23ο Εργ. Ρεθύμνου | Αποτελέσματα ημιτελικών Α1 και 10η μέρα της Α2, και το πρόγραμμα (pics).


Το Σαββατοκύριακο 24 και 25 Μαρτίου 2018 πραγματοποιηθήκαν οι αγωνιστικές για το
23ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018 που διοργανώνει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου. 
Όλοι οι αγώνες πραγματοποιούνται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου και η είσοδος είναι δωρεάν. 
Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε μέσα από την ιστοσελίδα  www.BasketRethymno.gr.

Αναλυτικά :
Αποτελέσματα Ημιτελικών Αγώνων Α1 Κατηγορίας του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) HAAGEN DAZS – ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 83-64
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 20-18, 42-31, 62-49, 83-64.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης, Ξενίδης) : Κούμολος 28(5), Πλεμμένος 5, Θερμιώτης 6, Χατζηδάκης 4, Καλαϊτζάκης 4, Λαγουδάκης 15(2),  Μπονατάκης 2, Γκογκίζας 13(3),
Πηγουνάκης 6(2).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Καραβάνης): Πολυδωρόπουλος 6(2), Μαλλιαρός,Πατέντας 5, Θανάσης 10(1), Κυδωνάκης 12(3), Μουλίτσας, Τσιχλής 7(1), Μαμαλάκης Ν.14, Σαπουνζής,Φουντουκίδης 6, Κανλής 4, Μαμαλάκης Σ.

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
50-61
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης. 
Δεκάλεπτα: 12-11, 20-28, 31-48, 50-61.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 4,  Συριανόγλου 6(2),Θεοδοσόπουλος Σ., Αλυγιζάκης 4, Ανεζάκης 7, Τσιμπισκάκης 11(1), Δρουδάκης 18(1).
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 6,Μαθιουδάκης 4, Ξανθόπουλος 12(2), Παπαδάκης 21(9), Σαβοργιννάκης Β. 14(2),Σερεμής 4.

(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.  71-68
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα Κουλιεράκη 
Δεκάλεπτα: 20-15, 36-30, 57-49, 71-68.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 3, Κιουρτσιδάκης , Πατέρας, Μαραυγάκης 16(2), Νύκταρης 16(4), Νταλιάνης, Νικολακάκης , Χατζηκωνσταντινου 13(2), Κωνσταντινίδης , Βασιλάκης 21(3), Σταυρουλάκης 2. 
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης, Παπαδογιαννάκης Γ.): Συντυχάκης 5(1),Χρυσουλάκης 22(3), Κλήμος 14(1), Καίσαρης 3, Καλογεράκης, Παπαδάκης, Κανακάκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 15(1), Μπούτσιας, Οικονομίδης 9(1).

(A1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) MUEBLO PLUS – XPRESS COPY 44-40
Διαιτητές: Αρτεμάκη Δόμνα Κουλιεράκη 
Δεκάλεπτα: 15-09, 25-23, 34-31, 44-40.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης Λ.) : Κοντουδάκης 5, Καλυδωνάκης 13, Βασιλάκης,Βρακίδης, Χατζηδάκης 10, Κλάδος 3, Ρακιτζής 5(1), Παπαδάκης 8(1).
XPRESS COPY (Ζουμπεράκης): Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 23(1), Μαθηνός 2,Σπιτάς 5, Γκάτζιας 10, Γιαννούλης, Φιτζανάκης.

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Α1 
1-4 : ΝΙΚΗΤΗΣ Π1 -PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 71 ,ΝΙΚΗΤΗΣ Π4 - Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C 68
1-4 : ΝΙΚΗΤΗΣ Π2 -HAAGEN DAZS BC 83, ΝΙΚΗΤΗΣ Π3-ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 64
5-8 : ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π1 -ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ  50  ,ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π4-ΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.
61
5-8 : ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π2 -MUEBLO PLUS  44   ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Π3 -XPRESS COPY 40

ΤΕΛΙΚΟΙ Α1 
ΘΕΣΕΙΣ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ

1-2 :ΝΙΚΗΤΗΣ Η1-PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ  ΝΗΚΗΤΗΣ Η2-HAAGEN DAZS BC
3-4: ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η1 -Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η2-ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ
5-6 : ΝΙΚΗΤΗΣ Η3 -ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. ΝΙΚΗΤΗΣ Η4 -MUEBLO PLUS
7-8 : ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η3 -ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΗΤΤΗΜΕΝΟΣ Η4 XPRESS COPY

Αποτελέσματα 10ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A & Β Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018
Α2-A Κατηγορία

(Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ – THINK VILLA 45-40
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης
Δεκάλεπτα: 04-17, 21-22, 30-29, 45-40.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 20(1), Λελεδάκης 3,Βασιλακάκης, Παναγιουλάκης, Μεξης 11, Νεονάκης 2, Μαραγκουδάκης 6, Τσόγκας,Καλυβιανάκης 3(1), Ρουμαντζής, Πολιουδάκης, Διβανής.
THINK VILLA (Κόκκινος) : Αντωνίου 13(1), Κουνδουράκης, Πολιουδάκης 3, Καζίλας 11(1), Αστρινάκης 2, Κόκκινος 6, Πηγουνάκης Φ. 5(1), Καψαρίτης, Στεργιάκης.

(A2-A) CRETAN INOX – ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 54-42
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 14-12, 26-20, 38-34, 54-42.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς, Καρυπίδης 14, Θεοδωρόπουλος, Γκόγκος, Λεωνιδάκης 15(2), Κυλάφης 6, Κατσαβίδης 14(1), Μακαρδονας 5(1), Βελονάκης.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης 3(1), Δουζίνας 5, Λίτινας 12(1), 
Αντωνόγιαννάκης 8, Γαλερός 5, Κλάδος, Δούβρος 3, Καραογλάνης 1,  Σταυρουλάκης Π. 3(1), Γαμωρέλας 2.

(A2-A) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 47-51
Διαιτητές: Σταυρουλάκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 07-11, 20-17, 30-34, 47-51.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Αντουράκης): Βότζης 3, Mαρίνος 15, Μάνεσης 7(2),Γρηγοράκης 2, Καλλέργης 2, Παραδεισανός 6, Φραγκιαδάκης, Ζαμπετάκης 8, Γαβράς 4.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Κεραμιανός 3, Τερζιόγλου 2, Δασκαλάκης 10, Ξενίδης 4,
Μαθιουδάκης 30(1), Χουστουλάκης 2.

(Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΙΑΤΡΟΙ 42-56
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 07-11, 13-25, 26-43, 42-56.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Μαλανδρινός 3, Ξενάκης 5, Νιωτάκης 4, Βεργίτσης 6(2),
Ψαθάκης 6, Παλαφούτης 18(3).
ΙΑΤΡΟΙ (Τζανάκης) : Γούδας 5, Ζαχαράκης 4, Αργυρίου 8, Τζανάκης 15(1), Παρασκάκης
14, Βλαχοπάνος 2, Σαμωνάκης 8.

(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 52-57
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Τσικριτσάκη.
Δεκάλεπτα: 10-13, 22-24, 38-34, 52-57.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Λιάκος 8, Σταυριανάκη 2, Νικολιδάκης 6(2), Μισιργής 13(2), Παπατριανταφύλου 4, Δαμιανός 7, Διαμαντής 10(1), Μανωλουδάκης 2.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 15, Τζανουδάκης 1, Κακλαμάνος 18, Καλαϊτζάκης Α. 5,  Σακελλαρίδης 6, Φανουργάκης, Ψωράκης 10(1), Πετροπουλάκος 2, Προκοπάκης,Παπαδάκης Γ.
ΡΕΠΟ: (Α2-A) DOMEK 

Α2-A Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A2-A (10η Αγωνιστική)
1 Καπαρός ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 154
2 Κατσαβίδης CRETAN INOX 120
3 Κακλαμάνος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 115
4 Αντωνίου THINK VILLA 109
5 Νικολιδάκης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 107
6 Αργυρόπουλος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 106
7 Ερηνάκης ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 103
8 Τζανάκης ΙΑΤΡΟΙ 98
9 Ξενάκης ΡΑΨΩΔΙΑ                        98
10 Μαρίνος NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 96

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Α  (10η Αγωνιστική)
1 Αντωνίου THINK VILLA 20
2 Καπαρός ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 18
3 Μάνεσης NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 18
4 Νικολιδάκης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 17
5 Ερηνάκης ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 13
6 Μισίγρης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 13
7 Παλαφούτης ΡΑΨΩΔΙΑ                        13
8 Αργυρόπουλος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 11
9 Μαραγκουδάκης ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 11
10 Κατσαβίδης CRETAN INOX 10
11 Γαλερός ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 10
12 Τερζιογλου ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10
13 Δούκας DOMEK 10

Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Α Ομίλου του 23ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2017-2018
TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. CRETAN INOX 18 9 9 0 546 359 187
2. ΙΑΤΡΟΙ 17 9 8 1 457 387 70
3. ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 16 9 7 2 502 416 86
4. ΔIKHΓOPOI 15 9 6 3 449 392 57
5.NEOI EΠIXEIPHMATIEΣ 14 9 5 4 446 459 -13
6. ΠPΩTOBAΘMIA 13 9 4 5 458 458 0
7. BPAKOΦOPOI 12 9 3 6 452 444 8
8. THINK VILLA 12 9 3 6 399 445 -46
9. TEE PEΘYMNOY* 11 9 3 6 361 452 -91
10. DOMEK 11 9 2 7 354 485 -131
11. ΡΑΨΩΔΙΑ 10 10 0 10 424 551 -127

* ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣ (ΑΑ)

Α2-B Κατηγορία

(Α2-Β) MACRON STORE – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 37-46
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 05-19, 15-29, 21-39, 37-46.
MACRON STORE (Καρατζέτζος): Τσαφαράκης 2, Δοξαστάκης 2, Μπενάκης 22(1),Αυγέρης, Παπαδάκης 8,  Κόνιας 3.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 7(1), Καπετανάκης 9(3),Περδίκης 3, Τζανιδάκης 6, Φιλιππάκης 2, Βαρδάκης 7(1), Φουντιδάκης, Κοπανάκης 10,Σκούφογλου 2.

(Α2-Β) L’ ETOILE DU SUD - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 31-45
Διαιτητές: Ρόμπου, Τσικριτσάκη 
Δεκάλεπτα: 10-06, 12-16, 15-31, 31-45.
L ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.) : Παυλιδάκης Γ. 20, Παπαδάκης Ν. 2, Γαλλιός 3,
Παπιομίτογλου 6, Σταράκη, Γαλεράκης.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης): Κονταξάκης 6(1), Σωμαθιανός 4,Ζιάνας 6, Χειμωνίδης, Νικολουδάκης 7, Παναγιωτόπουλος 14 (1), Σφυράκης,Κεραμιανάκης 2, Μπαγιαρτάκης 2, Προκοπάκης 4.

(Α2-Β) ΣΥΦΑΡ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 33-58
Διαιτητές: Φιλιππάκης, Τσικριτσάκη 
Δεκάλεπτα: 08-11, 16-18, 23-36, 33-58.
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Καβρουλάκης 2, Κούνουπας Α. , Χηνιάδης 9 , Ζερβουδάκης 18(2) , Αδραμής, Παπαδλακης 4.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Βαμβουράκης): Βαμβουράκης 18, Αντωνάκης 4, Καζανης, Πολιτάκης 14, Περάκης 17, Κυριακάκης, Γιαννούλης 5(1).

(Α2-Β) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ – KLADOS TOURS 18-69
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 06-19, 08-31, 10-46, 18-69.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς, Στάμος) : Κορογώνα, Γιαπιτσογλου, Ρόμπου, Μαστροκώστα 4,
Τσικριτσάκη 4, Ξανθέα Θ. 6(2), Ξανθέα Ι., Βουρδουμπά 4.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης, Γερουκάκης 19(1), Κλάδος 2,Κανελάκης 9(1), Πετρίδης 1, Νταουντάκης 21, Γιοβάνοβιτς 2, Καθαράκης 10, Γερακάκης 5.

(Α2-Β) ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ – SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFE 42-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 10-08, 21-20, 27-33, 42-48.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Ρεχερ, Πανόπουλος, Καλογεράκης 5, Θεοδωράκης 2,Απανωμεριτάκης 2, Βροντάκης 6(1), Ξηράς 16, Σταυρουλάκης, Φουσταλιεράκης 6(1),Ζουμπεράκης 6.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 7, Ουρανός 2, Σταθόπουλος 13(3), Παυλιδάκης 2, Τσαγκαρούλης 8, Παρασύρης 2,Παπαπαναγιώτου 4, Κορωνάκης 10(1).

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) BUENO HOTEL

Α2-B Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A2-B (10η Αγωνιστική)
1 Χριστουλάκης KLADOS TOURS 190
2 Καρατζέτζος Γ MACRON STORE 169
3 Παυλιδάκης Γ L'Étoile du Sud 153
4 Ζερβουδάκης ΣΥ.ΦΑΡ . 145
5 Πολιτάκης ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 131
6 Αρσενίδης BUENO HOTEL 126
7 Γερουκάκης KLADOS TOURS 115
8 Βροντάκης ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 115
9 Σταθόπουλος SAILING EXPERIENCE 106
10 Καθαράκης KLADOS TOURS 101
11 Κριτσιωτάκης ΣΥ.ΦΑΡ . 101

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Β (10η Αγωνιστική)
1 Χριστουλάκης KLADOS TOURS 29
2 Σταθόπουλος SAILING EXPERIENCE 17
3 Τσαχάκης SAILING EXPERIENCE 15
4 Καπετανάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  13
5 Λαδάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  12
6 Βαρούχας L'Étoile du Sud 12
7 Κριτσιωτάκης ΣΥ.ΦΑΡ . 11
8 Καρατζέτζος Γ MACRON STORE 10
9 Βροντάκης ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 10
10 Φιλιππάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  10

Α2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ - Β Ομίλου 2017-2018

Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Β Ομίλου του 23ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2017-2018.
TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. SAILING EXPERIENCE 18 9 9 0 500 364 136
2. MACRON STORE 17 9 8 1 446 367 79
3. KLADOS TOURS 16 9 7 2 638 390 248
4. ΠYPOΣBEΣTIKH 15 9 6 3 441 400 41
5. EΠIXEIPHMATIEΣ IΔ.YΠ. 15 9 6 3 456 429 27
6. ΠΟΛYMHXANO 14 9 5 4 414 414 0
7. TPAΠEZEΣ 13 10 3 7 406 476 -70
8. BUENO HOTEL 11 9 2 7 444 509 -65
9. L ETOILE DU SUD 11 9 2 7 372 452 -80
10. ΦOITHTPIEΣ 10 9 1 8 328 523 -195
11. ΣYΦAP 10 9 1 8 384 505 -121

Πρόγραμμα Τελικών Αγώνων Α1 Κατηγορίας και 11ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A&Β  Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018.

Σάββατο 31 Μαρτίου 2018
15:00 (Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
16:30 (Α2-Α) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ – CRETAN INOX
18:00 (A2-A) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ – ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
19:30 (Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
21:00 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 7-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – XPRESS COPY

Κυριακή 1 Απριλίου 2018
11:00 (Α2-Α) THINK VILLA – DOMEK
12:30 (Α2-B) KLADOS TOURS – ΣΥΦΑΡ
14:00 (Α2-Β) ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - L’ ETOILE DU SUD 
15:30 (Α2-Β) SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ – MACRON STORE
17:15 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-6) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ – MUEBLO PLUS
19:00 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 3-4 ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
– ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ
ΡΕΠΟ: (Α2-A) ΡΑΨΩΔΙΑ (Α2-Β) ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ



Από το Blogger.