Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 20 έως 24    Ιανουαρίου  2018, για  τα Εθνικά πρωταθλήματα Εργασιακά, και υποδομών της  ΕΚΑΣΚ .

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤO 20-01-2018 - Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 13.30 ΟΑΧ - ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧΑΤΟΥ
(Δ)Ξυλάς - Σκανδαλάκης (Πετράκης)
(Κ) ΣΦΙΓΚΑΚΗ (Σ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(Χ) - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ (24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 21-01-2018 - Β ΕΘΝΙΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 17.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ
(Δ)Ρίζος - Τσιμπούρης (Ναλετάκης)
(Κ) MΑΡΑΓΚΑΚΗ(Σ) - ΠΑΠΑΔΑΚΗ(Β) - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Χ) - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(24)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
20-01-2018 19:00 Ιεράπετρα Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

20-01-2018 19:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Θεοδωράκης Στάθης Φιλιππάκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

20-01-2018 18:00 Β.Α.Κ Νεανίδων
Μπανασάκης Θοδωρής Ζοφοριανάκης Γιάννης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

20-01-2018 18:00 Αρκαλοχώρι Εφήβων
Μαραγκάκης Ανδρέας Κατσαπρακάκης Χρήστος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

20-01-2018 18:00 Αλικαρνασσός Εφήβων
Τσάμης Αχιλλέας Βασίλογλου Αριστέα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

20-01-2018 17:30 Κλαδισός Εφήβων
Μακρογιάννης Γιάννης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

20-01-2018 17:00 Ιεράπετρα Νεανίδων
Χαρίτος Μαρίνος Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

20-01-2018 17:00 Χερσόνησος Εφήβων
Ξενάκης Μιχάλης Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

20-01-2018 16:00 Λίντο Εφήβων
Καλαϊτζάκη Βασιλική Βαλούρδος Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

20-01-2018 12:00 Ακρωτήρι Παίδων
Χριστινάκης Νώντας Κουλιεράκη Χρύσα
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

21-01-2018 18:00 Αλικαρνασσός Ανδρών
Σκανδαλάκης Νίκος Σταυρουλάκης Μανώλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

21-01-2018 17:30 Μοίρες Ανδρών
Χατζημάρκος Δημήτρης Τσάμης Αχιλλέας
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

21-01-2018 16:00 Λίντο Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21-01-2018 16:00 Άγιος Νικόλαος Κορασίδων
Χρυσός Θάνος Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

21-01-2018 16:00 Κλαδισός Ανδρών
Κώτσου Λία Χριστινάκης Νώντας
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

21-01-2018 16:00 Νεάπολη Παίδων
Καλαϊτζάκη Βασιλική Μαρκάκης Γιώργος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ

21-01-2018 16:00 Χερσόνησος Παίδων
Βαλούρδος Μιχάλης Βασίλογλου Αριστέα
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΣΚΗΣΗ

21-01-2018 16:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Μαλαμάς Γιάννης Κατσούγκρης Τιμολέων
ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

21-01-2018 16:00 Μοίρες Παίδων
Χατζημάρκος Δημήτρης Κατσιέρης Βασίλης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

21-01-2018 14:00 Μοίρες Εφήβων
Τσάμης Αχιλλέας Κατσιέρης Βασίλης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

21-01-2018 14:00 Κλαδισός Παίδων
Κώτσου Λία Χριστινάκης Νώντας
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

21-01-2018 14:00 Β.Α.Κ Κορασίδων
Γερμανής Βαγγέλης Μαμάκης Στέφανος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

21-01-2018 14:00 Λίντο Παίδων
Τσίγκου Μαρία Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

21-01-2018 14:00 Χερσόνησος
Κορασίδων Βαλούρδος Μιχάλης Βασίλογλου Αριστέα
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

21-01-2018 13:00 Ρέθυμνο Κορασίδων
Καθαράκης Βασίλης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

21-01-2018 13:00 Σητεία Παίδων
Χρυσός Θάνος Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

21-01-2018 13:00 Αρκαλοχώρι Παίδων
Μακρής Παναγιώτης Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

21-01-2018 12:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Καλαϊτζάκη Βασιλική Μαρκάκης Γιώργος
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

21-01-2018 12:00 Β.Α.Κ Παίδων
Γερμανής Βαγγέλης Μαμάκης Στέφανος
ΟΦΗ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

21-01-2018 12:00 Λίντο Παίδων
Τσίγκου Μαρία Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΑΓΟΡ 2

21-01-2018 18:00 Αλικαρνασσός Ανδρών
Σκανδαλάκης Νίκος Σταυρουλάκης Μανώλης
ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

21-01-2018 17:30 Μοίρες Ανδρών
Χατζημάρκος Δημήτρης Τσάμης Αχιλλέας
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

22-01-2018 20:30 Αλικαρνασσός Ανδρών
Χρυσός Θάνος Ξενάκης Μιχάλης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

22-01-2018 19:30 Λίντο Νεανίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Κατσιέρης Βασίλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

24-01-2018 20:00 Δύο Αοράκια Ανδρών
Χαρίτος Μαρίνος Τσίγκου Μαρία
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-01-2018
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΒΑΚ 18.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΑΡΚΑΔΙ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΡΕΘΥΜΝΟ 19.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ - ΚΥΔΩΝ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΜΠΛΑΒΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
KAMΠΑΚΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α


ΚΥΡΙΑΚΗ 21-01-2018
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΓΟΡ 2
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - KAΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΚΥΔΩΝ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΛΙΝΤΟ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ  ΑΓΟΡ
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ -ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Μ

ΒΑΚ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ

ΒΑΚ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ -- ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΣΤ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΜΟΙΡΕΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 17.30 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 14.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΟΑΧ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΑΣΚΗΣΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΕΡΟΝΤΗ

ΝΕΑΠΟΛΗ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΤΡΟΥΛΗ

ΣΗΤΕΙΑ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΑΛΟΣ
ΚΟΚΑΡΑΚΗ - ΤΡΟΥΛΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 13.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΕΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΣΑΡΡΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 22-01-2018
ΛΙΝΤΟ 19.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΑΧ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ\

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.30 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 24-01-2018
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ


ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ
ΣΑΒΒΑΤΟ 20-01-2018
ΣΟΥΔΑ 15.30 ΝΙΚΚΙ SEASIDE BAR-NOVA SHOP - MOBIAK
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

KYΡIAKH 21-01-2018
ΣΟΥΔΑ 09.00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑ - ΙΠ..ΤΕΣ
ΚΩΤΣΟΥ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 11.00 ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ - ΤΕΙ CB
ΚΩΤΣΟΥ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 13.00 ALGIDA ΕΒΓΑ - THE NO - STARS
ΚΩΤΣΟΥ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ

ΔΕΥΤΕΡΑ 22-01-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΗΛΡΚΤΡΟΛΟΓΟΙ - LEGENDS
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

AKΡΩTHΡI 21.00 BARCE …ΛΙΩΜΑ - ΩΡΙΩΝΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

 ΤΕΤΑΡΤΗ 24-01-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΚΛ. ΧΑΒΑΛΙΕΡΣ - ΑΟΑΚ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΗALEPA 86ers - ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ BC
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ


Από το Blogger.