Αποτελέσματα βαθμολογίες και η συνέχεια, στο Εργασιακό Ηρακλείου .


Συνεχίζεται με απόλυτη επιτυχία, το τουρνουά Εργασιακού μπάσκετ 2018 που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ).

Στο τουρνουά αυτό θα συμμετέχουν 59 ομάδες –φορείς με 915 αθλητές και θα διεξαχθούν 323 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ.

Δείτε τα αποτελέσματα και τις βαθμολογίες της όγδοης εβδομάδας των ομίλων και το πρόγραμμα της εβδομάδας που μας έρχεται.

7ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ – ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΑΤ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
Β Α ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΟΤΕ 26-38
Β Β CRETAPHON ΠΑΓΝΗ 17-54

Β Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ 44-39
Β Α ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΠΟΑ 49-37
Β Β ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 00-20
Β Α ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΙΤΕ 18-28
Β Β CGP ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ 25-27
Β Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛ ΜΕΣΣΑΡΑ 20-00
Γ Β ΓΟΥΒΕΣ ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ 53-46
Γ Β ΣΚΟΥΡΑΣ KRETA GAS 38-61
Α Β ΚΟΥΤΡΗΣ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ 39-44
Α Α ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΛ.ΟΦΗ 19-58
Γ Β ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 37-32
Α Α ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ 44-40
Α Α ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 39-45
Β Γ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ Π.ΧΑΟΧ 24-27
Β Β ΠΑΓΝΗ ΜΕΣΣΑΡΑ 35-28
Α Α ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ 43-42
Α Β ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ 57-78
Α Β ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 30-79
Α Β ΕΛΜΕ Π.Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ 46-44
Β Γ ΕΥΦΑΗ ΠΥΡΟΣΒ/ΣΕΑΠ 00-20
Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΥΠΑ 46-43

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 4 - 12 ΜΑΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 4/5 20:00 Β Γ ΣΑΡΡΗΣΜΟΥΣ.ΣΧ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 4/5 21:00 Β Β INTERNUS ΟΙΚ.ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 4/5 22:30 Β Β ΗΡΟΔΟΤΟΜΕΛΗ CGP

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 5/5 11.00 Γ A ΚΑΡΑΤΖΗΣ OFF ROAD CLUB
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 5/5 12.30 Γ Α ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ART CAR RENTAL

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 7/5 17:00 B Α ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΙΤΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 7/5 18:30 B Α ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 7/5 20:15 B Α OTE ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 7/5 21:45 Α Α Π.ΟΦΗ COSMOS SPORT
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 7/5 19:00 Α A ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 7/5 20:30 Α B ΑΛΑΓΝΙ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 7/5 22:00 Α Β ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 8/5 20:00 Α Β ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 8/5 21:30 Α Α ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 8/5 21:00 Α Α ΘΗΣΕΑΣ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 8/5 22:30 Α Β Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΕΛΜΕ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 9/5 20:00 Β Β ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 9/5 21:30 Β Γ ΥΠΑ ΕΥΦΑΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 9/5 21:00 Β Β CGP INTERNUS
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 9/5 22:30 Β Β ΟΙΚ.ΕΠΙΜΕΛΗΤΗ ΠΑΓΝΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 10/5 20:00 Β Γ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΟΠΤΙΚΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 11/5 20:00 Γ Α ΤΕΕ/ΤΑΚ ART CAR RENTAL
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 11/5 21:30 Β Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 11/5 21:00 Γ Α OFF ROAD CLUB ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 11/5 22:30 Β Γ Π.ΧΑΟΧ ΠΥΡΟΣΒΕΣ/ΣΕΑΠ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 12/5 10:30 Γ Β ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ Π.Σ ΓΟΥΒΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 12/5 12:00 Β Γ SMED ΣΑΡΡΗΣ ΜΟΥΣ.ΣΧ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 12/5 11:00 Γ Β ΣΚΟΥΡΑΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 12/5 12:30 Γ Β CRETA GAS ICTS HELLAS

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Δεν υπάρχουν σχόλια

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.