Το πανόραμα του δεύτερου Ομίλου των παίδων Β΄(14η μέρα).



Δείτε από το kritikobasket.gr, τα φύλλα αγώνα,τα αποτελέσματα, την επόμενη αγωνιστική και την βαθμολογία , του πρωταθλήματος των παίδων Β΄της  ΕΚΑΣΚ στον 2ο όμιλο, (14η αγωνιστική).


ΓΙΟΥΧΤΑΣ- ΗΡΑΚΛΕΙΟ2 39 - 58
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ: 8-14 ,20- 25 (ημ),30-35 ,39- 58

ΓΙΟΥΧΤΑΣ (ΒΑΙΛΑΚΗΣ Μ.): ΚΑΡΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚ. 17(1), ΣΤΑΘΟΓΛΟΥ ΠΑΝ., ΣΠΗΛΙΩΤΑΚΗΣ ΒΙΚ. 2 , ΚΟΤΙΛΙ ΑΝΤ.,ΜΠΟΙΤΣΗΣ ΔΗΜ., ΜΑΛΛΙΔΗΣ ΓΕΩ. 2, ΟΥΣΤΟΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΓΕΩ. 6, ΔΑΓΑΛΑΚΗΣ ΝΙΚ. 8(1), ΣΤΑΘΟΓΛΟΥ ΓΕΩ. 2, ΚΑΝΔΥΛΑΣ ΑΝΔ. 2, ΜΠΟΙΤΣΗΣ ΜΥΡ.

ΗΡΑΚΛΕΙΟ2(ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ) : ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 13, ΚΑΦΕΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 5, ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ,ΜΠΟΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΚΟΡΚΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 5, ΛΙΣΛΕΒΑΝΤ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 15(4),ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 4, ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ,ΚΑΡΑΜΒΑΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2, ΚΑΡΑΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14, ΚΑΡΑΔΕΜΗΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 14(1).

Πεδιάδα - Άγιος Νικόλαος 43-34

Πεδιάδα (Δραγαζης Εμμανουήλ): Κρασανάκης Γιώργος  9 ,Κρασανάκης Μάνος  4 ,Σταυρακακης Γιώργος 34 ,Βλαχάκης Γιάννης 4 ,Βλάχος Κωνσταντίνος 2 ,Ρουκουνακης Άγγελος 4 ,Στέβοβιτς Ματίας 2 ,Πλατάκης Εμμανουηλ ,Σπιρχτ Μαξ ,Βογιατζάκης Αλέξανδρος ,Ρομπερτο τσουρι ,Τσαμπουρακης Δημοσθένης 

ΑΣΚΗΣΗ - Α.Ε.ΝΕΑΠΟΛΗΣ 54-55
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ : 14-16, 22-33(ημ),43–43, 54-55

ΝΕΑΠΟΛΗ (ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ) : ΧΙΤΑΝΙ  Γ.  24 ,ΤΕΡΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓ.  10 ,ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ Θ. 9 ,ΜΙΧΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝ  9 ,ΔΕΜΕΤΖΟΣ  ΣΤ. 2 ,ΚΟΝΤΑΚΗΣ ΜΠ. ,ΛΑΒΔΑΚΗΣ Α. ,ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ  ΕΜΜ.

ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ-ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ 87-55
Δεκάλεπτα: 14-11, 21-13, 23-22, 29-09
Διαιτητές: Βαλούρδος Μ.-Κρητικάκης Μ.
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ (Γαϊτανάκης): Καρτσάκης 5, Κουγιουμουτζάκης, Γιακουμάκης 19(1), Κασσωτάκης, Ζαγορίδης 7, Φραγκάκης 9, Πλακογιαννάκης 8(1), Μπλαζαντωνάκης 27(3), Παπαγιανούλης 7(1), Δρούμπαλης 2, Βαρδάκης 1, Αραμπόπουλος 2.
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ (Κουπατσιάρης): Μανίκας 6(1), Φραγιαδάκης , Πετροσιάν 18(2), Καραϊσκος, Μαζωνάκης 6(2), Μαριδάκης 3(1), Λιλιμπάκης 17, Οικονόμου 2, Αγγελόπουλος, Κουνελάκης 3.
Εξ αναβολής 13ης αγωνιστικής:

ΗΡΑΚΛΕΙΟ2- ΑΣΚΗΣΗ 44 - 52
ΔΕΚΑΛΕΠΤΑ :14-14 ,25- 23(ημ),31-35 ,44- 52

ΗΡΑΚΛΕΙΟ2 (ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΚΗΣ): ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9, ΚΑΛΟΓΗΡΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 5 , ΚΟΡΚΑΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 4, ΛΙΣΛΕΒΑΝΤ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 10(2), ΚΑΤΣΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΚΟΥΒΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ,ΒΟΓΙΑΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 9(1), ΒΟΛΙΤΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΜΟΧΑΜΕΝΤ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 4,ΦΕΡΓΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ , ΚΑΡΑΔΕΜΗΡΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 3, ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΑΣΚΗΣΗ (ΓΙΑΜΑΛΑΚΗΣ Μ.) : ΚΟΚΚΙΝΙΔΗΣ Θ., ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗΣ Μ. 5(1), ΚΑΛΕΜΑΚΗΣ Ι., ΒΑΒΟΥΡΑΚΗΣ Η.,ΔΟΥΛΓΕΡΑΚΗΣ Χ. 8, ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ Π. 19(1), ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ Σ. 5(1), ΡΑΣΟΥΛΗΣ Μ.,ΤΣΑΤΣΑΣ Κ. 4, ΛΟΥΛΑΚΗΣ Ε. 11, ΜΑΚΡΑΚΗΣ Ε.
Από το Blogger.