23ο Εργασιακό Ρεθύμνου | Αποτελέσματα Α1 και της Α2, κατηγορίας και το πρόγραμμα (pics).



Το Σαββατοκύριακο 17 και 18 Μαρτίου 2018 πραγματοποιηθήκαν οι αγωνιστικές για το 23ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018 που διοργανώνει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου. Όλοι οι αγώνες πραγματοποιούνται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου και η είσοδος είναι δωρεάν. 

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε μέσα από την ιστοσελίδα  www.BasketRethymno.gr.
Αναλυτικά :
Αποτελέσματα προημιτελικών Αγώνων Α1 Κατηγορίας του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 80-53
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 16-11, 34-26, 57-34, 80-53.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης, Γαβαλάκης): Συντυχάκης 9(1), Χρυσουλάκης 11(3), Κλήμος 10, Καίσαρης 15, Καλογεράκης, Παπαδάκης 1, Κανακάκης 8, Παπαδογιαννάκης Γ. 14, Θεοδοσουλάκης 2, Οικονομίδης 10(2).
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιννάκης Μ.): Σαβοργιννάκης Μ. 5(1), Μαθιουδάκης 5(1), Ξανθόπουλος 2, Παπαδάκης 24(5), Παναγιωτάκης 6(1),Σαβοργιννάκης Β. 5(1), Πετράκης 6(2).

(Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ – XPRESS COPY  83-52
Διαιτητές: Κουλιεράκη, Φιλλιππάκης
Δεκάλεπτα: 22-15, 50-21, 68-31, 83-52
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Μαμαλάκης Σ.): Πολυδωρόπουλος 5 (1), Μαλλιαρός 2,Πατέντας 14 (2), Θανάσης 3, Κυδωνάκης 10 (1), Μουλίτσας, Τσιχλής 11 (2), Μαμαλάκης Ν. 7, Φουντουκίδης 13 (1), Κανλής 18 (3).
XPRESS COPY (Σπιτάς): Πιοτογιαννάκης 2, Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 22 (1),Κιαγιαδάκης 10, Μαθηνός 5 (1), Ζήσιμος, Σπιτάς, Γκάτζιας 3, Γιαννούλης 10 (2).

(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) HAAGEN DAZS – MUEBLO PLUS 56-47
Διαιτητές: Κουλιεράκη, Δημητρουλάκης.
Δεκάλεπτα: 21-15, 34-23, 49-36, 56-47.
HAAGEN DAZS (Ξενίδης) : Πλεμμένος 10(2), Θερμιώτης, Χατζηδάκης 4, Καλαϊτζάκης 11(1), Λαγουδάκης 6,  Γκογκίζας 21(3), Πηγουνάκης 4.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης Λ., Τσιλεδάκης Ν.) : Κοντουδάκης 6, Καλυδωνάκης 5(1),Βασιλάκης, Βρακίδης, Χατζηδάκης 14(2), Κλάδος 3(1), Ρακιτζής 3(1), Φίλας 6,
Παπαδάκης 10.

(A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-8) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 58-47
Διαιτητές: Δημητρουλάκης, Φιλιππάκης.
Δεκάλεπτα: 15-10, 33-17, 43-31, 58-47.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 5(1), Κιουρτσιδάκης , Πατέρας 8(2),
Νύκταρης 18(2), Νταλιάνης 2, Νικολακάκης , Χατζηκωνσταντινου 14, Κωνσταντινίδης ,Βασιλάκης 11(1). 
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου, Θεοδοσόπουλος Ε.): Μοσχάκης 3,  Συριανόγλου, Κατσαντώνης 11, Θεοδοσόπουλος Σ., Αλυγιζάκης 2, Λυκάκης 5(1),Ανεζάκης 13(2), Τσιμπισκάκης 9(1), Δρουδάκης 4.

ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ Α1
ΘΕΣΕΙΣ ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΟΜΑΔΑ ΟΜΑΔΑ
1-4 25/3 18:30 PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C
1-4 24/3 21:15 HAAGEN DAZS BC ΚΟΥΜΟΙ ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ
5-8 25/3 16:45 ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 
5-8 25/3 20:15 MUEBLO PLUS XPRESS COPY

Αποτελέσματα 9ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A& Β Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

(A2-A)  ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE – ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 64-52
Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 13-14, 34-32, 49-44, 64-52.
ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE (Γιαννακάκης) : Δημητριάδης 2, Δουζίνας 2, Γαλερός 12(1),Κλάδος 7(1), Δούβρος 5, Καραογλάνης 4, Σταυρουλάκης Ν. 7(1), Σταυρουλάκης Π. 5(1),
Ερηνάκης 14(2), Καλλιτσουνάκης 2, Γαμβρελας 4.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός) : Λιάκος 5, Σταυριανάκη 8, Νικολιδάκης 14(1), Μισιργής 7(1), Παπατριανταφύλου 2, Δαμιανός 4, Διαμαντής 9(1), Παλτατσίδης 3(1).

(Α2-Α)  THINK VILLA – ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ  42-46
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 12-14, 27-25, 29-41, 42-46
THINK VILLA (Κόκκινος): Αντωνίου 13 (3), Στεργιάκης 3 (1), Καμαρίτης, Κόκκινος 7,
Πολιουδάκης 9 (1), Αστρινάκης 2, Πηγουνάκης Φ. 8.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Μάνεσης): Mαρίνος 12 (2), Μάνεσης 9 (3), Γρηγοράκης 7,Καλλέργης 2, Παραδεισανός 4, Βότζης 4 (1), Φραγκιαδάκης 6, Γαβράς 2.

(Α2-A)  ΡΑΨΩΔΙΑ – DOMEK  καν. 47-47, παρ. 52-57
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου
Δεκάλεπτα: 20-05, 30-12, 34-37, καν. 47-47,  παρ. 52-57
ΡΑΨΩΔΙΑ (Μυρωτής): Αθανασιάδης, Ξενάκης 17 (1), Νιωτάκης, Βεργίτσης 5 (1), 
Χαραλαμπόπουλος 5, Ψαθάκης 10, Παλαφούτης 15 (4).
DOMEK (Aποστολάκης): Παλιεράκης 11, Παπαδάκης 9, Αποστολάκης 23 (3),Βουρτζούμης, Ντρέκο 4, Κατσαντώνης 6, Μαθιουδάκης 4.

(A2-A)  TEE ΡΕΘΥΜΝΟΥ – CRETAN INOX 40-68
Διαιτητές: Μπουζουνιεράκης, Πετράκης.
Δεκάλεπτα: 09-18, 19-38, 28-60, 40-68.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Ξενίδης) : Τερζιόγλου 11(2), Δασκαλάκης Μ. 6, Ξενίδης 10,Νικολάου, Μαθιουδάκης 13(1), Λαμπρινός.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 6, Καρυπίδης 14, Βελωνάκης 8, Θεοδωρόπουλος 4, Γκόγκος 2,  Κυλάφης 14, Κατσαβίδης 12(1), Μακαρδονας 8.

(Α2-Α)  ΙΑΤΡΟΙ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 54-48
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Καθαράκης.
Δεκάλεπτα: 13-12, 31-21, 45-35, 54-48.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασκάκης) : Γούδας 12, Ζαχαράκης 8, Αργυρίου 4, Τζανάκης 10,Παρασκάκης 11, Βλαχοπάνος 4, Μουχασίρης 1, Σαμωνάκης 4.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 9(1), Τζανουδάκης 1, Κακλαμάνος 16(1),Καλαϊτζάκης Α. 7(1),  Σακελλαρίδης 4, Φανουργάκης, Ψωράκης 5(1), Πετροπουλάκος 6,Παπαδάκης Γ.
ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ

Α2-A Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A2-A (9η Αγωνιστική)
1 Καπαρός ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 134
2 Κατσαβίδης CRETAN INOX 106
3 Ερηνάκης ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 103
4 Νικολιδάκης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 101
5 Κακλαμάνος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 97
6 Αντωνίου THINK VILLA 96
7 Ξενάκης ΡΑΨΩΔΙΑ        93
8 Αργυρόπουλος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 91
9 Διαμαντής ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 84
10 Τζανάκης ΙΑΤΡΟΙ 83

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Α  (9η Αγωνιστική)
1 Αντωνίου THINK VILLA 19
2 Καπαρός ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 17
3 Μάνεσης NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 16
4 Νικολιδάκης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 15
5 Ερηνάκης ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 13
6 Αργυρόπουλος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 11
7 Μισίγρης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 11
8 Μαραγκουδάκης ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 11
9 Τερζιογλου ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 10
10 Γαλερός ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 10
11 Παλαφούτης ΡΑΨΩΔΙΑ          10
12 Δούκας DOMEK 10

Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Α Ομίλου του 23ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2017-2018

TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. CRETAN INOX 16 8 8 0 492 317 175
2. ΙΑΤΡΟΙ  15 8 7 1 401 345 56
3. ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE  15 8 7 1 460 362 98
4.NEOI EΠIXEIPHMATIEΣ  13 8 5 3 399 408 -9
5. ΔIKHΓOPOI  13 8 5 3 392 340 52
6. ΠPΩTOBAΘMIA  12 8 4 4 406 401 5
7. THINK VILLA  11 8 3 5 359 400 -41
8. DOMEK  11 9 2 7 354 485 -131
9. BPAKOΦOPOI  10 8 2 6 407 404 3
10. TEE PEΘYMNOY* 9 8 2 6 310 405 -95
11. ΡΑΨΩΔΙΑ  9 9 0 9 382 495 -113

* ΜΗΔΕΝΙΣΜΟΣ (ΑΑ)

(Α2-B)  ΣΥΦΑΡ - ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 54-58
Διαιτητές: Καθαράκης, Φιλιππάκης .
Δεκάλεπτα: 12-17, 30-33, 41-45, 54-58.
ΣΥΦΑΡ (Αδραμής) : Καβρουλάκης 16 , Κούνουπας Α. , Χηνιάδης 4 , Ζερβουδάκης 31(2) , Αδραμής 3.
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς, Στάμος): Κορογώνα, Παπαδοπόύλου 11(3), Γιαλαμά 14(2),Πασχαλίδη 4, Τσικριτσάκη, Ρόμπου 4, Μαστροκώστα, Βουρδούμπα 4, Ξανθέα Θ.,Γιαπιτσόγλου, Ξανθέα Ι. 17(3).

(Α2-Β)  BUENO HOTEL – L’ ETOILE DU SUD  50-41
Διαιτητές: Μαρινάκης, Πετράκης
Δεκάλεπτα: 15-10, 28-20, 40-27, 50-41
BUENO HOTEL (Μυλωνάς): Ανδρονικίδης 4, Σταγκουράκης 13, Σταυρουλιδάκης 2,Κοπανάκης 7, Χατζάκης 6, Μυλωνάς, Αρσενίδης 18.
L’ ETOILE DU SUD (Παπαδάκης Ν.): Παυλιδάκης 21, Μαυράκης 5, Σταράκη,Φραγκιαδάκης 5, Παπαδάκης 2, Παπιομύτογλου, Βουτσαδάκης, Γαλλιός 8, Γαλεράκης.

(Α2-Β)  ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – MACRON STORE  35-45
Διαιτητές: Μαρινάκης, Πετράκης
Δεκάλεπτα: 09-15, 20-26, 26-33, 35-45
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Ζιάνας): Παναγιωτόπουλος 14 (1), Σωμαθιανός 2, Ζιάνας 2, Σφυράκης, Νικολουδάκης 15, Κεραμιανάκης, Μπεγέτης 2.
MACRON STORE (Δοξαστάκης): Τσαφαράκης 6, Δοξαστάκης, Μπενάκης 14 (1),Σαρχώσης, Καρατζέτζος Γ. 12 (1), Αυγέρης, Παπαδάκης 3, Καρατζέτζος Κ. 10 (2),Δασκαλάκης.

(Α2-Β)  ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ 42-45
Διαιτητές: Θεοδωράκης, Ρόμπου. 
Δεκάλεπτα: 12-14, 20-23, 31-32, 42-45.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος): Βαμβουράκης 8, Αντωνάκης, Χασιώτης, Καζανης 6,Πολιτάκης 15(1), Περάκης 6, Ζάχος 1, Κυριακάκης 6, Γιαννούλης, Λιανέρης.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 8(1), Τσαχάκης 12(2), Σταθόπουλος 7, Παυλιδάκης 4, Παπαδάκης 2, Ουρανός,Παρασύρης 2, Κορωνάκης 4, Τσαγκαρούλης 6, Ελευθεράκης.

(Α2-B)  ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 43-39
Διαιτητές: Καθαράκης, Ρόμπου.
Δεκάλεπτα: 16-08, 22-19, 36-31, 43-39.
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης): Λαδάκης 20(3), Καπετανάκης 4,Περδίκης, Τζανιδάκης 6, Φιλιππάκης 6, Βαρδάκης 5(1), Φουντιδάκης, Κοπανάκης 2.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Βροντάκης): Ρεχερ 6, Πανόπουλος 4, Καλογεράκης 7, Θεοδωράκης 2,Απανωμεριτάκης, Σταυρουλάκης 2, Φουσταλιεράκης 3, Ζουμεράκης 12.

ΡΕΠΟ:   (Α2-Β) KLADOS TOURS
Α2-B Κατηγορία

ΣΚΟΡΕΡ  A2-B (9η Αγωνιστική)
1 Χριστουλάκης KLADOS TOURS 190
2 Καρατζέτζος Γ MACRON STORE 169
3 Παυλιδάκης Γ L'Étoile du Sud 133
4 Ζερβουδάκης ΣΥ.ΦΑΡ . 127
5 Αρσενίδης BUENO HOTEL 126
6 Πολιτάκης ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 117
7 Βροντάκης ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 109
8 Κριτσιωτάκης ΣΥ.ΦΑΡ . 101
9 Γερουκάκης KLADOS TOURS 96
10 Κοπανάκης BUENO HOTEL 95

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Β (9η Αγωνιστική)
1 Χριστουλάκης KLADOS TOURS 29
2 Τσαχάκης SAILING EXPERIENCE 15
3 Σταθόπουλος SAILING EXPERIENCE 14
4 Βαρούχας L'Étoile du Sud 12
5 Κριτσιωτάκης ΣΥ.ΦΑΡ . 11
6 Λαδάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  11
7 Καρατζέτζος Γ MACRON STORE 10
8 Φιλιππάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  10
9 Καπετανάκης ΕΠΙΧ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ  10
10 Βροντάκης ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 9
11 Παπαδοπούλου ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ 9

Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Β Ομίλου του 23ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2017-2018
TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. SAILING EXPERIENCE 16 8 8 0 452 322 130
2. MACRON STORE 16 8 8 0 409 321 88
3. KLADOS TOURS 14 8 6 2 569 372 197
4. EΠIXEIPHMATIEΣ IΔ.YΠ. 13 8 5 3 410 392 18
5. ΠYPOΣBEΣTIKH 13 8 5 3 383 367 16
6. ΠΟΛYMHXANO 13 8 5 3 372 366 6
7. TPAΠEZEΣ 11 9 2 7 361 445 -84
8. BUENO HOTEL 11 9 2 7 444 509 -65
9. L ETOILE DU SUD 10 8 2 6 341 407 -66
10. ΦOITHTPIEΣ 9 8 1 7 310 454 -144
11. ΣYΦAP 9 8 1 7 351 447 -96

Ανακοίνωση από την Επιτροπή Ποινών, 19/03/2017 Η Επιτροπή ποινών του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018 στη συνεδρίαση του στις 19/03/2018, αφού έλαβε υπόψη του το Φ.Α. και τις αναφορές των ορισμένων διαιτητών για τον αγώνα  (Α2-Β)  ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ – MACRON STORE (18.3.2018 και ωρα 15.00), αποφάσισε ομόφωνα την  ποινή αποκλεισμού  ΤΡΙΩΝ  (3) αγωνιστικών στον αθλητή Καρατζέτζος Γ. (MACRON STORE)  σύμφωνα με το άρθρο 4ο των κανονισμών του . Ε Π.Κ.Π.Κ.

Επιτροπή ποινών
ΑΡΑΜΠΑΖΟΓΛΟΥ
ΚΑΝΑΚΑΚΗΣ
ΚΙΟΥΡΤΣΙΔΑΚΗΣ

Πρόγραμμα Ημιτελικών Αγώνων Α1 Κατηγορίας και 10ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A & Β Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 24 Μαρτίου 2018
15:00 (Α2-Β) MACRON STORE – ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
16:30 (Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ – THINK VILLA
18:00 (A2-A) CRETAN INOX – ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE
19:30 (A2-A) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
21:15 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) HAAGEN DAZS – ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ

Κυριακή 25 Μαρτίου 2018
13:30 (Α2-Β) L’ ETOILE DU SUD - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
15:00 (Α2-Β) ΣΥΦΑΡ - ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ
16:45 (Α1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ – ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.
ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ
18:30 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 1-4) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ – Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
20:15 (A1 ΘΕΣΕΙΣ 5-8) MUEBLO PLUS – XPRESS COPY

Δευτέρα 26 Μαρτίου 2018
20:00 (Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ – ΙΑΤΡΟΙ
21:30 (Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΡΕΠΟ: (Α2-A) DOMEK (Α2-Β) BUENO HOTEL




 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.