Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 21  7 έως  22 Απριλίου 2018, για τους αγώνες της, στα Εθνικά πρωταθλήματα, πρωταθλήματα ΕKΑΣΚ και  Εργασιακά Ηρακλείου , Ιεράπετρας και  Χανίων..

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-04-2018
Β ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗΣ
(Δ)Καρακάσης - Καρπάνος(Ευαγγελινός)
(Κ)KAΠΕΤΑΝΙΟΥ(Σ)- ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Β) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Χ)- ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΒΑΚ 16.00 ΟΦΗ - ΠΟΚ ΕΣΠΕΡΟΣ
(Δ)Ντάνος - Χουγιάζος (Ναλετάκης)
(Κ) ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ (Σ) - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ(Χ)- ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ(24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΟΑΧ - Γ.Σ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Δ)Ξυλάς - Σκανδαλάκης (Χριστινάκης)
(Κ) ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ

ΟΣΕΚΑ
ΣΟΥΔΑ 13.00 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
21-04-2018 19:30       Λίντο   Εφήβων           
Τσίγκου Μαρία           Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21-04-2018 19:00       Κλαδισός         Μίνι κορίτσια  
Κώτσου Λία     Σκανδαλάκης Νίκος
ΟΑΧ 2000 – ΟΑΧ 1

21-04-2018 18:00       Χερσόνησος     Εφήβων           
Ξενάκης Μιχάλης        Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

21-04-2018 18:00       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια  
Κουλιεράκη Χρύσα     Δημητρουλάκης Μανώλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2 – ΟΑΧ 2

21-04-2018 17:30       Κλαδισός         Παγκορασίδων            
Χριστινάκης Νώντας   Ξυλάς Δημήτρης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

21-04-2018 17:00       Αλικαρνασσός Παμπαίδων    
Τσίγκου Μαρία           Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

21-04-2018 16:30       Χερσόνησος     Παγκορασίδων            
Ξενάκης Μιχάλης        Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

21-04-2018 16:00       Μοίρες            Εφήβων           
Χαρίτος Μαρίνος        Βαρελτζή Αργυρώ
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

21-04-2018 15:30       Σούδα Παμπαίδων     
Μπουζουνιεράκης Κώστας     Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 2000 – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21-04-2018 15:30       Αλικαρνασσός Παμπαίδων     
Πίπλιος Παναγιώτης   Χουλιάρας Γιώργος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

21-04-2018 15:00       Χανίων Παμπαίδων     
Σταυρουλάκης Μανώλης       Μακρογιάννης Γιάννης
ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 1

21-04-2018 15:00       Χερσόνησος     Παμπαίδων     
Στιβακτάκης Γιάννης   Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

21-04-2018 14:00       Ρέθυμνο          Παμπαίδων     
Κουλιεράκη Χρύσα     Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΓΟΡ 3 – XANIA BC

21-04-2018 14:00       Αλικαρνασσός Παμπαίδων     
Τσαϊρίδης Νίκος          Μαμάκης Στέφανος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1

21-04-2018 14:00       Ακρωτήρι         Παμπαίδων     
Ξυλάς Δημήτρης         Καμπίτσης Μιχάλης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ – ΟΑΧ 1

21-04-2018 14:00       Σούδα Μίνι αγόρια    
Μπουζουνιεράκης Κώστας     Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 1 – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21-04-2018 13:00       Λίντο   Εφήβων           
Πίπλιος Παναγιώτης   Χουλιάρας Γιώργος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21-04-2018 13:00       Χανίων Παμπαίδων     
Σταυρουλάκης Μανώλης       Μακρογιάννης Γιάννης
ΚΥΔΩΝ 2 – ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 2

21-04-2018 13:00       Άγιος Νικόλαος    Παμπαίδων    
Στιβακτάκης Γιάννης   Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

21-04-2018 12:30       Β.Α.Κ   Μίνι αγόρια    
Τσεχερίδης Δαβίδ       Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΟΦΗ 2 – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2

21-04-2018 11:30       Λίντο   Παγκορασίδων            
Γερμανής Βαγγέλης    Μαρκάκης Γιώργος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

21-04-2018 11:00       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια    
Τσαϊρίδης Νίκος          Μαμάκης Στέφανος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

21-04-2018 11:00       Β.Α.Κ   Παμπαίδων     
Τσεχερίδης Δαβίδ       Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΟΦΗ 2 – ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

22-04-2018 19:00       Σούδα Μίνι αγόρια    
Καμπίτσης Μιχάλης    Σταυρουλάκης Μανώλης
ΧΑΝΙΑ BC – ΟΑΧ 2000

22-04-2018 18:00       Χερσόνησος     Μίνι αγόρια    
Βαρελτζή Αργυρώ       Κατσιέρης Βασίλης
ΠΕΔΙΑΔΑ 1 – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

22-04-2018 17:30       Κλαδισός         Ανδρών            
Χαλαμπαλάκης Μηνάς           Κώτσου Λία
ΑΟ ΚΥΔΩΝ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

22-04-2018 16:30       Χερσόνησος     Μίνι αγόρια    
Βαρελτζή Αργυρώ       Κατσιέρης Βασίλης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

22-04-2018 15:30       Άγιος Νικόλαος           Μίνι αγόρια    
Τσεχερίδης Δαβίδ       Μαμάκης Στέφανος
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ – ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

22-04-2018 15:30       Κλαδισός         Μίνι αγόρια    
Ξυλάς Δημήτρης         Σκανδαλάκης Νίκος
ΟΑΧ 2 – ΚΥΔΩΝ 2

22-04-2018 14:00       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια    
Ζοφοριανάκης Γιάννης           Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 – ΠΕΔΙΑΔΑ 2

22-04-2018 13:00       Νεάπολη         Μίνι αγόρια    
Τσεχερίδης Δαβίδ       Μαμάκης Στέφανος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ – ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

22-04-2018 12:30       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια  
Αρτεμάκη Δόμνα        Πελίκα Μαρία
ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ – ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

22-04-2018 12:00       Αρκαλοχώρι    Μίνι αγόρια    
Τσαϊρίδης Νίκος          Μαρκάκης Γιώργος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

22-04-2018 12:00       Χανίων Μίνι αγόρια    
Μακρογιάννης Γιάννης           Δημητρουλάκης Μανώλης
ΚΥΔΩΝ 1 – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

22-04-2018 11:30       Β.Α.Κ   Μίνι κορίτσια  
Τσίγκου Μαρία           Χουλιάρας Γιώργος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

22-04-2018 11:30       Κλαδισός         Μίνι αγόρια    
Μπουζουνιεράκης Κώστας     Τσεκούρας Βαγγέλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ – ΑΓΟΡ 2

22-04-2018 10:30       Ρέθυμνο          Μίνι αγόρια    
Αρτεμάκη Δόμνα        Πελίκα Μαρία
ΑΓΟΡ 1 – ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

22-04-2018 10:00       Κλαδισός         Παμπαίδων     
Μπουζουνιεράκης Κώστας     Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 2 – ΑΓΟΡ 2

22-04-2018 10:00       Β.Α.Κ   Μίνι αγόρια    
Τσίγκου Μαρία           Χουλιάρας Γιώργος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-04-2018
ΛΙΝΤΟ 10.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α. - ΚΤΙΣΤΑΚΗ (ΣΑΡΡΗΣ Μ)

ΛΙΝΤΟ 11.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α - ΚΤΙΣΤΑΚΗ (ΤΡΕΥΛΑΚΗΣ)

ΛΙΝΤΟ 13.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (ΣΓΟΥΡΑΚΗ)

ΛΙΝΤΟ 19.30 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΓΟΡ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο. - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ (ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ (ΦΩΣΤΗΡΑΣ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ (ΦΩΣΤΗΡΑΣ)

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3 - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ (ΓΕΩΡΓΙΑΚΑΚΗ)

ΒΑΚ 11.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (ΛΟΥΚΑΚΗ)

ΒΑΚ 12.30 ΜΙΝΙ(Α) ΟΦΗ 2 - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (ΛΟΥΚΑΚΗ)

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 11.00 ΜΙΝΙ(Α) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (ΡΟΛΑΚΗΣ)

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΟΦΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ (ΡΟΛΑΚΗΣ)

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΑΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ- ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 3 - ΧΑΝΙΑ BC
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ - ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ(ΓΙΑΛΑΜΑ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΑΡΚΑΔΙ 2 - ΟΑΧ 2
ΜΑΙΔΩΝΗΣ (ΠΑΣΧΑΛΙΔΗ- ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.30 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ (ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗΣ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΑΧ 2000 - ΟΑΧ 2001
ΚΑΜΠΑΚΟΥ (ΓΡΑΜΨΑ ΕΡ. - ΚΑΡΑΤΖΑΣ)

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 13.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΟΚ 2
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ)

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 15.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΟΚ 1
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ (ΓΡΑΜΨΑ ΔΙΟΝ.)

ΣΟΥΔΑ 14.00 ΜΙΝΙ(Α) ΟΑΧ 1 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ (ΜΗΝΑΣΙΔΗΣ - ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ)

ΣΟΥΔΑ 15.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 2000- ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ (ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ)

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΟΑΧ 1
ΣΑΡΡΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ (ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΤΗΣ- ΠΕΡΔΙΚΑΚΗΣ)

ΚΥΡΙΑΚΗ 22-04-2018
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΠΕΔΙΑΔΑ 2
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ (ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗ - ΜΑΡΑΘΙΑΝΟΣ)

ΒΑΚ 10.00 ΜΙΝΙ(Α) ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ (ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ)

ΒΑΚ 11.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ (ΣΑΚΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΑΚΟΥΛΑΚΗ)

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 12.00 ΜΙΝΙ(Α) ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.30 ΜΙΝΙ(Α) ΟΑΣΗ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΜΙΝΙ (Α) ΠΕΔΙΑΔΑ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΝΕΑΠΟΛΗ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ (ΧΑΒΑΚΗΣ - ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ)

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 15.30 ΜΙΝΙ(Α) - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ (ΧΑΒΑΚΗΣ - ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.30 ΜΙΝΙ(Α) ΑΓΟΡ 1 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ (ΜΙΧΕΛΑΚΗ - ΓΙΑΛΑΜΑ)

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ - ΑΡΚΑΔΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ (ΣΤΑΥΡΙΑΝΑΚΗ - ΓΙΑΝΝΗ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 10.00ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 2 - ΑΓΟΡ 2
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ (ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.30 ΜΙΝΙ(Α) ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΓΟΡ 2
ΚΑΜΠΑΚΟΥ(ΛΙΟΝΟΥΔΑΚΗΣ - ΚΑΡΑΤΖΑΣ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.30 ΜΙΝΙ(Α) ΟΑΧ 2 - ΚΥΔΩΝ 2
ΣΦΙΓΚΑΚΗ (ΠΑΠΑΔΟΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗ - ΠΑΝΤΕΛΑΚΗ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 12.00 ΜΙΝΙ(Α) ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΣΑΡΡΗΣ (ΧΟΥΤΟΠΟΥΛΟΣ - ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ)

ΣΟΥΔΑ 19.00 ΜΙΝΙ (Α) ΧΑΝΙΑ BC - ΟΑΧ 2000
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ (ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ. - ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΣ)
ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-04-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.30 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - CRETA GAS
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 ΠΣ ΓΟΥΒΕΣ - ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΟΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ - ΙCTS HELLAS
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 INTERNUS - CRETA PHONE
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23-04-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ARTCAR RENTAL - ENVERSE
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

2 AOΡAKIA 18.30 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ - ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ - ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΠΛ. ΟΦΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 OFF ROAD CLUB - ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΤΕΧΝΛΟΥΜΙΝ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ - ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΤΡΙΤΗ 24- 04-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 COSMOS SPORT - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΑΛΑΓΝΙ - ΕΛΜΕ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΤΕΕ ΤΑΚ - ΔΑΣΚΑΛΟΙ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25- 04-2018
2 AOΡAKIA 20.00 ΧΑΟΧ - SMED
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΤΡΟΥΛΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΤΡΟΥΛΗ

ΠΕΜΠΤΗ 26-04-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΥΠΑ - ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΕΥΦΑΗ - ΟΠΤΙΚΟΙ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27-04-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΟΤΕ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 CRETAPHONE - ΠΑΓΝΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΒΑΓΙΩΝΙΑ - ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ - ΠΟΑ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 21-04-2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΠΑΛΑΙΜΑΧΟΙ ΕΕ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 20.00 ΟΙΚ./ΔΙΟΙΚ.- ΞΕΝΟΔΟΧΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 22-04-2018
ΣΟΥΔΑ 09.00 ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ/ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ - ΝΕΑΡΧΟΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΣΟΥΔΑ 11.00 ELECTRONIC WORD - KIΣΣΑΜΟΣ ΝΤΑΞ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09.00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΚΩΤΣΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 LOCA CAFE - IΠ...ΠΟΤΕΣ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΚΩΤΣΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΝΙΚΚΙ SEASIDE BAR- NOVA SHOP - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΑΕΤΟΙ - ΤΕΙ CB
ΣΑΡΡΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.00 ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ - Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ
ΣΑΡΡΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 23-04-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 MOBIAK - MAΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΦΕΙΔΕΙΑΣ - URBAN SPOT - THE NO STARS
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 25-04-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ALGIDA ΕΒΓΑ - LEGENDS
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 VARE PORT BPMBERS - BARCE...ΛΙΩΜΑ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 23-04-2018
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ- ΚΟΣΜΗΜΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ -
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ




Δεν υπάρχουν σχόλια

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.