Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 03 έως 09  Μαρτίου  2018, για τους αγώνες της, στα Εθνικά πρωταθλήματα, πρωταθλήματα ΕκΑΣΚ και  Εργασιακά Ηρακλείου , Ιεράπετρας και  Χανιών.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :
ΣΑΒΒΑΤΟ 03-03-2018
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.30 ΟΑΧ - ΓΣ ΑΓ.ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
(Δ)Χουγιάζος -Καραμπιτσάκης (Χριστινάκης)
(Κ) ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ (Σ)- ΣΦΙΓΚΑΚΗ(Χ) -ΚΑΜΠΑΚΟΥ(24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 04-03-2018
Β ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΟ ΠΑΓΚΡΑΤΙΟΥ
(Δ)Δημόπουλος - Καρακάσης (Ναλετάκης)
(Κ) ΠΑΠΑΔΑΚΗ(Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β)- ΒΑΡΟΥΧΑ(Χ) - ΦΡΑΓΚΑΚΗ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ - ΓΣ ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Δ) Τσακαλόγιαννης - Μαρινάκης (Ευαγγελινός)
(Κ) ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ(Σ) - ΚΑΡΓΑΚΗΣ(Χ) - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ(24)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:

03-03-2018 19:00 Χανίων Εφήβων
Χριστινάκης Νώντας Κουλιεράκη Χρύσα
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

03-03-2018 18:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

03-03-2018 16:00 Αλικαρνασσός Νεανίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

03-03-2018 14:30 Λίντο Νεανίδων
Χαρίτος Μαρίνος Χρυσός Θάνος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

04-03-2018 20:00 Λίντο Ανδρών
Γερμανής Βαγγέλης Ζοφοριανάκης Γιάννης
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

04-03-2018 18:00 Ρέθυμνο Ανδρών
Κώτσου Λία Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

04-03-2018 18:00 Λίντο Ανδρών
Μακρής Παναγιώτης Μπανασάκης Θοδωρής
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

04-03-2018 18:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσίγκου Μαρία
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

04-03-2018 18:00 Μοίρες Ανδρών
Χατζημάρκος Δημήτρης Πίπλιος Παναγιώτης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

04-03-2018 16:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Στιβακτάκης Γιάννης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ (ΜΠΑΡΑΖ)

04-03-2018 13:30 Κλαδισός Νεανίδων
Μπουζουνιεράκης Κώστας Δημητρουλάκης Μανώλης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

04-03-2018 11:30 Κλαδισός Κορασίδων
Χριστινάκης Νώντας Σταυρουλάκης Μανώλης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ


ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 03-03-2018
ΛΙΝΤΟ 14.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΒΑΡΟΥΧΑ ΑΝ.

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 04-03-2018
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΥΔΩΝ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΤΡΟΥΛΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ.

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΟΦΗ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΔΕΥΤΕΡΑ 05-03-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ/ΣΕΑΠ - ΥΠΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΠΟΡΟΣ/ΜΕΛΗ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠΕΖΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΘΗΣΕΑΣ - ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ - ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΑΛΑΓΝΙ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΤΡΙΤΗ 06-03-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ - ΕΛΜΕ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - COSMOS SPORT
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΟΠΤΙΚΟΙ - SMED
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

AΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΡΟΔΑΜΑΝΘΥΣ - CGP
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΤΕΤΑΡΤΗ 07-03-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ -CRETA PHONE
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΑΓΝΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΠΕΜΠΤΗ 08-03-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ - ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ - INTERNUS
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 09-03-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΑΛΙΚ/ΣΟΣ - ICTS HELLAS
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΟΤΕ - ΙΤΕ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ


ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 03-03-2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.30 ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ - ΟΙΚ. ΔΙΟΙΚ.
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 19.30 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - DS SMITH
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 04-03-2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 15.00 ΑΓΡΟΤΕΣ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΟ ΧΑΝΙΩΝ :
ΚΥΡΙΑΚΗ 4-3
ΣΟΥΔΑ 09:00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - LOCA CAFÉ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 11:00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ - ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 13:00 Α.Ο.Α.Κ. – LEGENDS
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09:00 ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT - DRINK TEAM
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11:00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ALGIDA ΕΒΓΑ
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 6-3
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 THE NO-STARS - ΑΙΑΝΤΑΣ  BOHEME
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 HALEPA 86ers - VAPE PORT BOMBERS
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 7-3
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΩΡΙΩΝΑΣ - ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΑΕΤΟΙ - ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ - ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ


ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ ΑΠΟ 04/03/2018 ΕΩΣ 05/03/2018
ΚΥΡΙΑΚΗ 4-3
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ / ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ -  ΜΟΒΙΑΚ
ΚΩΤΣΟΥ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 5-3
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΙΠ...ΠΟΤΕΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 Ι.Ρ.Α. - MINOA PALACE
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ







 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.