Πρόσφατα Νέα

kritikobasket.gr

Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης

Οικογένεια Βαράκλα

Post Top Ad

Post Top Ad

30.3.18

Αποτελέσματα 4ης εβδομάδας και η συνέχεια, στο Εργασιακό Ηρακλείου .


Συνεχίζεται με απόλυτη επιτυχία, το τουρνουά Εργασιακού μπάσκετ 2018 που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ).

Στο τουρνουά αυτό θα συμμετέχουν 59 ομάδες –φορείς με 915 αθλητές και θα διεξαχθούν 323 αγώνες σε τρεις κατηγορίες Α-Β- Γ.

Δείτε τα αποτελέσματα της τέταρτης εβδομάδας των ομίλων και το πρόγραμμα της εβδομάδας που μας έρχεται.

7ου ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ – ΕΡΓΑΣΙΑΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ 2018

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΑΤ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
Β Γ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣ/ΣΕΑΠ 44-48
Β Γ ΚΟΚΚΑΛΗΣ SMED 34-37
Β Γ ΧΑΟΧ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ 43-32
Β Γ ΥΠΑ ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ 40-46
Γ Β ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ KRETA GAS 20-00
Γ Α ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΤΕΕ ΤΑΚ 40-27
Γ Α ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 42-22
Γ Β ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ ΣΚΟΥΡΑΣ 44-47
Β Α ΟΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 49-48
Α Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ 39-32
Β Β CRETAPHON ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ 58-42
Α Α ΠΑΛ. ΟΦΗ ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 48-37
Β Β ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ INTERNUS 40-50
Α Α ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 42-34
Α Α ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ ΘΗΣΕΑΣ 41-46

Α Β ΚΟΥΤΡΗΣ ΕΛΜΕ 50-51
Α Β ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ ΑΛΑΓΝΙ 29-44
Α Β ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 59-30
Α Α ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ COSMOS SPORT 45-55
B A ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΜΕΛΕΣΣΕΣ 58-31
Β Β ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ ΠΑΓΝΗ 21-43
Γ Α ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΟΜ. ΚΑΡΑΤΖΗ 31-34
Β Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΙΤΕ 36-34

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ 
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/3 20:00 Β Α ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΑ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 30/3 21:30 Γ Β ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ ΣΚΟΥΡΑΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/3 21:00 Γ Β KRETA GAS ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 30/3 22:30 Γ Α ARTCAR RENTAL OFF ROAD CLUB

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 31/3 10:30 Γ Β ICTS HELLAS ΓΟΥΒΕΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 31/3 12:00 Γ Α ENVERSE ΤΕΕ ΤΑΚ

ΑΟΡΑΚΙΑ Μ.ΔΕ2/4 17:00 Β Β ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ Μ.ΔΕ2/4 18:30 Α Α ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ Μ.ΔΕ2/4 20:15 Α Β ΑΓ.ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ Μ.ΔΕ2/4 21:45 Α Α COSMOS SPORT ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ Μ.ΔΕ2/4 19:00 Α Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ Μ.ΔΕ2/4 20:30 Β Β ΜΕΣΣΑΡΑ INTERNUS

ΑΟΡΑΚΙΑ Μ.ΤΡ3/4 20:00 Α Α ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΘΗΣΕΑΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ Μ.ΤΡ3/4 21:30 A B ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ Μ.ΤΡ3/4 21:00 Β Β CGP ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ Μ.ΤΡ3/4 22:30 Α Β ΑΛΑΓΝΙ ΠΑΛ.ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΤΜΗΜΑ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΔΟΠΑΦΜΑΗ

Ενδιαφέρουν

Post Bottom Ad