menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 5.1.18 από kreta

Ορισμοί διαιτητών - κριτών .

Κοινοποίησέ το :

Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους πρώτους αγώνες του 2018, της από 07 έως 08    Ιανουαρίου  2018, για  τα Εθνικά πρωταθλήματα Εργασιακά, και υποδομών της  ΕΚΑΣΚ .

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 07-01-2018
Β ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΙΩΝΙΚΟΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(Δ)Νάστος - Ντάνος (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ)ΚΟΚΑΡΑΚΗ(Σ) - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Β) - ΒΑΡΟΥΧΑ Α(Χ) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ 
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 15.00 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΒΟΥΡΕΙΟΣ ΑΟΛ ΧΙΟΥ
(Δ)Καλαιτζάκης - Λαζαρίδης (Πετράκης)
(Κ) ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ (Σ) - ΦΟΥΡΑΚΗ(Χ) - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ(24)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ :
07-01-2018 19:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Τσίγκου Μαρία Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

07-01-2018 17:00 Χερσόνησος Κορασίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

07-01-2018 16:00 Σητεία Παίδων
Κατσαπρακάκης Χρήστος Μαρκοδημητράκης Γιάννης
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

07-01-2018 15:00 Χερσόνησος Παίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

07-01-2018 14:00 Β.Α.Κ Κορασίδων
Χαρίτος Μαρίνος Ζοφοριανάκης Γιάννης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

07-01-2018 13:30 Ρέθυμνο Κορασίδων
Χριστινάκης Νώντας Φιλιππάκης Βασίλης
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

07-01-2018 13:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Μαραγκάκης Ανδρέας Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΣΚΗΣΗ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

07-01-2018 13:00 Αρκαλοχώρι Παίδων
Σκανδαλάκης Νίκος Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

07-01-2018 13:00 Ακρωτήρι Παίδων
Καμπίτσης Μιχάλης Κουλιεράκη Χρύσα
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

07-01-2018 13:00 Ιεράπετρα Κορασίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Ξενάκης Μιχάλης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

07-01-2018 12:30 Νεάπολη Παίδων
Γερμανής Βαγγέλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

07-01-2018 11:30 Ρέθυμνο Παίδων
Χριστινάκης Νώντας Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

08-01-2018 19:30 Λίντο Νεανίδων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Καρανικόλα Έλενα
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ:
ΚΥΡΙΑΚΗ 07-01-2018
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΒΑΚ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΚΥΔΩΝ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 17.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΝΕΑΠΟΛΗ 12.30 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΑΣΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 13.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΑΧ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΣΗΤΕΙΑ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 11.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 13.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΟΦΗ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 08-01-2018
ΛΙΝΤΟ 19.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ
ΔΕΥΤΕΡΑ 08-01-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ - ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΝΕΑΡΧΟΣ - ΕLORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 10-01-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΕΥΗS RESTAURANT CAFE - ELECTRONIC WORD
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΜΙΝΩΑ ΠΑΛΛΑΣ - ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡ. ΦΟΥΡΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ


Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter