Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 18 έως 21  Μαρτίου  2018, για τους αγώνες της, στα Εθνικά πρωταθλήματα, πρωταθλήματα ΕKΑΣΚ και  Εργασιακά Ηρακλείου , Ιεράπετρας και  Χανιών.

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ :
ΚΥΡΙΑΚΗ 18-03-2018
Β ΕΘNΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ
(Δ) Κωνσταντινίδου - Ρίζος (Μαγκανάς)
(κ) ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ(Σ) - ΦΡΑΓΚΑΚΗ(Β) - ΣΤΟΥΜΠΟΥ(Χ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
(Δ) Φραγκούλη - Καλογρίας (Ευαγγελινός)
(κ) ΚΑΡΓΑΚΗΣ(Σ) - ΓΕΡΟΝΤΗ(Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.00 ΟΑΧ - ΠΑΣ ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ ΚΩ
(Δ)Αυγερινός - Κομιανός (Χριστινάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο.(Σ) - ΣΦΙΓΚΑΚΗ(Χ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(24)


ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
17-03-2018 18:00 Αρκαλοχώρι Εφήβων
Μαραγκάκης Ανδρέας Χαρίτος Μαρίνος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

17-03-2018 17:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Μακρής Παναγιώτης Σκανδαλάκης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

17-03-2018 17:00 Κλαδισός Εφήβων
Κώτσου Λία Χριστινάκης Νώντας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

17-03-2018 17:00 Μοίρες Εφήβων
Πίπλιος Παναγιώτης Μαμάκης Στέφανος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

17-03-2018 17:00 Αλικαρνασσός Νεανίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Χρυσός Θάνος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

17-03-2018 15:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Μπουζουνιεράκης Κώστας Πετράκης Γιώργος
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

17-03-2018 15:00 Ακρωτήρι Μίνι αγόρια
Δημητρουλάκης Μανώλης Φλουρής Νίκος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΟΑΧ 1

17-03-2018 14:30 Σούδα Μίνι αγόρια
Μακρογιάννης Γιάννης Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 2 - ΑΓΟΡ 2

17-03-2018 14:00 Λίντο Εφήβων
Τσαϊρίδης Νίκος Ξενάκης Μιχάλης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17-03-2018 13:00 Ρέθυμνο Νεανίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Φιλιππάκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

17-03-2018 13:00 Σούδα Μίνι αγόρια
Μακρογιάννης Γιάννης Τσεκούρας Βαγγέλης
ΧΑΝΙΑ BC - ΑΓΟΡ 1

17-03-2018 12:00 Άγιος Νικόλαος
Μίνι κορίτσια Δασκαλάκης Παναγιώτης Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

17-03-2018 11:30 Κλαδισός Κορασίδων
Ξυλάς Δημήτρης Κουλιεράκη Χρύσα
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

18-03-2018 19:00 Ακρωτήρι Μίνι κορίτσια
Πετράκης Γιώργος Τσεκούρας Βαγγέλης
ΟΑΧ 2 - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

18-03-2018 18:00 Λίντο Ανδρών
Ξενάκης Μιχάλης Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

18-03-2018 18:00 Αλικαρνασσός Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Κώτσου Λία
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

18-03-2018 18:00 Μοίρες Ανδρών
Χατζημάρκος Δημήτρης Χρυσός Θάνος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18-03-2018 17:30 Ακρωτήρι Μίνι κορίτσια
Χριστινάκης Βασίλης Φλουρής Νίκος
ΟΑΧ 1 - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2

18-03-2018 16:00 Ακρωτήρι Μίνι κορίτσια
Χριστινάκης Βασίλης Φλουρής Νίκος
ΟΑΧ 2000 - ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ

18-03-2018 16:00 Αλικαρνασσός Μίνι κορίτσια
Τσαϊρίδης Νίκος Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

18-03-2018 14:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Βαρελτζή Αργυρώ Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

18-03-2018 14:30 Χανίων Μίνι αγόρια
Μακρογιάννης Γιάννης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

18-03-2018 14:00 Ρέθυμνο Γυναικών
Κουλιεράκη Χρύσα Καθαράκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

18-03-2018 13:30 Άγιος Νικόλαος Μίνι αγόρια
Τσεχερίδης Δαβίδ Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

18-03-2018 13:00 Χερσόνησος Μίνι αγόρια
Πίπλιος Παναγιώτης Μαμάκης Στέφανος
ΠΕΔΙΑΔΑ 1 - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

18-03-2018 13:00 Ιεράπετρα Μίνι αγόρια
Ξενάκης Μιχάλης Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

18-03-2018 13:00 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Ζοφοριανάκης Γιάννης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

18-03-2018 13:00 Αρχάνες Μίνι αγόρια
Τσίγκου Μαρία Μαρκάκης Γιώργος
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1

18-03-2018 13:00 Χανίων Μίνι αγόρια
Μακρογιάννης Γιάννης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

18-03-2018 12:00 Άγιος Νικόλαος Παμπαίδων
Τσεχερίδης Δαβίδ Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

18-03-2018 12:00 Ρέθυμνο Κορασίδων
Κουλιεράκη Χρύσα Φιλιππάκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

18-03-2018 12:00 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Χαρίτος Μαρίνος Γερμανής Βαγγέλης
ΟΦΗ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

18-03-2018 11:30 Αλικαρνασσός Μίνι αγόρια
Ζοφοριανάκης Γιάννης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΠΕΔΙΑΔΑ 2

18-03-2018 11:00 Ταυρωνίτης Μίνι αγόρια
Καμπίτσης Μιχάλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΚΙΣΣΑΜΟΥ ΑΟ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

18-03-2018 10:30 Β.Α.Κ Μίνι αγόρια
Χαρίτος Μαρίνος Γερμανής Βαγγέλης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

18-03-2018 20:00 Λίντο Ανδρών
Ξυλάς Δημήτρης Πίπλιος Παναγιώτης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

21-03-2018 20:00 Αλικαρνασσός Νεανίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Καρανικόλα Έλενα
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-03-2018
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΑΓΟΡ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΠΑΚΙΟΥΦΑΚΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΒΑΚ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΒΑΡΟΥΧΑ Α - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΜΟΙΡΕΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΟΑΣΗ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΟΦΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ
ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ - ΜΑΣΤΡΟΚΩΣΤΑ

ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ- ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΑΡΡΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ -ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΜΙΝΙ(ΑΓ) ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΟΑΧ1
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΣΟΥΔΑ 13.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΧΑΝΙΑ ΒC - ΑΓΟΡ 1
ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΣΟΥΔΑ 14.30 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΟΑΧ 2 - ΑΓΟΡ 2
ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18-03-2018
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ  - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.30 ΜΙΝΙ(ΑΓ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΠΕΔΙΑΔΑ 2
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.30 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΑΣΗ
ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΒΑΚ 10.30 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΟΦΗ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΒΑΚ  12.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΟΦΗ 2 - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 13.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 1
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 13.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΓ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 12.00 ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α.- ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13.30 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΒΑΡΟΥΧΑ Α.

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 13.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΦΗ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 14.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΑΧ 2000- ΕΑΠ ΑΤΣΙΠΟΠΟΥΛΟ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.30 ΜΙΝΙ(Κ) ΟΑΧ 1 - ΑΡΚΑΔΙ 2
ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΑΧ 2 - ΑΡΚΑΔΙ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 13.00 ΜΙΝΙ(ΑΓ) ΚΥΔΩΝ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14.30 ΜΙΝΙ (ΑΓ)ΚΥΔΩΝ 1 - ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 11.00 ΜΙΝΙ (ΑΓ) ΚΙΣΣΑΜΟΣ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
BAΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 21-03-2018
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 17-03-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.30 SMED - ΥΠΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.00 ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.00 ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ - ΣΩΦΡΟΝΣΤΙΚΟΙ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΟΠΤΙΚΟΙ - ΧΑΟΧ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΔΕΥΤΕΡΑ 19-03-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΙΤΕ - ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 18.30 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.15 ΑΛΑΓΝΙ - ΚΟΥΤΡΗΣ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.45 ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ - ΠΑΛ. ΟΦΗ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ- ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΕΛΜΕ - ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.00 ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ - ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΤΡΙΤΗ 20-03-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΘΗΣΕΑΣ - ΠΟΡΟΣ/ΜΕΛΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 COSMOS SPORT - ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ - ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 21-03-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ - ΟΤΕ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΠΟΑ ΜΕΛΗ - ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ.- ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΠΕΜΠΤΗ 22-03-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΙCTS - HELLAS
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 OFF ROAD - ENVERSE
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 23-03-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ - ΠΥΡΟΣΒ/ΕΑΠ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 21.30 ΚΟΚΚΑΛΗΣ - SMED
ΧΕΙΡΑΑΚΑΚΗΣ - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 21.00 ΧΑΟΧ - ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΤΡΟΥΛΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 22.30 ΥΠΑ - ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΤΡΟΥΛΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/03/2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:00 ΕΛ. ΕΠΑΓΓ. - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 19:00 ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΟΙΚ.-ΔΙΟΙΚ.
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 18/03/2018
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 17:00 ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ - ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ V2
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΤΡΟΥΛΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 19:00 ΞΕΝΟΔΟΧΟΙ - ΑΓΡΟΤΕΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΤΡΟΥΛΗ


ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΑΠΟ 17/03/2018 ΕΩΣ 21/03/2018
ΣΑΒΒΑΤΟ 17/3
ΣΟΥΔΑ 15:30 Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ - TEI CB
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 17:00 αρα…ΛΥΚΟΙ - ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 19:00 MOBIAK – ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΣΟΥΔΑ 21:00 ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ - ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΉ 18/3
ΣΟΥΔΑ 09:00 NIKKI SEASIDE BAR-NOVA SHOP - ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ – ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΣΟΥΔΑ 11:00 LOCA CAFÉ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α - ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 13:00 ELORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α - ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 15:00 VAPE PORT BOMBERS - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 09:00 Α.Ο.Α.Κ. - ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 11:00 ALGIDA ΕΒΓΑ - ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ B.C.
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 19/3
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 DRINK TEAM - THE NO-STARS
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 BARCE…ΛΙΩΜΑ – LEGENDS
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 21/3-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΑΙΑΝΤΑΣ  BOHEME – ΩΡΙΩΝΑΣ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - HALEPA 86ers
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ 21/3/2018
TΕΤΑΡΤΗ 21/3- 2018
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ  19.00 ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFE - ESPRESSO MINI MARKET CAFE
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗ 20.30 ΑΡΑ...ΛΥΚΟΙ - ΑΕΤΟΙ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

Από το Blogger.