)

ΜΟΙΡΕΣ 17.30 ΜΙΝΙ (Α) ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 11.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ (ΡΟΛΑΚΗΣ)

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ(ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ18.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΑΣΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ (ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 16.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΓΟΡ
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ (ΓΙΑΝΝΗ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 3 - ΟΑΧ 2000
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ(ΜΙΧΕΛΑΚΗ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 20.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΦΗ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 1 - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΣΑΡΡΗΣ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ (ΚΑΛΛΙΠΟΝΤΗΣ)

ΣΟΥΔΑ 14.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2 - ΑΓΟΡ 2
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(ΓΡΑΜΨΑ Δ - ΚΑΡΑΤΖΑΣ)

ΣΟΥΔΑ 18.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 1 - ΟΑΧ 1
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-05-2018
ΛΙΝΤΟ 10.00 ΜΙΝΙ(Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ (ΑΓΑ)

ΛΙΝΤΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ (Χ)- ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ(24)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ - ΓΙΑΛΑΜΑ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.30 ΜΙΝΙ(Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 - ΠΕΔΙΑΔΑ 2
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ (ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ - ΓΙΑΛΑΜΑ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ (ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ)

ΑΡΧΑΝΕΣ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΟΑΣΗ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΤΡΟΥΛΗ

ΝΕΑΠΟΛΗ 15.00 ΜΙΝΙ(Α) ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ(ΧΑΒΑΚΗΣ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14.00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΑΡΡΗΣ (ΚΑΡΑΤΖΑΣ)

ΣΟΥΔΑ 12.30 ΜΙΝΙ (Α) ΟΑΧ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ)

ΣΟΥΔΑ 17.00 ΜΙΝΙ (Α) ΟΑΧ 2000 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ (ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ)

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 11.00 ΜΙΝΙ(Α) ΚΥΔΩΝ 1 - ΟΑΧ 1
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ (ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ - ΤΣΑΓΑΝΗ)

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΓΟΡ 2
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ (ΔΗΜΗΤΡΑΚΗ - ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ)

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 17.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΑΧ 2
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ)

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 ΜΙΝΙ(Α) ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΑΓΟΡ 1
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ (ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ)

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-06-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.30 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΠΣ ΓΟΥΒΕΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 SMED - ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΣΚΟΥΡΑΣ - ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 CRETA GAS - ICTS HELLAS
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 Π. ΑΝΔΡΟΓΕΑ - ΟΠΤΙΚΟΙ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΠΟΑ ΜΕΛΗ - ΙΤΕ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ - INTERNUS
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΚΑΡΑΤΖΗΣ - ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΤΡΟΥΛΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΜΕΣΣΑΡΑ - CRETAPHON
ΤΡΟΥΛΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΠΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΤΡΟΥΛΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 15-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΜΕΛΕΣΣΕΣ - ΠΣ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΥΠΑ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΒΑΓΙΩΝΙΑ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΤΕΤΑΡΤΗ 16-05-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 SMED - ΕΥΦΑΗ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - Π.ΧΑΟΧ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΠΑΓΝΗ - CGP
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ENVERSE - ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 12-05-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.30 αρα...ΛΥΚΟΙ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ - ΣΟΥΔΑΣ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.15 ΜΟΒΙΑΚ - Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΝΙΚΚΙ SEASIDE BAR/NOVA SHOP - ΙΠ...ΠΟΤΕΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 13-05-2018
ΣΟΥΔΑ 09.00 ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ/ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ - ΤΕΙ CB
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΣΟΥΔΑ 19.00 THE NO STARS - ΩΡΙΩΝΑΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 21.00 ΑΟΑΚ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09.00 KOYΡΗΤΕΣ ΚΡ. ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ - ELECTRONIC WORD
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 PORT - LEGENDS
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.15 AIANTΑΣ BOHME - BARCE… ΛΙΩΜΑ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - FOTARAS BC
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 14-05-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΕΥΗΣ REASTAURANT CAFE
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 16-05-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 FOTARAS BC - ΝΕΑΡΧΟΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ELECTRONIC WORLD - MINOA PALACE
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

 ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 16-05-2018
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS - ΑΡΑΛΥΚΟΙ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.