Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 27 έως 29    Ιανουαρίου  2018, για  τα Εθνικά πρωταθλήματα Εργασιακά, και υποδομών της  ΕΚΑΣΚ .

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-01-2018
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.30 ΑΓΟΡ - ΚΟΛΛΟΣΟΣ
(Δ) Καρακατσούνης - Γεωργιάδης - Παφίλης (Μαγκανάς)
(Κ)ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ (Σ) - ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ(Β) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ (Χ) - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(24)

ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ ΕΚΑΣΚ:
27-01-2018 18:30 Κλαδισός Εφήβων 
Κουλιεράκη Χρύσα Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

27-01-2018 18:30 Ρέθυμνο Εφήβων 
Θεοδωράκης Στάθης Καθαράκης Βασίλης
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

27-01-2018 17:00 Χερσόνησος Εφήβων 
Μαραγκάκης Ανδρέας Χουλιάρας Γιώργος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

27-01-2018 17:00 Ακρωτήρι Εφήβων 
Καμπίτσης Μιχάλης Αρτεμάκη Δόμνα
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

27-01-2018 17:00 Κλαδισός Εφήβων 
Χριστινάκης Νώντας Πετράκης Γιώργος
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

27-01-2018 16:00 Αλικαρνασσός Εφήβων 
Σκανδαλάκης Νίκος Τσεχερίδης Δαβίδ
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

27-01-2018 16:00 Β.Α.Κ Γυναικών 
Κατσαπρακάκης Χρήστος Τσαϊρίδης Νίκος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

27-01-2018 16:00 Λίντο Εφήβων 
Τσάμης Αχιλλέας Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

27-01-2018 14:00 Νεάπολη Εφήβων 
Μαραγκάκης Ανδρέας Χουλιάρας Γιώργος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

27-01-2018 12:00 Ρέθυμνο Παίδων 
Νικολιδάκη Θεοδώρα Ρόμπου Βενετία
ΑΓΟΡ 2 - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

28-01-2018 20:00 Ρέθυμνο Ανδρών 
Θεοδωράκης Στάθης Κουλιεράκη Χρύσα
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

28-01-2018 20:00 Λίντο Ανδρών 
Χατζημάρκος Δημήτρης Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

28-01-2018 18:00 Χερσόνησος Ανδρών 
Καρανικόλα Έλενα Φιλιππάκης Βασίλης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

28-01-2018 18:00 Λίντο Κορασίδων 
Τσίγκου Μαρία Μαμάκης Στέφανος
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

28-01-2018 17:00 Μοίρες Ανδρών 
Κατσαπρακάκης Χρήστος Σκανδαλάκης Νίκος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

28-01-2018 17:00 Αρχάνες Παίδων 
Γερμανής Βαγγέλης Καλαϊτζάκη Βασιλική
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

28-01-2018 16:00 Β.Α.Κ Παίδων 
Μακρής Παναγιώτης Τσικριτσάκη Βασιλική
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

28-01-2018 16:00 Χερσόνησος Παίδων 
Καρανικόλα Έλενα Φιλιππάκης Βασίλης
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

28-01-2018 15:00 Μοίρες Παίδων 
Κατσαπρακάκης Χρήστος Σκανδαλάκης Νίκος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

28-01-2018 14:00 Λίντο Παίδων Τσάμης 
Αχιλλέας Βαλούρδος Μιχάλης
ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ. - ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ

28-01-2018 14:00 Αλικαρνασσός Παίδων 
Χαρίτος Μαρίνος Μαλλιαράκη Μαρίνα
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ

28-01-2018 14:00 Κλαδισός Παίδων 
Κώτσου Λία Μακρογιάννης Γιάννης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

28-01-2018 13:00 Άγιος Νικόλαος Παίδων 
Τσαϊρίδης Νίκος Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

28-01-2018 13:00 Ταυρωνίτης Παίδων 
Σταυρουλάκης Μανώλης Φλουρής Νίκος
ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΦΗ 2

28-01-2018 13:00 Ιεράπετρα Παίδων 
Ξενάκης Μιχάλης Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ

28-01-2018 12:30 Ρέθυμνο Παίδων 
Ξυλάς Δημήτρης Καθαράκης Βασίλης
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

28-01-2018 12:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων 
Ζοφοριανάκης Γιάννης Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

28-01-2018 10:30 Ρέθυμνο Κορασίδων 
Ξυλάς Δημήτρης Νικολιδάκη Θεοδώρα
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ
  
29-01-2018 21:00 Λίντο Ανδρών 
Τσίγκου Μαρία Ξενάκης Μιχάλης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΕΚΑΣΚ:
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-01-2018
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ ΜΑΡ. - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

ΒΑΚ 16.00 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΦΗ - ΑΡΚΑΔΙ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΟΑΣΗ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - ΟΑΧ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΓΟΡ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 18.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 28-01-2018
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΛΙΝΤΟ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗΣ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΛΙΝΤΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΠΥΡΛΙΔΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

 ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΣΗ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΒΑΚ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΟΑΣΗ
ΣΤΟΥΜΠΟΥ - ΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 17.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ - (ΜΙΧΑΛΑΚΗ)

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΠΕΤΡΟΣΟΓΛΟΥ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΡΚΑΔΙ - ΟΑΧ
ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ - ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ - ΓΙΑΠΙΤΣΟΓΛΟΥ

ΡΕΘΥΜΝΟ 20.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΚΥΔΩΝ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ

ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΟΦΗ 2
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΑΡΡΗΣ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 29-01-2018
ΛΙΝΤΟ 21.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ



ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΔΗΜΟΥ ΧΑΝΙΩΝ ΑΠΟ 27/01/2018 ΕΩΣ 31/01/2018
ΣΑΒΒΑΤΟ 27-1-2018
ΣΟΥΔΑ 15:30 VAPE PORT BOMBERS - ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 17:30 ΑΙΑΝΤΑΣ  BOHEME - DRINK TEAM
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΣΑΡΡΗΣ

ΣΟΥΔΑ 19:30 ELORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - ELECTRONIC WORLD
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α

ΣΟΥΔΑ 21:30 ΕΝΕΤΙΚΟΝ - ΝΕΑΡΧΟΣ
ΚΑΜΠΑΚΟΥ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α

ΚΥΡΙΑΚΗ 28-1- 2018
ΣΟΥΔΑ 09:00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ  - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ

ΣΟΥΔΑ 11:00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ/ΝΤΑΞ - ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFÉ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΚΩΤΣΟΥ

ΣΟΥΔΑ 13:00 "ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ /
ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ" - ΜΙΝΩΑ ΠΑΛΑΣ / MINOA PALACE
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ

ΣΟΥΔΑ 15:00 ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ - FOTARAS B.C.
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 17:00 "ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ B.C." - ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΣΟΥΔΑ 19:00 ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ / ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ - ESPRESSO MINI MARKET ΚΑΦΕ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΣΟΥΔΑ 21:00 ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΑΕΤΟΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 29-1-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 TEI CB - NIKKI SEASIDE BAR/NOVA SHOP
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ  - MOBIAK
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ - ΦΟΥΡΑΚΗ

ΤΕΤΑΡΤΗ 31-1-2018
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΙΠ..ΠΟΤΕΣ - ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ - Τ&Τ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ  - ΣΙΟΥΜΑΛΑ

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.