Αποτελέσματα βαθμολογίες και η συνέχεια, στο Εργασιακό Ηρακλείου .


Συνεχίζεται με απόλυτη επιτυχία, το τουρνουά Εργασιακού μπάσκετ 2018 που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ).

Στο τουρνουά αυτό θα συμμετέχουν 59 ομάδες –φορείς με 915 αθλητές και θα διεξαχθούν 323 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ.

To τριήμερο από 17 έως 19 Μαΐου 2018, δεν θα πραγματοποιηθούν αγώνες. Αυτοί θα ξαναρχίσουν με την Β φάση σε Α καi Β Κατηγορία στις 21 Μαΐου.

7 Ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΠΑΣΚΕΤ ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΥ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ 2018 -ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΙΝΑΣΚΕΣ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΥΝ:
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ  ΑΓΩΝΩΝ & ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ   Α  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ   - Α & Β  ΟΜΙΛΟΥ Α ΦΑΣΗΣ- ΤΡΕΧΟΥΣΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ  ΚΑΙ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ   Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ  Β ΦΑΣΗΣ -        ΤΡΕΧΟΥΣΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ     Β  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ     Α  ΦΑΣΗΣ -ΤΡΕΧΟΥΣΕΣ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ Γ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ      Α  ΦΑΣΗΣ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α ΦΑΣΗ / Α ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 33-35
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. 22-46
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ COSMOS SPORT 43-62
ΘΗΣΕΑΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 37-27
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 23-40
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 56-52
COSMOS SPORT ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 48-22
Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. ΘΗΣΕΑΣ 44-50
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 57-51
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ 34-56
ΘΗΣΕΑΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 49-32
COSMOS SPORT Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. 48-34
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ COSMOS SPORT 45-55
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 48-37
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΘΗΣΕΑΣ 41-46
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 42-34
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΘΗΣΕΑΣ 36-38
ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 42-32
COSMOS SPORT ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 67-30
Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ 55-54
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 59-40
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. 39-53
ΘΗΣΕΑΣ COSMOS SPORT 47-41
ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 47-51
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 50-29
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ 30-44
COSMOS SPORT ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 50-34
Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 36-27
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. 44-40
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 39-45
ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ 19-58
ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 43-42
ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ COSMOS SPORT 50-55
ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 27-46
ΘΗΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 36.38
Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 49.45

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α ΦΑΣΗ / Β ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 COSMOS SPORT 8 7 1 - 15
2 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΟΦΗ 8 6 2 - 14 +39
3 ΘΗΣΕΑΣ 8 6 2 - 14 - 39
4 Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. 8 5 3 - 13
5 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 8 3 5 - 11 +4
6 ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 8 3 5 - 11 -4
7 ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 8 2 6 - 10 4. ΒΑΘ
8 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 8 2 6 - 10 3. ΒΑΘ
9 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 8 2 6 - 10 2. ΒΑΘ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α ΦΑΣΗ / Β ΟΜΙΛΟΣ
ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
Π.Σ.ΑΓΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 36-51
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 56-42
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΕΛΜΕ 41-53
Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 62-63
ΚΟΥΤΡΗΣ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 47-48
ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ Π.Σ.ΑΓΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 56-39
ΕΛΜΕ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 51-67
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ 44-47
Π.Σ.ΑΓΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 28-45
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 41-45
Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ ΚΟΥΤΡΗΣ 49-43
ΕΛΜΕ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 59-37
ΚΟΥΤΡΗΣ ΕΛΜΕ 50-51
ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 59-30
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ 29-44
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ Π.Σ.ΑΓΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 39-32
Π.Σ.ΑΓΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ 36-48
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 33-44
ΕΛΜΕ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 43-33
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 38-74
ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΚΟΥΤΡΗΣ 61.39
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 52-43
Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ ΕΛΜΕ 43-41
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ Π.Σ.ΑΓΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 45-32
ΚΟΥΤΡΗΣ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 39.44
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 57-78
ΕΛΜΕ Π.Σ.ΑΓΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 46-44
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 30-79
Π.Σ.ΑΓΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 39-51
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 39-29
Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 28-42
ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ 53-36
ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΕΛΜΕ 57-34
ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 42-64
Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 42-54
ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΟΥΤΡΗΣ 38-72

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α ΦΑΣΗ / Β ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 8 8 - - 16
2 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 8 6 2 - 14
3 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 8 5 3 - 13 4 ΒΑΘ
4 Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ 8 5 3 - 13 3 ΒΑΘ
5 ΕΛΜΕ 8 5 3 - 13 2 ΒΑΘ
6 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 8 3 5 - 11
7 ΚΟΥΤΡΗΣ 8 1 7 - 9 +34
8 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 8 1 7 - 9 -34
9 Π.Σ.ΑΓΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ 8 - 8 - 8

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Β ΦΑΣΗ / ΘΕΣΗ 1-6
ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ 1-6
ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦ
1 Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 2 2 - 4
2 COSMOS SPORT 2 1 1 3
3 Π.ΟΦΗ 2 1 1 3
4 ΘΗΣΕΑΣ 2 1 1 3
5 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 2 1 1 3
6 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 2 - 2 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΘΗΣΕΑΣ
COSMOS SPORT ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
Π.ΟΦΗ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
COSMOS SPORT ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ Π.ΟΦΗ
ΘΗΣΕΑΣ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
COSMOS SPORT Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ
Π.ΟΦΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΘΗΣΕΑΣ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Β ΦΑΣΗ / ΘΕΣΗ 7-12
ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ 7-12
ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦ
7 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 2 2 - 4
8 Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ 2 2 - 4
9 Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. 2 1 1 3
10 ΕΛΜΕ 2 1 1 3
11 ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 2 - 2 2
12 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 2 - 2 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΕΛΜΕ
ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛ Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ
Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ
Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. ΕΛΜΕ
ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
Σ.Ε.ΠΑ.ΣΥ.Τ. Π.Σ. ΑΛΑΓΝΙ
ΕΦΟΡΙΑΚΟΣ ΣΥΛ ΕΛΜΕ

Α ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ /Β ΦΑΣΗ / ΘΕΣΗ 13-18
ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΦΑΣΗΣ 13-18
ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦ
13 ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ 2 - 4
14 ΚΟΥΤΡΗΣ 2 4
15 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 1 1 3
16 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 1 1 3
17 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - 2 2
18 Π.Σ.ΑΓΙΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ - 2 2

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ Β ΦΑΣΗΣ
ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΓΗΠΕΔΟ ΗΜΕΡΟΜ ΩΡΑ ΣΚΟΡ
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΚΟΥΤΡΗΣ
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ Π.Σ.ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ Π.Σ.ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ Π.Σ.ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ
ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΚΟΥΤΡΗΣ

ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α ΦΑΣΗ / Α ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜ. ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΟΤΕ 8 7 1 - 15
2 Γ.Ν. ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ 7 7 - - 14
3 Ε.Σ. ΒΑΓΙΩΝΙΑ 7 6 1 - 13
4 Ε.Π.Σ. ΕΠΙΣΚΟΠΗΣ 7 3 4 - 10
5 Ι.Τ.Ε. 7 3 4 - 10
6 ΠΟΑ ΜΕΛΗ 7 3 4 - 10
7 Π.Σ. ΑΓΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 7 2 5 - 9
8 Π.Σ. ΜΕΛΕΣΣΕΣ 7 1 6 8
9 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 7 0 7 7

ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α ΦΑΣΗ / Β ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜ ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 INTERNUS 7 7 - - 14
2 ΠΑ.Γ.Ν.Η. 7 6 1 - 13
3 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΕΠΙΜ 7 4 3 - 11
4 ΔΙΚ.ΣΥΛ.ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 7 4 3 - 11
5 CRETAPHON 7 4 3 - 11
6 ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 7 4 3 - 11
7 ΠΑΛ. ΜΕΣΣΑΡΑ 7 3 3 1 9
8 CGP 7 1 6 - 8
9 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 8 - 4 4 4

ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Β ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α ΦΑΣΗ / Γ ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜ. ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ΠΑΛ ΧΑΟΧ 6 6 - - 12
2 ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ 7 4 3 - 11
3 ΟΠΤΙΚΟΙ 7 4 3 - 11
4 ΚΟΚΚΑΛΗΣ Α.Ε. 7 3 4 - 10
5 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ-ΣΕΑΠ 7 3 4 - 10
6 ΕΥΦΑΗ 7 3 3 1 9
7 ΥΠΑ 7 2 5 - 9
8 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 6 3 3 - 9
9 SMED 6 2 4 - 8


ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α ΦΑΣΗ / Α ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜ. ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 ENVERSE 5 4 1 - 9
2 ART CAR RENTALS 5 4 1 - 9
3 ΟΜΙΛΟΣ ΚΑΡΑΤΖΗ 5 3 2 - 8
4 ΤΕΕ.ΤΑΚ 5 3 2 - 8
5 ΔΑΣΚΑΛΟΙ 4 2 2 - 6
6 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 5 1 4 - 6
7 OFF ROAD CLUB 5 - 5 - 5

ΤΡΕΧΟΥΣΑ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ / Α ΦΑΣΗ / Β ΟΜΙΛΟΣ
ΒΑΘΜ. ΟΜΑΔΑ ΑΓΩΝΕΣ ΝΙΚΕΣ ΗΤΤΕΣ ΜΗΔΕ ΒΑΘΜΟΙ ΔΙΑΦΟΡΑ
1 Π.Σ. ΓΟΥΒΩΝ 5 4 1 - 9
2 KRETA GAS 5 4 - 1 8
3 Π.Σ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ 5 3 2 - 8
4 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 6 2 4 - 8
5 Α.Μ.Τ. ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 5 2 3 - 7
6 ICTS HELLAS 5 - 5 - 5
7 ΣΚΟΥΡΑΣ 5 3 1 1 5 -2

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΟΠΑΦΜΑΗ

AΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ 4-10 ΜΑΙΟΥ-  ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ     11-16 ΜΑΙΟΥ-ΟΙ ΠΑΡΑΚΑΤΩ ΠΙΝΑΣΚΕΣ ΠΕΡΙΛΑΜΒΑΝΟΥΝ:
ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
B Α ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΙΤΕ 33-30
B Α ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 37-30
B Α OTE ΠΟΑ ΜΕΛΗ 51-41
Α Α Π.ΟΦΗ COSMOS SPORT 50-55
Α A ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 49-45
Α B ΑΛΑΓΝΙ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 42-54
Α Β ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 42-64
Α Β ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΟΥΤΡΗΣ 38-72
Α Α ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 27-46
Α Α ΘΗΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 36-38
Α Β Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΕΛΜΕ 57-34
Β Β ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΜΕΣΣΑΡΑ 28-32
Β Γ ΥΠΑ ΕΥΦΑΗ 37-54
Β Β CGP INTERNUS 29-38
Β Β ΟΙΚ.ΕΠΙΜΕΛΗΤΗ ΠΑΓΝΗ 29-47
Β Γ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΟΠΤΙΚΟΙ 41-39
Β Β ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛΗ 00-20
Β Γ ΣΑΡΡΗΣΜΟΥΣ.ΣΧ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 38-33
Β Β CRETAPHON ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 20-00
Β Β INTERNUS ΟΙΚ.ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡ 47-42
Β Β ΗΡΟΔΟΤΟΜΕΛΗ CGP 39-29
Γ A ΚΑΡΑΤΖΗΣ OFF ROAD CLUB 50-38
Γ Α ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ART CAR RENTAL 35-43

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 11 - 16 ΜΑΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 11/5 20:00 Γ Α ΤΕΕ/ΤΑΚ ART CAR RENTAL
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 11/5 21:30 Β Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 11/5 21:00 Γ Α OFF ROAD CLUB ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 11/5 22:30 Β Γ Π.ΧΑΟΧ ΠΥΡΟΣΒΕΣ/ΣΕΑΠ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 12/5 10:30 Γ Β ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Π.Σ ΓΟΥΒΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 12/5 12:00 Β Γ SMED ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥΣ.ΣΧ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 12/5 11:00 Γ Β ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 12/5 12:30 Γ Β CRETA GAS ICTS HELLAS

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 14/5 18:30 Β Γ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΟΠΤΙΚΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 14/5 20:15 Β Α ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΙΤΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 14/5 21:45 Β Β ΗΡΟΔΟΤ ΜΕΛΗ INTERNUS
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 14/5 19:00 Γ Α ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 14/5 20:30 Β Β ΜΕΣΣΑΡΑ CRETAPHON

ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 14/5 22:00 Β Α ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ Π.Σ.ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 15/5 20:00 Β Α ΜΕΛΕΣΣΕΣ Π.Σ.ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 15/5 21:30 Β Γ ΥΠΑ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 15/5 21:00 Β Β ΟΙΚ.ΕΠΙΜΕΛΗΤ. ΡΑΔΑΜΑΘΥΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 15/5 22:30 Β Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ

ΑΟΡΑΚΙΑ TE 16/5 20:00 Β Γ SMED ΕΥΦΑΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 16/5 21:30 Β Γ ΣΑΡΡΗΣΜΟΥΣ.ΣΧ Π.XAOX
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 16/5 21:00 Β Β ΠΑΓΝΗ CGP
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 16/5 22:30 Γ Α ENVERSE ΔΑΣΚΑΛΟΙ


Δεν υπάρχουν σχόλια

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.