ΕΚΑΣΚ | Πρόγραμμα αγώνων από 26 έως 29 Μαΐου 2018.Συγχαρητήρια στο Αρκάδι.


Η ΕΚΑΣΚ ανακοίνωσε το πρόγραμμα αγώνων της  για τους αγώνες , που αφορούν τις ημερομηνίες  από 26 έως 29 Μαΐου 2018, , στα τουρνουά  της  που βρίσκονται σε εξέλιξη, Εφήβων, Παμπαίδων, Παγκορασιδων  και Μίνι.

Ανακοινωση:
"Ο Πρόεδρος και το ΔΣ της Ε.ΚΑ.Σ.Κ., συγχαίρουν την ομάδα του ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙΟΥ για την κατάκτηση του πρωταθλήματος Γυναικών Κρήτης περιόδου 2017-2018 και εύχονται καλή επιτυχία στους αγώνες του ειδικού πρωταθλήματος ανόδου στην Α2 Γυναικών."

***ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΑΓΩΝΕΣ ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΝ ΘΑ ΔΙΕΞΑΧΘΟΥΝ ΛΟΓΩ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗΣ ΤΩΝ ΟΜΑΔΩΝ ΤΗΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑΣ , ΤΟΥ ΓΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΟ ΔΕΙΛΙΝΟ.

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΜΕΣΣΑΡΑ
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ – ΑΓΟΡ
ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΡΕΘ. - ΔΕΙΛΙΝΟ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ απο 26 - 29 /05.


ΗΜΕΡ/ΝΙΑ
ΓΗΠΕΔΟ
ΩΡΑ
ΤΟΥΡΝΟΥΑ
ΑΓΩΝΑΣ
26/05/18
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
18:00
ΕΦΗΒΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
26/05/18
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
16:00
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ
26/05/18
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
14:30
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 ΟΦΗ 2
26/05/18
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
13:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
26/05/18
Β.Α.Κ.
13:30
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β ΟΜΙΛΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
26/05/18
ΛΙΝΤΟ
16:30
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
26/05/18
ΛΙΝΤΟ
15:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
26/05/18
ΣΗΤΕΙΑΣ
16:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ ΑΟΗ ΟΑΣΗ
26/05/18
ΣΟΥΔΑΣ
16:00
ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΑΧ 2000 ΧΑΝΙΑ BC
26/05/18
ΣΟΥΔΑΣ
12:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΑΧ 1 ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
26/05/18
ΧΑΝΙΩΝ
13:30
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΚ ΧΑΝΙA 1 ΚΥΔΩΝ 1
26/05/18
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
12:30
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ
26/05/18
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
11:00
ΕΦΗΒΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ ΑΟΗ ΟΑΣΗ
27/05/18
ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ
13:00
ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ ΚΥΔΩΝ 1
27/05/18
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
12:30
ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
27/05/18
ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΥ
11:00
ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
27/05/18
ΛΙΝΤΟ
15:30
ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 ΟΦΗ 2
27/05/18
ΛΙΝΤΟ
14:00
ΜΙΝΙ ΚΟΡΙΤΣΙΑ 8ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ Ο.Φ.ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
27/05/18
ΛΙΝΤΟ
12:30
ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ ΑΟΗ ΟΑΣΗ
27/05/18
ΛΙΝΤΟ
11:00
ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 7ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.
27/05/18
ΜΟΙΡΩΝ
13:00
ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 6ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ ΠΕΔΙΑΔΑ 1
27/05/18
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
15:00
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΓΟΡ 2 ΟΑΧ 2
27/05/18
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13:00
ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 1ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ ΟΑΧ 1
27/05/18
ΡΕΘΥΜΝΟΥ
11:00
ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
27/05/18
ΣΟΥΔΑΣ
19:00
ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΑΧ 2 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2
27/05/18
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ
11:00
ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 3ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ Α Ε ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ ΑΓΟΡ 1
27/05/18
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΥ
11:30
ΜΙΝΙ ΠΑΙΔΩΝ 5ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΕΔΙΑΔΑ 2 ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
29/05/18
ΣΟΥΔΑΣ
19:30
ΜΙΝΙ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 4ΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΟΑΧ 1 ΟΑΧ 2000




Δεν υπάρχουν σχόλια

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.