«PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - HAAGEN DAZS BC» , παρουσία STEFAN MOODY ο τελικός Εργασιακού Ρεθύμνου. Το πανόραμα (pics).


Το Σαββατοκύριακο 31Μαρτίου και 1 Απριλίου 2018 πραγματοποιηθήκαν οι αγωνιστικές για το 23ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018 που διοργανώνει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου.
Όλοι οι αγώνες πραγματοποιούνται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου και η είσοδος είναι δωρεάν. Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε μέσα από την ιστοσελίδα www.BasketRethymno.gr.

Αναλυτικά :
Αποτελέσματα Τελικών Αγώνων Α1 Κατηγορίας του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

(A1 ΘΕΣΕΙΣ 3-4 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) 
Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. – ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ  66-75

Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα:12-18, 32-44, 46-55, 66-75
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης-Γαβαλάκης): Συντυχάκης 3, Χρυσουλάκης 20 (2),Καίσαρης 13 (1), Καλογεράκης 2, Παπαδάκης 3 (1), Κανακάκης 2,  Παπαδογιαννάκης Γ.9, Θεοδωσουλάκης, Παπαδογιαννάκης Π., Οικονομίδης 14 (2).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Θανάσης): Πολυδωρόπουλος 6(2), Μαλλιαρός,
Πατέντας 15 (1), Θανάσης 8, Κυδωνάκης 8 (1), Μουλίτσας, Τσιχλής 8 (2), Μαμαλάκης Ν.10, Σαπουντζής, Φουντουκίδης 17, Κανλής 17 (1), Μαμαλάκης Σ.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-6) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – MUEBLO PLUS  52-72
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα: 04-22, 14-39, 36-54, 52-72
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 9 (2),Μαθιουδάκης, Ξανθόπουλος 9, Παπαδάκης 15, Σαβοργιννάκης Β. 19 (2).
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης Λ.): Κοντουδάκης 15, Καλυδωνάκης 5, Βασιλάκης 7 (1),Βρακίδης, Χατζηδάκης 13 (2), Κλάδος 11 (3), Φίλας 11 (1), Ρακιντζής, Παπαδάκης 10.

(A1 ΘΕΣΕΙΣ 7-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – XPRESS COPY 20-0(AA)
Ο Μεγάλος Τελικός Α1 «PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ - HAAGEN DAZS BC» θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 15/4/2018 και ώρα 19:00 στο Κλειστό Δημοτικό Γυμναστήριο Ρεθύμνου "Μελίνα Μερκούρη" με ελεύθερη είσοδο. Μαζί μας θα είναι ο
φετινός νικητής των καρφωμάτων στο All Star 2018 STEFAN MOODY παίχτης του Ρεθύμνου Cretan Kings μαζί με την παρέα του. Ακόμα στον μεγάλο τεικό Α1 θα είναι ο Κερατούκλης και οι Cheerleaders του Ρεθύμνου Cretan King.

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

(Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 51-53
Διαιτητές:  Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 08-07, 17-24, 33-45, 51-53.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασχάκης) : Σιββαρόπουλος, Ζαχαράκης 13(2), Αργυρίου 8, Τζανάκης 14(1), Παρασκάκης 8, Γιακουμάκης 4, Σταυρουλιδάκης 4, Μοχασιρης.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Λιάκος 14, Σταυριανάκη, Νικολιδάκης 12, Μισιργής 11(2),Παπατριανταφύλου 4, Δαμιανός 4, Διαμαντής 8(1).

(Α2-Α) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – CRETAN INOX 54-49
Διαιτητές:  Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 15-13, 24-21, 39-33, 54-49.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 9(1), Τζανουδάκης, Κακλαμάνος 16(1),Καλαϊτζάκης Α. 19(2),  Σακελλαρίδης 2, Γεωργαλής, Φανουργάκης 1, Ψωράκης 3(1),Πετροπουλάκος 2, Προκοπάκης 2, Παπαδάκης Γ.
CRETAΝ INOX (Πολυδορόπουλος) :  Ψωμάς 2, Καρυπίδης 11, Θεοδωρόπουλος 3,Λεωνιδάκης, Κυλάφης 12, Κατσαβίδης 16(3), Μακαρδονας 5(1), Βελονάκης.

(A2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 57-63
Διαιτητές:  Μακρογιάννης, Φιλιππάκης .
Δεκάλεπτα: 11-22, 26-32, 39-48, 57-63.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Ξενίδης , Τερζιόγλου 13(3), Μαθιουδάκης 39(1),Δασκαλάκης 5, Καλησπεράκης.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 16(3), Λελεδάκης 9, 
Βασιλακάκης, Παναγιουλάκης 5(1), Μεξης 10, Μαραγκουδάκης 6, Τσόγκας 7(1),Καλυβιανάκης 8, Ρουμαντζής 2, Διβανής.

(Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 52-51
Διαιτητές:  Θεοδωράκης, Μακρογιάννης.
Δεκάλεπτα: 08-07, 23-25, 38-43, 52-51.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης 5(1), Δουζίνας, Λίτινας 3,Ερηνάκης 17(2), Αντωνόγιαννάκης 3, Γαλερός 5(1), Κλάδος, Καραογλάνης 3,Σταυρουλάκης Π. 2, Σταυρουλάκης Ν. 2, Γαμβρέλας 10, Καλιτσουνάκης 2.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Βότζης 8(1), Βαμβακάς, Mαρίνος 10(2),Μάνεσης 6(2), Γρηγοράκης, Καλλέργης 4, Παραδεισανός 12, Φραγκιαδάκης,Ζαμπετάκης 11(1), Γαβράς.

Α2-Α) THINK VILLA – DOMEK  57-43
Διαιτητές: Ξυλάς, Καμπίτσης
Δεκάλεπτα: 07-12, 22-20, 43-33, 57-43
THINK VILLA (Καζίλας): Αντωνίου 15 (3), Κουδουναράκης 1, Πολιουδάκης 9, Καζίλας 16, Αστρινάκης, Κόκκινος 5 (1), Πηγουνάκης Φ. 8, Στεργιάκης.
DOMEK (Αποστολάκης-Λαγουδάκης): Παλιεράκης 15 (3), Δούκας 5, Παπαδάκης 8,Καλλιγάς, Βουρτζούμης, Ντρέκο 2, Κατσαντώνης 11 (1), Μαθιουδάκης 2, Λαγουδάκης,Αποστολάκης.
ΡΕΠΟ: (Α2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ 

Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Α Ομίλου του 23ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2017-2018
TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. CRETAN INOX 19 10 9 1 595 413 182
2. ΙΑΤΡΟΙ 18 10 8 2 508 440 68
3. ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 18 10 8 2 554 467 87
4. ΔIKHΓOPOI 17 10 7 3 503 441 62
5. ΠPΩTOBAΘMIA 15 10 5 5 511 509 2
6.NEOI EΠIXEIPHMATIEΣ 15 10 5 5 497 511 -14
7. BPAKOΦOPOI 14 10 4 6 515 501 14
8. THINK VILLA 14 10 4 6 456 488 -32
9. TEE PEΘYMNOY* 12 10 3 7 418 515 -97
10. DOMEK 12 10 2 8 397 542 -145
11. ΡΑΨΩΔΙΑ 10 10 0 10 424 551 -127

* ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣ (ΑΑ)

Α2-A Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A2-A (11η Αγωνιστική)
1 Καπαρός ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 170
2 Κατσαβίδης CRETAN INOX 136
3 Κακλαμάνος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 131
4 Μαθιουδάκης ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 131
5 Αντωνίου THINK VILLA 124
6 Ερηνάκης ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 120
7 Νικολιδάκης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 119
8 Αργυρόπουλος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 115
9 Τζανάκης ΙΑΤΡΟΙ 112
10 Μαρίνος NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 106

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Α  (11η Αγωνιστική)
1 Αντωνίου THINK VILLA 23
2 Καπαρός ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 21
3 Μάνεσης NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 20
4 Νικολιδάκης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 17
5 Ερηνάκης ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 15
6 Μισίγρης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 15
7 Κατσαβίδης CRETAN INOX 13
8 Τερζιογλου ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 13
9 Παλαφούτης ΡΑΨΩΔΙΑ                        13
10 Αργυρόπουλος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 12

Αποτελέσματα 11ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας Β Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

(Α2-Β) BUENO HOTEL - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 60-61
Διαιτητές: Θεοδωράκης,  Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 16-19, 27-34, 44-41, 60-61.
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Ανδρεαδάκης 9, Ανδρονικίδης 8, Σταγκουράκης 10,Σταυρουλιδάκης 4, Κοπανάκης 22, Χατζάκης 4, Μυλωνάς 3.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς, Στάμος): Γιαπιτσόγλου 6, Παπαδοπόύλου, Γιαλαμά 15(1),Πασχαλίδη, Βουρδούμπα 8, Ρόμπου 6, Μαστροκώστα 4, Ξανθέα Θ. 4, Ξανθέα Ι. 18(1).

(Α2-Β) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 54-46
Διαιτητές: Θεοδωράκης,  Τσικριτσάκη
Δεκάλεπτα: 15-04, 25-16, 37-28, 54-46.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαμβουράκης 6, Αντωνάκης 2, Χασιώτης, Καζανης 2,Πολιτάκης 19(2), Περάκης 11, Ζάχος 14(2), Κυριακάκης, Γιαννούλης, Λιανέρης.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Ρεχερ 4, Πανόπουλος 10, Καλογεράκης 1, Θεοδωράκης,Απανωμεριτάκης 8, Βροντάκης 8(1), Σταυρουλάκης 2, Ξηρας 13.

(Α2-B) KLADOS TOURS – ΣΥΦΑΡ  79-44
Διαιτητές: Ξυλάς, Καμπίτσης
Δεκάλεπτα: 11-09, 28-17, 56-30, 79-44
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς): Καθαράκης 19, Γερακάκης, Κλάδος 1, Περακάκης 2,Πετρίδης, Κανελλάκης 5, Νταουντάκης 35 (1), Γιοβάνοβιτς, Γερουκάκης 17 (3).
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας): Κατσουλάκης 2, Παπαδάκης 10, Κούνουπας, Χηνιάδης 10,Ζερβουδάκης 20, Αδράμης 2.

(Α2-Β) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - L’ ETOILE DU SUD  49-39
Διαιτητές: Μαρινάκης, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 09-08, 25-12, 33-23,  49- 39
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 20 (2), Σκούφογλου 7,Καπετανάκης 9 (1), Περδίκης 13, Φιλιππάκης, Φουντιδάκης.
L ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης Γ. 23, Σταράκη, Παπιομύτογλου,Παπαδάκης Ν. 6, Γαλλιός 8 (2), Μαυράκης 2.

(Α2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ – MACRON STORE  39-37
Διαιτητές: Μαρινάκης, Μπουζουνιεράκης
Δεκάλεπτα: 07-07, 19-11, 26-23, 39-37
SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ (Κατσουλάκης-Φιλιππάκης): Γαβαλάκης,
Φραγκιδάκης 1, Τσαχάκης 6 (2), Ουρανός, Σταθόπουλος 3 (1), Παυλιδάκης, Δαφέρμος 3,Τσαγκαρούλης 15 (1), Παπαπαναγιώτου, Παρασύρης 5 (1), Μεταξάκης, Κορωνάκης.
MACRON STORE (Δοξαστάκης): Τσαφαράκης 4, Δοξαστάκης 2, Μπενάκης 19 (2),Αυγέρης, Καρατζέτζος 12 (2), Κόνιας.

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ

Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Β Ομίλου του 23ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2017-2018
TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. SAILING EXPERIENCE 20 10 10 0 539 401 138
2. MACRON STORE 18 10 8 2 483 406 77
3. KLADOS TOURS 18 10 8 2 717 434 283
4. ΠYPOΣBEΣTIKH 17 10 7 3 495 446 49
5. EΠIXEIPHMATIEΣ IΔ.YΠ. 17 10 7 3 505 468 37
6. ΠΟΛYMHXANO 15 10 5 5 460 468 -8
7. TPAΠEZEΣ 13 10 3 7 406 476 -70
8. BUENO HOTEL 12 10 2 8 504 570 -66
9. L ETOILE DU SUD 12 10 2 8 411 501 -90
10. ΦOITHTPIEΣ 12 10 2 8 389 583 -194
11. ΣYΦAP 11 10 1 9 428 584 -156

Α2-B Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A2-B (11η Αγωνιστική)
1 Χριστουλάκης KLADOS TOURS 190
2 Παυλιδάκης Γ L Étoile du Sud 176
3 Καρατζέτζος Γ MACRON STORE 169
4 Ζερβουδάκης ΣΥ.ΦΑΡ . 165
5 Πολιτάκης ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 150
6 Γερουκάκης KLADOS TOURS 132
7 Αρσενίδης BUENO HOTEL 126
8 Βροντάκης ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 123
9 Καθαράκης KLADOS TOURS 120
10 Κοπανάκης BUENO HOTEL 117
11 Νταουντάκης KLADOS TOURS 117

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Β (11η Αγωνιστική)
1 Χριστουλάκης KLADOS TOURS 29
2 Σταθόπουλος SAILING EXPERIENCE 18
3 Τσαχάκης SAILING EXPERIENCE 17
4 Λαδάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  14
5 Καπετανάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  14
6 Γερουκάκης KLADOS TOURS 12
7 Βαρούχας L Étoile du Sud 12
8 Βροντάκης ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 11
9 Κριτσιωτάκης ΣΥ.ΦΑΡ . 11
10 Καρατζέτζος Γ MACRON STORE 10
11 Φιλιππάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  10

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΒΑΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ Α2-Α
1. CRETAN INOX
2. ΙΑΤΡΟΙ
3. ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE
4. ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΒΑΣΗ ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑΣ Α2-Β
1. SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFE
2. MACRON STORE
3. KLADOS TOURS
4. ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Α2 
ΘΕΣΕΙΣ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
1-4 Α2-A  1η ΟΜΑΔΑ CRETAN INOX - Α2-B  4η ΟΜΑΔΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
1-4 Α2-A  2η ΟΜΑΔΑ ΙΑΤΡΟΙ - Α2-B  3η ΟΜΑΔΑ KLADOS TOURS
1-4 Α2-A  3η ΟΜΑΔΑ ΟΙΩΝΟΣ /BARCODE -Α2-B  2η ΟΜΑΔΑ MACRON STORE
1-4 Α2-A  4η ΟΜΑΔΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - Α2-B  1η ΟΜΑΔΑ SAILING EXPERIENCE

Ραδιοφωνική εκπομπή της Δευτέρας 26/03/2018 στον TEAM-FM "SPORT MONDAY ΜΕ ΤΟΝ ΦΩΤΗ ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΤΣΙΓΓΟ", για τον Τελικό Α1 του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Η Ραδιοφωνική συνέντευξη Τύπου του μεγάλου τελικού Α1 του Εργασιακού πρωταθλήματος Μπάσκετ Ρεθύμνου 2018 έγινε την Δευτέρα 26/3/2018, στον TEAM-FM "SPORT MONDAY ΜΕ ΤΟΝ ΦΩΤΗ ΞΕΝΙΚΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΤΣΙΓΓΟ".
Στο στούντιο παραβρέθηκαν από την μεριά της διοργάνωσης οι κύριοι Προβιάς, Τρανταλίδης και Παπαδογιαννάκης και από την πλευρά των δυο φιναλίστ οι κύριοι Ξενίδης, Πηγουνάκης, Κιουρτζιδάκης και Κωνσταντινίδης. Την μαγνητοσκοπημένη συνέντευξη μπορείτε να την ακούσετε μέσα από την ιστοσελίδα μας www.BasketRethymno.gr.

Ξεχωριστό δώρο στον Σύλλογο "Αγάπη" από την Λέσχη Τραπεζικών Υπαλλήλων την Μ.Δευτέρα 2/4/2018.

Μία συμβολική, αλλά με ιδιαίτερη αξία κίνηση πραγματοποίησε χθες η Λέσχη των Τραπεζικών Υπαλλήλων Ρεθύμνου και τα μέλη της ομάδας μπάσκετ, που παίρνουν μέρος στο εργασιακό πρωτάθλημα. 

Επισκέφθηκαν το σύλλογο «Αγάπη», στον οποίο δώρισαν τη φανέλα της ομάδας, που συμμετέχει στο εργασιακό, όπου είναι τυπωμένο το λογότυπο της «Αγάπης». Με αυτόν τον τρόπο θέλησαν να δείξουν το σεβασμό τους για τη δουλειά που γίνεται στο σύλλογο, ενώ είχαν την ευκαιρία να μιλήσουν με τους υπεύθυνους, τους εκπαιδευτές, αλλά και τα παιδιά της «Αγάπης».

«Ευχαριστούμε την ομάδα των τραπεζοϋπαλλήλων του Εργασιακού Πρωταθλήματος Μπάσκετ για τη στήριξή τους στο σύλλογό μας και την αγάπη που μας δείχνουν και γιατί υπενθυμίζουν με την πράξη τους αυτή, με το να βάλουν το εργόσημο του συλλόγου στη φανέλα τους, την ύπαρξή μας σε όλους τους ρεθυμνιώτες που μας στηρίζουν δεκαετίες τώρα», σημείωσε ευχαριστώντας τους τραπεζοϋπαλλήλους για την πράξη τους η κα Αγοραστή Μώραλη – Τσουδερού, εκ μέρος του συλλόγου.

«Είναι για μας ιδιαίτερη χαρά, τιμή και ικανοποίηση που βρισκόμαστε στο Σύλλογο Αγάπη και που τη φετινή χρονιά φορούσαμε το λογότυπο του συλλόγου – και θα συνεχίσουμε να το φοράμε. Θα είμαστε δίπλα στο σύλλογο με οποιαδήποτε πράξη και ενέργεια χρειαστεί. Καλό Πάσχα», ευχήθηκε ο κ. Γιώργος Μπαγιαρτάκης, τραπεζικός
υπάλληλος και μέλος της ομάδας μπάσκετ, ενώ ο κ. Νίκος Σκαρβέλης, Πρόεδρος της Λέσχης των Τραπεζικών Υπαλλήλων είπε: «Είναι μία ευκαιρία να δείξουμε την αγάπη μας με μία συμβολική κίνηση στα παιδιά και τους ανθρώπους του Συλλόγου Αγάπη, που προσφέρουν τόσα πολλά στα παιδιά αυτά».



Από το Blogger.