Πρόσφατα Νέα

kritikobasket.gr

Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης

Οικογένεια Βαράκλα

Post Top Ad

Post Top Ad

16.3.18

Αποτελέσματα 2ης εβδομάδας και η συνέχεια, στο Εργασιακό Ηρακλείου .


Συνεχίζεται με απόλυτη επιτυχία, το τουρνουά Εργασιακού μπάσκετ 2018 που διοργανώνει ο Αθλητικός Οργανισμός του Δήμου Ηρακλείου.(ΔΟΠΑΦΜΑΗ).

Στο τουρνουά αυτό θα συμμετέχουν 59 ομάδες –φορείς με 915 αθλητές και θα διεξαχθούν 323 αγώνες σε τρείς κατηγορίες Α-Β- Γ.

Δείτε τα αποτελέσματα της δευτερης εβδομάδας των ομίλων και το πρόγραμμα της εβδομάδας που μας έρχεται.
Φώτο : "Σκακιστικός Όμιλος".

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
Γ Β ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ ICTS HELLAS 31-26
Β Α ΟΤΕ ΙΤΕ 39-26
Β Γ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ ΚΟΚΚΑΛΗΣ 41-32
Β Α ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΠΟΑ ΜΕΛΗ 25-38
Γ Β ΣΚΟΥΡΑΣ Π.Σ. ΓΟΥΒΕΣ 46-37
Β Α ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ 58-24
Γ Β ΚΡΗΤΙΚΗ ΑΓΟΡΑ ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ 27-42
Β Α ΒΑΓΙΩΝΙΑ ΕΠΙΣΚΟΠΗ 46-31
ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ ΣΚΟΡ
Γ Α ENVERSE ΟΜ. ΚΑΡΑΤΖΗ 44-25
Γ Α ΤΕΕ ΤΑΚ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ 36-27
Α Β ΕΛΜΕ ΣΚΑΚΙΣΤΙΚΟΣ 51-67
Α Α ΠΑΛ. ΟΦΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ 56-52
Γ Α ARTCAR RENTAL ΔΑΣΚΑΛΟΙ 40-33
Α Α ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ ΘΗΣΕΑΣ 44-50
Α Β ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ ΑΛΑΓΝΙ 44-47
Α Β ΚΟΥΤΡΗΣ ΚΑΛΤΣΟΜΑΝΙΑ 47-48
Α Α COSMOS SPORT ΕΦΟΡΙΑΚΟΙ 48-22
Α Β ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ 56-39
Α Α ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 23-40
Β Β ΗΡΟΔΟΤΟΣ ΜΕΛ ΡΑΔΑΜΑΝΘΥΣ 37-41
Β Β ΜΕΣΣΑΡΑ ΡΑΝΟΥΤΣΟΣ 48-33
Β Α ΙΤΕ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ 49-35
Β Β CRETAPHON CGP 37-33

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΓΩΝΩΝ
ΓΗΠΕΔΟ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΚΑΤΗ ΟΜΙΛΟ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 16/3 20:00 B A ΜΕΛΕΣΣΕΣ ΟΤΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 16/3 21:30 B B INTERNUS ΠΑΓΝΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/3 21:00 Β Α ΑΓ. ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 16/3 22:30 Β Α ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΒΑΓΙΩΝΙΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 17/3 10:30 Β Γ SMED ΥΠΑ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 17/3 12:00 Β Γ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ ΚΟΚΚΑΛΗΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 17/3 11:00 Β Γ ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 17/3 12:30 Β Γ ΟΠΤΙΚΟΙ ΧΑΟΧ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 19/3 17:00 Β Α ΙΤΕ ΒΕΝΙΖΕΛΕΙΟ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 19/3 18:30 Α Α ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 19/3 20:15 Α Β ΑΛΑΓΝΙ ΚΟΥΤΡΗΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΔΕ 19/3 21:45 Α Α ΓΑΛΑΤΙΑΝΟΣ ΠΑΛ. ΟΦΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 19/3 19:00 Β Β ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 19/3 20:30 Α Β ΕΛΜΕ ΚΑΒΑ ΠΕΤΡΑΚΗ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΔΕ 19/3 22:00 Α Β ΑΓ. ΡΩΜΑΝΟΣ ΚΑΤΣΟΜΑΝΙΑ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 20/3 20:00 Α Α ΘΗΣΕΑΣ ΠΟΡΟΣ ΜΕΛΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΡ 20/3 21:30 Α Α COSMOS SPORT ΠΑΓΚΡΗΤΙΑ ΤΡΑΠ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 20/3 21:00 Β Α ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ ΜΕΛΕΣΣΕΣ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΤΡ 20/3 22:30 Α Β ΤΕΧΝΑΛΟΥΜΙΝ ΠΑΛ. ΗΡΟΔΟΤΟΥ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 21/3 20:00 Β Α ΑΓ.ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΤΕ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΤΕ 21/3 21:30 Β Α ΠΟΑ ΜΕΛΗ ΕΠΙΣΚΟΠΗ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/3 20:00 Γ Β ICTS HELLAS ΑΘΛΟΠΟΛΙΣ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΕ 22/3 21:30 Γ Α OFF ROAD ENVERSE

ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 23/3 20:00 Β Γ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΧΟΛΗ ΠΥΡΟΣΒΕΣ/ΣΕΑΠ
ΑΟΡΑΚΙΑ ΠΑ 23/3 21:30 Β Γ ΚΟΚΚΑΛΗΣ SMED
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/3 21:00 Β Γ ΧΑΟΧ ΣΩΦΡΟΝΙΣΤΙΚΟΙ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΠΑ 23/3 22:30 Β Γ ΥΠΑ ΠΑΛ. ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ

ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 24/3 10:30 Γ Β ΑΛΙΚΑΡΝΑΣΣΟΣ KRETA GAS
ΑΟΡΑΚΙΑ ΣΑ 24/3 12:00 Γ Α ΚΑΡΑΤΖΗΣ ΤΕΕ ΤΑΚ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/3 11:00 Γ Α ΔΑΣΚΑΛΟΙ ΛΙΜΕΝΑΡΧΕΙΟ
ΑΛΙΚΑΡΝ ΣΑ 24/3 12:30 Γ Β ΚΡΗΤΙΚΗ ΓΗ ΣΚΟΥΡΑΣ

Ενδιαφέρουν

Post Bottom Ad