Ορισμοί διαιτητών - κριτών .

 

Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 24 έως 30  Μαρτίου  2018, για τους αγώνες της, στα Εθνικά πρωταθλήματα, πρωταθλήματα ΕKΑΣΚ και  Εργασιακά Ηρακλείου , Ιεράπετρας και  Χανίων.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-03-2018
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.30 ΑΓΟΡ- ΓΛ ΦΑΡΟΣ
(Δ) Αναστοπούλος - Παναγιώτου - Θεονάς (Μαγκανάς)
(Κ) ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ(Σ) - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ(Β) - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ(Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ(24)

ΟΣΕΚΑ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 19.00 ΑΣΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΑ
ΒΑΡΟΥΧΑ (Σ) - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ(Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

ΣΟΥΔΑ 17.00 ΑΕΤΟΙ ΚΡΗΤΗΣ - ΑΤΛΑΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ(Σ) - ΣΦΙΓΚΑΚΗ(Χ) - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ(24)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
24-03-2018 20:00 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Καρανικόλα Έλενα Μαρκάκης Γιώργος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

24-03-2018 20:00 Λίντο Νεανίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσίγκου Μαρία
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

24-03-2018 19:30 Αρχάνες Παμπαίδων
Γερμανής Βαγγέλης Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

24-03-2018 18:30 Αλικαρνασσός Νεανίδων
Μακρής Παναγιώτης Καρανικόλα Αλεξάνδρα
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

24-03-2018 18:30 Μοίρες Παμπαίδων
Χρυσός Θάνος Χουλιάρας Γιώργος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3


24-03-2018 18:30 Ρέθυμνο Εφήβων
Φιλιππάκης Βασίλης Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

24-03-2018 18:30 Κλαδισός Ανδρών
Χριστινάκης Νώντας Μαραγκάκης Ανδρέας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

24-03-2018 18:00 Λίντο Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Σκανδαλάκης Νίκος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

24-03-2018 17:00 Β.Α.Κ Νεανίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Κατσούγκρης Τιμολέων
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

24-03-2018 17:00 Κλαδισός Παμπαίδων
Κουλιεράκη Χρύσα Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 2 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

προβολή
24-03-2018 16:30 Αλικαρνασσός Παμπαίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

24-03-2018 16:00 Χερσόνησος Εφήβων
Ξενάκης Μιχάλης Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

24-03-2018 15:00 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Κατσούγκρης Τιμολέων
ΟΦΗ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

24-03-2018 14:30 Ακρωτήρι Παμπαίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΓΟΡ 1

24-03-2018 14:30 Χερσόνησος Παμπαίδων
Ξενάκης Μιχάλης Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

24-03-2018 14:00 Λίντο Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Τσαϊρίδης Νίκος
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

24-03-2018 14:00 Σούδα Παμπαίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Χριστινάκης Βασίλης
ΟΑΧ 2000 - ΧΑΝΙΑ BC

24-03-2018 13:30 Β.Α.Κ Παμπαίδων
Βαρελτζή Αργυρώ Μαρκάκης Γιώργος
ΟΦΗ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ 2

24-03-2018 13:00 Χερσόνησος Εφήβων
Καλαϊτζάκη Βασιλική Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ


24-03-2018 12:00 Σητεία Παμπαίδων
Γερμανής Βαγγέλης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

24-03-2018 11:30 Χανίων Παμπαίδων
Μακρογιάννης Γιάννης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΟΑΧ 1 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 1

24-03-2018 10:30 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ 2

24-03-2018 09:00 Ρέθυμνο Παμπαίδων
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 3 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

25-03-2018 19:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων
Μαλαμάς Γιάννης Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

24-03-2018 12:30 Αλικαρνασσός Εργασιακό 
Γ΄ κατηγορία Χατζημάρκος Δημήτρης Χουλιάρας Γιώργος
ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ - ΣΚΟΥΡΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3/2018
ΛΙΝΤΟ 14:00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ  - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΛΙΝΤΟ 18:00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ  - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΛΙΝΤΟ 20:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ16:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 1 - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18:30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

Β.Α.Κ. 13:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΟΦΗ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ 2
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ

Β.Α.Κ. 15:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 1 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

Β.Α.Κ. 17:00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ

ΑΡΧΑΝΕΣ 19:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΤΡΟΥΛΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 18:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 3
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 13:00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ -  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ  ΟΑΣΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16:00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΑΣΗ- ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΣΗΤΕΙΑ 12:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ.

ΡΕΘΥΜΝΟ 09:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 3 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 2
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 18:30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 2 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18:30 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΚΛ. ΧΑΝΙΩΝ 11:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 1 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΩΝ 1
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΣΟΥΔΑ 14:00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ 2000 - ΧΑΝΙΑ BC
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 14:30 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΓΟΡ 1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 25/03/18
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19:00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΧ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3
ΑΟΡΑΚΙΑ 10:30 ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ - KRETA GAS
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΑΟΡΑΚΙΑ 12:00 ΚΑΡΑΤΖΗΣ - ΤΕΕ ΤΑΚ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11:00 ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12:30ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ - ΣΚΟΥΡΑΣ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26/3
ΑΟΡΑΚΙΑ 17:00 ΟΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 18:30 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ  - ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 20:15 CRETAPHON - ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:45 ΠΑΛ. ΟΦΗ - ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19:00 ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ INTERNUS
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20:30 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΘΗΣΕΑΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΤΡΙΤΗ 27/3
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΚΟΥΤΡΗΣ - ΕΛΜΕ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο. - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ - ΑΛΑΓΝΙ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο. - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21:00 ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ - ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:30 ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ - COSMOS SPORT
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΤΕΤΑΡΤΗ 28/3
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ - ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ. - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ - ΠΑΓΝΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ. - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΠΕΜΠΤΗ 29/3
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΔΑΣΚΑΛΟΙ - ΟΜ. ΚΑΡΑΤΖΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΒΑΓΙΩΝΙΑ - ΙΤΕ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 30/3
ΑΟΡΑΚΙΑ 20:00 ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ  - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΟΡΑΚΙΑ 21:30 ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ - ΣΚΟΥΡΑΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21:00 KRETA GAS - ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΤΡΟΥΛΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22:30 ARTCAR RENTAL - OFF ROAD CLUB
ΤΡΟΥΛΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24/3/2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18:00 ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2 - ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 20:00 ΚΑΘΗΓΗΤΕΣ - ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 24-3
ΣΟΥΔΑ 15:30 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ - Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 19:00 ΙΠ..ΠΟΤΕΣ - ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 21:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ  - "ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ B.C."
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 26-3
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ - FOTARAS B.C.
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ - ELECTRONIC WORLD
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 28-3
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 "ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ /
ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ"  - ΝΕΑΡΧΟΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 26/03/2018
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 19.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - LOCA CAFE 
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ ΜΠΙΡΑ ΧΑΡΜΑ - ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO 
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.