Προπόνηση για το κλιμάκιο Νότου των Εθνικών Παμπαίδων (U15 και U14), με δυο Κρητικούς.


Δυο παιδιά από τα Χανιά παραμένουν στο πλάνο και θα συνεχίσουν να συμμετέχουν στις προπονήσεις για το Κλιμάκιο Νότου των Εθνικών Παμπαίδων (U15 και U14) και συγκεκριμένα κλήθηκαν οι Μερμίγκης Γιάννης (2003), φώτο, ΑΟ Κύδων -U15- και Σειραδάκης Γρηγόρης (2004) ΑΟΚ Χανίων  -U14- (φώτο).

Συγκεκριμένα:

Το Κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων U15 (γεν. 2003) έχει προγραμματισμένη προπόνηση την Παρασκευή 16 Μαρτίου στις 16:30, στο βοηθητικό του κλειστού ΟΑΚΑ. Οι αθλητές που καλούνται είναι οι:

Μερμίγκης Γιάννης (ΑΟ Κύδων Χανίων)
Αργυρόπουλος  Χρήστος ( Έσπερος ΑΟΠΑ)
Βασιλείου Θάνος (ΑΟΚ Ακαδημία Αθηνών)
Βούκσεβιτς Τριστάν (Ολυμπιακός)
Γιαννόπουλος Αλέξανδρος (ΑΣΕ Δούκας)
Καλάης Αλέξανδρος (Ολυμπιάδα Παπάγου)
Καλύβας Γιώργος (Τριπλή Κορώνα)
Κανελλόπουλος Γιώργος (Πανιώνιος)
Κατσόγιαννης Δημήτρης (Τριπλή Κορώνα)
Μανιάς Ηλίας (ΓΣ Περιστερίου)
Μπαζίνας Αθανάσιος (Απόλλων Πάτρας)
Νάσσης Γιάννης (ΑΟ Πεντέλης)
Νικολαϊδης Αλέξανδρος (Τριπλή Κορώνα)
Οικονομίδης Άγγελος (Τριπλή Κορώνα)
Οικονομόπουλος Σωτήρης (ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου)
Παλικαράς Μιχάλης (Ίκαρος Καλλιθέας)
Τόλας Τζουλιάνο (ΑΕΚ)
Τσολάκης Νίκος (Ολυμπιακός).

*Το Κλιμάκιο Νότου της Εθνικής Παμπαίδων U14 (γεν. 2004) έχει προγραμματισμένη προπόνηση την Παρασκευή 16 Μαρτίου και ώρα 18:30, στο βοηθητικό του κλειστού ΟΑΚΑ. Οι αθλητές που καλούνται είναι οι:

Σειραδάκης Γρηγόρης (ΑΟΚ Χανίων)
Αβδάλας Ιωάννης (ΑΟ Καλαμάτα 1980)
Βαρδής Γεώργιος (ΑΟ Καλαμάτα 1980)
Γιαννουλάκης Μάνος (ΓΣ Κρόνος Αγ. Δημητρίου)
Δαραμούσκος Παναγιώτης (Προμηθέας Πάτρας)
Δήμου Μανώλης (Τριπλή Κορώνα)
Δούρος Φώτης (ΕΦΑΟΖ)
Καβαλάρης Στέλιος (Πλάτωνας)
Καντέλης Θεόδωρος (Πελασγός Μεγαλόπολης)
Καραλής Οδυσσέας (Απόλλωνας Πάτρας)
Κονδύλης Άλκης (Προμηθέας Πάτρας)
Κοπακάκης Ραφαήλ (Πανιώνιος)
Κορκοντζέλος Κωνσταντίνος (Πανιώνιος)
Κουρέπης Ηλίας (Άρης Αμφίκλειας)
Λαγός Κωνσταντίνος (Πανιώνιος)
Λεβέντης Δήμος (Ένωση Ιλίου)
Μανεσιώτης Χρήστος (Δούκας)
Μαρτίνος Κωνσταντίνος (Τριπλή Κορώνα)
Ματσίρας Βασίλης (Τριπλή Κορώνα)
Μπαρλιάς Δημήτριος (Απόλλων Αθηνών)
Ντολγκάν Μιχαήλ (Παναθηναϊκός)
Πλώτας Νικόλαος (Προοδευτική)
Σκλαβενίτης Δημήτρης (Ολυμπιακός)
Σπηλιόπουλος Γιώργος (Ολυμπιακός)
Τσόπελας Χρήστος (Απόλλων Σμύρνης ΓΣ)
Χατζής Παύλος (ΕΣΚΔ Ν. Ιωνία)

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.