Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 10 έως 13     Φεβρουαρίου  2018, για  τα Εθνικά πρωταθλήματα Εργασιακά, Αναπτυξιακό και υποδομών της  ΕΚΑΣΚ .

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018
Β ΕΘΝΙΚΗ - 2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΦΑΟ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
(Δ)Καρακάσης - Τσιμπούρης (Μαγγανάς)
(Κ) ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Σ) - ΚΟΚΑΡΑΚΗ(Β) - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ(Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

ΤΡΙΤΗ 13-02-2018 - Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 15.30 ΑΓΟΡ - ΑΕΚ
(Δ)Σώμος - Μαγκλογιάννης - Παντελίδης(Μαχαιριανάκης)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ (Σ) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Β) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ(Χ) - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ(24)


ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
10-02-2018 20:00 Β.Α.Κ Εφήβων
Χατζημάρκος Δημήτρης Τσάμης Αχιλλέας
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

10-02-2018 19:00 Αλικαρνασσός Γυναικών
Καρανικόλα Έλενα Τσαϊρίδης Νίκος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

10-02-2018 18:00 Λίντο Παίδων
Ζοφοριανάκης Γιάννης Ξενάκης Μιχάλης
ΑΣΚΗΣΗ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

10-02-2018 17:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Σκανδαλάκης Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

10-02-2018 16:30 Ρέθυμνο Νεανίδων
Καθαράκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

10-02-2018 15:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Βαλούρδος Μιχάλης Βαρελτζή Αργυρώ
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

10-02-2018 14:00 Χερσόνησος Παίδων
Τσίγκου Μαρία Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

11-02-2018 20:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Τσαϊρίδης Νίκος Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

11-02-2018 20:00 Λίντο Ανδρών
Τσάμης Αχιλλέας Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

11-02-2018 19:30 Ρέθυμνο Ανδρών
Ξυλάς Δημήτρης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

11-02-2018 18:00 Μοίρες Ανδρών
Καρανικόλα Έλενα Πίπλιος Παναγιώτης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

11-02-2018 18:00 Λίντο Ανδρών
Σκανδαλάκης Νίκος Τσίγκου Μαρία
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

11-02-2018 17:00 Β.Α.Κ Παίδων
Βαλούρδος Μιχάλης Κατσούγκρης Τιμολέων
ΟΦΗ 2 - ΑΓΟΡ 2

11-02-2018 16:00 Λίντο Παίδων
Ζοφοριανάκης Γιάννης Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

11-02-2018 16:00 Αλικαρνασσός Ανδρών
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

11-02-2018 16:00 Νεάπολη Παίδων
Στιβακτάκης Γιάννης Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

11-02-2018 15:00 Ρέθυμνο Κορασίδων
Θεοδωράκης Στάθης Φιλιππάκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

11-02-2018 15:00 Β.Α.Κ Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Τσίγκου Μαρία
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

11-02-2018 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Ξενάκης Μιχάλης Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

11-02-2018 13:00 Ακρωτήρι Παίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

11-02-2018 12:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

11-02-2018 11:00 Κλαδισός Παίδων
Κουλιεράκη Χρύσα Μακρογιάννης Γιάννης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

11-02-2018 10:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Χρυσός Θάνος Μαρκάκης Γιώργος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΥΔΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΒΑΚ 20.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ  ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 16.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ - ΞΑΝΘΕΑ Ι.

ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΛΙΝΤΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ.- ΤΡΟΥΛΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΓΕΡΟΝΤΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΤΡΟΥΛΗ

ΒΑΚ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΚΥΔΩΝ
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΒΑΚ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΑΓΟΡ 2
ΚΑΡΓΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΚΥΔΩΝ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΟΡ- ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΝΕΑΠΟΛΗ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 15.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ’
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ - ΞΑΝΘΕΑ Θ.

ΡΕΘΥΜΝΟ 19.30 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΓΟΡ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ ΑΡ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΩΤΣΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ


ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 10-02-2018
ΣΟΥΔΑ 15.30 ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ/ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗΣBC - ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 17.30 ELORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 19.30 ΑΕΤΟΙ - ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ
ΣΑΡΡΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 21.30 ΤΕΙ CB - ΙΠ..ΠΟΤΕΣ
ΣΑΡΡΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 11-02-2018
ΣΟΥΔΑ 09.00 ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 11.00 ΜΟΒΙΑΚ - αρα..ΛΥΚΟΙ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 13.00 ΝΙΚΚΙ SEASIDE BAR/NOVA SHOP - ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 12-02-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ - ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 LOCA CAFE - ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ/ ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 14-02-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ALGIDA ΕΒΓΑ - HALEPA86ers
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 DRINK TEAM - AOAK
MAΣΤΟΡΑΚΗΣ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.