Πρόσφατα Νέα

kritikobasket.gr

Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης

Οικογένεια Βαράκλα

Post Top Ad

Post Top Ad

13.4.18

Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 14  Απριλίου  έως  15 Απριλίου 2018, για τους αγώνες της, στο Παννεληνο Εφήβων της Χερσονήσου, ΕKΑΣΚ , φιλικα και  Εργασιακά Ηρακλείου , Ιεράπετρας και  Χανίων .

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΕΦΗΒΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΑΡΗΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Σ)- ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ (Β) - ΜΙΧΑΛΑΚΗ (Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ(24)
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ(Σ) -ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Β)- ΜΙΧΑΛΑΚΗ(Χ) -ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ (24)
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΑΕΚ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο(Σ) -ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β) -ΦΡΑΓΚΑΚΗ (Χ) -ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 10.00 ΕΛΕΥΘΕΡΟΥΠΟΛΗ - ΑΡΗΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ(Σ) - ΣΤΟΥΜΠΟΥ(Β) -ΓΕΡΟΝΤΗ(Χ) - ΚΑΡΓΑΚΗΣ(24)
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12.00 ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο.(Σ)-ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β) - ΦΡΑΓΚΑΚΗ(Χ)- ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ(24)
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΕΚ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο.(Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β) - ΦΡΑΓΚΑΚΗ(Χ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ(24)

ΦΙΛΙΚΑ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018
ΒΑΚ 10.00 ΜΙΝΙ ΟΦΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο.- ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΒΑΚ 11.30 ΠΑΙΔΕΣ ΟΦΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο.- ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:


13-04-2018 10:30       Σούδα  Μίνι αγόρια     
Ξυλάς Δημήτρης         Πετράκης Γιώργος
ΟΑΧ 2000 – ΑΓΟΡ 1

14-04-2018 18:30       Σούδα  Παμπαίδων      
Σταυρουλάκης Μανώλης        Τσεκούρας Βαγγέλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 1 – ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

14-04-2018 17:00       Σούδα  Παμπαίδων      
Σταυρουλάκης Μανώλης        Τσεκούρας Βαγγέλης
ΧΑΝΙΑ BC – ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

14-04-2018 15:00       Λίντο   Παμπαίδων      
Τσίγκου Μαρία           Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΔΕΙΛΙΝΟ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

14-04-2018 12:00       Σούδα  Παμπαίδων      
Καμπίτσης Μιχάλης   Δημητρουλάκης Μανώλης
ΟΑΧ 2000 – ΑΓΟΡ 3

14-04-2018 12:00       Ιεράπετρα        Παμπαίδων      
Κατσαπρακάκης Χρήστος Βασίλογλου Αριστέα
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

14-04-2018 11:30       Β.Α.Κ  Παίδων            
Ξενάκης Μιχάλης       Κατσούγκρης Τιμολέων
ΟΦΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΦΙΛΙΚΟ)

14-04-2018 11:30       Λίντο   Παμπαίδων      
Βαρελτζή Αργυρώ      Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ – ΟΦΗ 2

14-04-2018 11:00       Αρκαλοχώρι    Παμπαίδων      
Χαρίτος Μαρίνος        Γερμανής Βαγγέλης
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3

14-04-2018 10:30       Σούδα  Παμπαίδων      
Μπουζουνιεράκης Κώστας Σιβαρόπουλος Μανώλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2 – ΟΑΧ 2

14-04-2018 10:00       Λίντο   Παμπαίδων      
Βαρελτζή Αργυρώ      Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΟΦΗ 1

14-04-2018 10:00       Β.Α.Κ  Μίνι αγόρια     
Ξενάκης Μιχάλης       Κατσούγκρης Τιμολέων
ΟΦΗ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ (ΦΙΛΙΚΟ)

14-04-2018 09:00       Σούδα  Παμπαίδων      
Μπουζουνιεράκης Κώστας Σιβαρόπουλος Μανώλης
ΟΑΧ 2 – ΟΑΧ 1

15-04-2018 17:30       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια     
Στιβακτάκης Γιάννης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 – ΟΦΗ 2

15-04-2018 16:30       Χερσόνησος   Παμπαίδων      
Τσίγκου Μαρία           Μαρκάκης Γιώργος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ

15-04-2018 16:00       Λίντο   Ανδρών           
Μαλαμάς Γιάννης       Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – ΑΟ ΚΥΔΩΝ

15-04-2018 16:00       Αλικαρνασσός Μίνι κορίτσια 
Στιβακτάκης Γιάννης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

15-04-2018 14:30       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια     
Ζοφοριανάκης Γιάννης Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ – ΑΟΗ ΟΑΣΗ

15-04-2018 14:00       Αρχάνες          Παμπαίδων      Ξ
ενάκης Μιχάλης Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

15-04-2018 13:30       Ταυρωνίτης     Μίνι αγόρια     
Φλουρής Νίκος           Πετράκης Γιώργος
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ – XANIA BC

15-04-2018 13:00       Μοίρες Μίνι αγόρια     
Γερμανής Βαγγέλης    Μαμάκης Στέφανος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ – ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

15-04-2018 12:30       Ρέθυμνο          Παμπαίδων      
Μακρογιάννης Γιάννης Σιβαρόπουλος Μανώλης
ΑΓΟΡ 1 – ΚΥΔΩΝ 1

15-04-2018 12:00       Αρχάνες          Μίνι αγόρια     
Ξενάκης Μιχάλης Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ – ΠΕΔΙΑΔΑ 1

15-04-2018 12:00       Λίντο   Μίνι κορίτσια 
Χαρίτος Μαρίνος Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. – Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

15-04-2018 12:00       Ταυρωνίτης     Παμπαίδων      
Φλουρής Νίκος           Πετράκης Γιώργος
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ – ΚΥΔΩΝ 2

15-04-2018 11:30       Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια     
Τσίγκου Μαρία           Μαρκάκης Γιώργος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ – ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

15-04-2018 11:00       Β.Α.Κ  Μίνι αγόρια     
Ζοφοριανάκης Γιάννης Γεωργιλάκης Δημήτρης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ – ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

15-04-2018 11:00       Ρέθυμνο          Μίνι κορίτσια 
Μακρογιάννης Γιάννης Σιβαρόπουλος Μανώλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2 – ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

15-04-2018 10:30       Λίντο   Μίνι αγόρια     
Χαρίτος Μαρίνος Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 – ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2


ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018
ΛΙΝΤΟ 10.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ 1
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ
ΛΙΝΤΟ 11.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΟΦΗ 2
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ
ΛΙΝΤΟ 15,00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 11.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 09.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΧ 2 - ΟΑΧ 1
ΣΙΟΥΜΑΛΑ
ΣΟΥΔΑ 10.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2 - ΟΑΧ2 
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - KAMΠAKOY
ΣΟΥΔΑ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 2000 - ΑΓΟΡ 3
KAMΠAKOY - KOKKINAKHΣ
ΣΟΥΔΑ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΧΑΝΙΑ ΒC - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 18.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2014
ΛΙΝΤΟ 10.30 ΜΙΝΙ(Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΤΙΣΤΑΚΗ
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΥΔΩΝ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.30 ΜΙΝΙ(Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΜΙΝΙ(Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΟΑΣΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.30 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΟΦΗ 2
ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΒΑΚ 11.00 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 12.00 ΜΙΝΙ(Α) ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ 1
ΜΙΧΑΛΑΚΗ
ΑΡΧΑΝΕΣ 14.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 13.00 ΜΙΝΙ(Α) ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΟΑΣΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ
ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 1 - ΚΥΔΩΝ 1
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΥΝΑΚΟΥ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΚΥΔΩΝ 2
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 13.30 ΜΙΝΙ (Α) ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΧΑΝΙΑ ΒC
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ - ENVERSE
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.30 ART CART RENTAL - ΚΑΡΑΤΖΗΣ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 13.00 ΤΕΕ - ΤΑΚ - OFF ROAD
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16 -04-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ -ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΡΩΜΑΝΟΣ - ΑΛΑΓΝΙ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ - ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 ΠΑΛ.ΟΦΗ - ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.30 ΜΕΣΣΑΡΑ - GPD
AΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΙΚΣ/ΟΣ 20.30 ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΘΗΣΕΑΣ - COSMOS SPORT
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΤΡΙΤΗ 17-04-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ 
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΕΛΜΕ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΕΠΙΣΚΟΠΗ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΓΕΡΟΝΤΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ - ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18-04-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΑΓΝΗ - ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΔΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΟΤΕ - ΒΑΓΙΩΝΙΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΠΕΜΠΤΗ 19-04-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΜΟΥΣΙΚΗ - ΣΧΟΛΗ - ΣΩΦΡΩΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 20-4-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΟΑ ΜΕΛΗ - ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΚΟΚΚΑΛΗΣ - ΧΑΟΧ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 SMED - ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΤΡΟΥΛΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΟΠΤΙΚΟΙ - ΠΥΡΟΣ/ΣΕΑΠ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΤΡΟΥΛΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 14-04-2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΕΛ. ΕΠΑΓΓ - ΑΓΡΟΤΕΣ ΜΓ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 20.00 ΑΓΡΟΤΕΣ - DS SMITH
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

KYΡIAKH 15-04-2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2 - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 20.00 ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΚΥΡΙΑΚΗ 15-04-2018
ΣΟΥΔΑ 09.00 ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ BC - VAPE PORT BOMBERS
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ
ΣΟΥΔΑ 11.00 THE NO-STARS - A.O.A.K
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ
ΣΟΥΔΑ 13.00 ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT - LEGENDS
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 15.00 ΩΡΙΩΝΑΣ - DRINK TEAM
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 17.00 BARCE..ΛΙΩΜΑ - ALGIDA EΒΓΑ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ
ΣΟΥΔΑ 19.00 HALEPA - 86ers - ΑΙΑΝΤΑΣ ΒΟΗΕΜΕ
ΣΑΡΡΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 21.00 ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09.00 FOTARAS BC - ΝΕΑΡΧΟΣ 
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11.00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ /ΝΤΑΞ - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ/ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΒC -ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 16-04-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ELECTRONIC WORD - ΜΙΝΟΑ ΠΑΛΛΑΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE - ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ- ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 18-04-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ELORUS - ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ ΑUTO - ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 αρα..ΛΥΚΟΙ - ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ/ ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
ΤΕΤΑΡΤΗ 18-04-2018
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 VAPE PORT BOMBERS - DRINK TEAM
ΣΑΡΡΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 21.00 FOTARAS BC - ΤΣΙΒΑΡΑΣ
ΣΑΡΡΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

Ενδιαφέρουν

Post Bottom Ad