Αποτελέσματα και η συνέχεια, στο Εργασιακό Ηρακλείου .


Συνεχίζεται με απόλυτη επιτυχία, το τουρνουά Εργασιακού μπάσκετ 2018 που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ).

Στο τουρνουά αυτό θα συμμετέχουν 59 ομάδες –φορείς με 915 αθλητές και θα διεξαχθούν 323 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ.

Δείτε τα αποτελέσματα  της 8ης εβδομάδας των ομίλων και το πρόγραμμα της εβδομάδας που μας έρχεται.

7ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ – ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΑΤ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
Β Α ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 61-32
Β Γ ΚΟΚΚΑΛΗΣ ΧΑΟΧ 34-36
Β Γ SMED ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ 36-42
Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΠΥΡΟΣΒΕΣ/ΣΕΑΠ 54-46
Γ Β ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ KRETA GAS 28-44
Γ Β Π.Σ.ΓΟΥΒΕΣ ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ 57-32
Γ Β ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ICTS HELLAS 36-21
Β Β INTERNUS CRETAPHON 46-27
Γ Α ARTCAR RENTAL ENVERSE 41-55
Α Α ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ 50-29
Α Α ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 36-27
Α Α ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΠΑΛ.ΟΦΗ 30-44
Γ Α OFF ROAD CLUB ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 30-35
Α Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ 52-43
Α Β ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 45-32

Α Α COSMOS SPORT ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 50-34
Α Β ΑΛΑΓΝΙ ΕΛΜΕ 43-41
Γ Α ΤΕΕ ΤΑΚ ΔΑΣΚΑΛΟΙ 28-35
Α Β ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΚΟΥΤΡΗΣ 61-39
Β Γ ΧΑΟΧ SMED 39-27
Β Γ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΠΑΛ.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 34-47
Β Γ ΥΠΑ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ 38-42
Β Γ ΕΥΦΑΗ ΟΠΤΙΚΟΙ 34-42

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 27 ΑΠΡΙΛΙΟΥ - 5 ΜΑΙΟΥ 2018
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 27/4 20:00 Β Α ΕΠΙΣΚΟΠΗ ΟΤΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 27/4 21:30 Β Β CRETAPHON ΠΑΓΝΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 27/4 21:00 Β Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 27/4 22:30 Β Α ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΠΟΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 28/4 10:30 Β Β ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 28/4 12:00 Β Α ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΙΤΕ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 28/4 11:00 Β Β CGP ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 28/4 12:30 Β Β ΗΡΟΔΟΤΟ ΜΕΛ ΜΕΣΣΑΡΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 30/4 17:00 Γ Β ΓΟΥΒΕΣ ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 30/4 18:30 Γ Β ΣΚΟΥΡΑΣ KRETA GAS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 30/4 20:15 Α Β ΚΟΥΤΡΗΣ ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 30/4 21:45 Α Α ΘΗΣΕΑΣ ΠΑΛ.ΟΦΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 30/4 19:00 Γ Β ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 30/4 20:30 Α Α ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 30/4 22:00 Α Α ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 2/5 20:00 Β Γ Π.ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ Π.ΧΑΟΧ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 2/5 21:30 Β Β ΠΑΓΝΗ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 2/5 21.00 Α Α ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΕ 2/5 22:30 Α Β ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ Π.ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 3/5 20:00 Α Β ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 3/5 21:30 Α Β ΕΛΜΕ Π.Σ. ΡΩΜΑΝΟΣ
Β.ΑΟΡΑΚ ΠΕ 3/5 20:00 Β Γ ΕΥΦΑΗ ΠΥΡΟΣΒ/ΣΕΑΠ
Β.ΑΟΡΑΚ ΠΕ 3/5 21:30 Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΥΠΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 4/5 20:00 Β Γ ΣΑΡΡΗΣΜΟΥΣ.ΣΧ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 4/5 21:30 Β Β CRETAPHON ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 4/5 21:00 Β Β INTERNUS ΟΙΚ.ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 4/5 22:30 Β Β ΗΡΟΔΟΤΟΜΕΛΗ CGP

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 5/5 11.00 Γ A ΚΑΡΑΤΖΗΣ OFF ROAD CLUB
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 5/5 12.30 Γ Α ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ ART CAR RENTAL

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Δεν υπάρχουν σχόλια

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.