menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 23.1.18 από kreta

23ο Εργασιακό Ρεθύμνου | Αποτελέσματα 6ης μέρας Α1, 5ης A2 και το πρόγραμμα (pics).

Κοινοποίησέ το :

Το Σαββατοκύριακο 20 και 21 Ιανουαρίου 2018 πραγματοποιήθηκαν οι αγωνιστικές για το 23ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018 που διοργανώνει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου. 

Όλοι οι αγώνες πραγματοποιούνται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου και η είσοδος είναι δωρεάν. 

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε μέσα από την ιστοσελίδα www.BasketRethymno.gr.

Αναλυτικά :
Αποτελέσματα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας Κατηγορίας B Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

(Α1) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - XPRESS COPY 64-60
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Μανώλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 14-16, 33-30, 48-50, 64-60.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.): Σαβοργιαννάκης Μ. 17(5),Μίχας 12, Μαθιουδάκης, Ξανθόπουλος 4, Παπαδάκης 15(2), Παναγιωτάκης 7,
Σαβοργιαννάκης Β. 9(2).
XPRESS COPY (Φεσσάς): Καλογεράκης, Ορφανουδάκης 17(1), Γκάτσιας 5(1), Σπιτάς 8, Ζουμπεράκης 16, Γιαννούλης 6, Κεγιαδάκης 8.

(Α1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ - Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 73-67
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Μανώλης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 17-16, 31-40, 48-49, 73-67
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Πολυδωρόπουλος): Πολυδωρόπουλος , Μαμαλάκης Ν. 12, Πατέντας 18,   Θανάσης 6, Κυδωνάκης 2, Τσιχλής 11(2) , Μαμαλάκης Σ. 5,Φουντουκίδης 13(1) , Κανλής 6, Μουλίτσας.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 5 , Κανακάκης, Καλογεράκης 3(1),
Καίσαρης 25(4), Παπαδογιαννάκης Γ. 18(4), Θεοδοσουλάκης 6, Οικονομίδης 10 .

(Α1) ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - HAAGEN DAZS BC 42-94
Διαιτητές: Πετράκης Γιώργος, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 05-28, 17-42, 32-74, 42-94.
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Κατσαντώνης 15,Αραμπατζόγλου,  Περαντωνάκης 2, Λυκάκης 3(1), Ανεζάκης 12(3), Συριανόγλου 6(2),Τσιμπισκάκης, Δρουδάκης 4.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης) : Λαγουδάκης  5(1), Κούμουλος 23(5), Χατζηδάκης 7(1), Πλεμμένος 13(1), Καλαϊτζάκης 20(6), Βασιλείου 2, Θερμιώτης 10, Γκοκίτσας 11(3),
Πηγουνάκης 3(1).

(Α1) MUEBLO PLUS - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 66-63
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 19-20, 33-34, 46-49, 66-63.
MUEBLO PLUS (Τσιλεδάκης Ν.) : Κοντουδάκης 17, Καλλιδωνάκης 17(1), Βασιλάκης Ι.
2, Τσιλεδάκης Λ. 3(1), Χατζηδάκης Ν. 14(1), Κλάδος, Ρακιντζής 3(1), Βρακίδης, Φίλας
10, Παπαδάκης.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Αντουράκης, Τρανταλίδης ): Φωτάκης 10, Πελιβανίδης 8, Μανέττας 5, Τρανταλίδης,  Αντουράκης 12(1),  Λαμπαρδάκης 19(3), Μιχαλάκης 4, Χαιρέτης,Σεγρεδάκης 5.

(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 52-47
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 10-10, 25-22, 39-33, 52-47.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Μυλωνάς 3, Λίτινας, Μίγκλης, Καρακεσίσογλου 8, Ψαρουδάκης, Ζούκης, 2, Παπαγρηγορίου, Αναγνωστόπουλος 12, Γεωργάκης 1, Θεοδωρόπουλος,
Στάμος 26(1).
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Χατζησπύρος) : Ξενάκης 3(1), Ρούλιος Α. 20(1),Αποστολάκης  9, Χατζησπύρος 2, Θωμαδάκης 3(1), Ζουμπουλάκης 10.

(A1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - PLATANOS TOURS 80-63
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Καθαράκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 26-12, 45-24, 65-47, 80-63.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Κιουρτσιδάκης 6(1), Πατέρας 16(4), Μαραυγάκης 9(3), Νύχταρης 14(3), Χατζηκωνσταντίνου 9(1), Νταλιάνης, Βασιλάκης 20(4),Σταυρουλάκης 6, Κωνσταντινίδης.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.) :  Βουγιουκαλάκης Μ. 18, Καρπουζάκης 16(3),  Αγγελάκης 6, Καντραρτζής 7, Βελονάκης 16.

Βαθμολογία στην Α1 Κατηγορία του 23ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 12 6 6 0 481 369 112
2. HAAGEN DAZS BC 11 6 5 1 456 309 147
3. ΚΟΥΜΟΙ 11 6 5 1 435 324 111
4. Α.Ο.ΣΠΗΛΙOY 10 6 4 2 432 381 51
5. MUEBLO PLUS 10 6 4 2 291 338 -47
6. ΠANEΠIΣTHMIO 9 6 3 3 385 394 -9
7. EKΠAIΔEYTIKOI 9 6 3 3 348 389 -41
8. XPRESS COPY 8 6 2 4 365 379 -14
9. EΛ. EΠAΓΓEΛMATIES 8 6 2 4 293 394 -101
10. PLATANOS TOURS 7 6 1 5 344 379 -35
11. ΦOITHTEΣ 7 6 1 5 326 391 -65
12. AΦOI ZOYMΠOYΛAKH 6 6 0 6 259 368 -109

Στατιστικά 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2017-2018

ΣΚΟΡΕΡ  A1 (6η Αγωνιστική)
1 Βασιλάκης E PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 163
2 Κούμουλος HAAGEN DAZS 140
3 Παπαδάκης Θ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 112
4 Στάμος ΦΟΙΤΗΤΕΣ 102
5 Καρπουζακης PLATANOS TOURS 99
6 Καισαρης Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 99
7 Ορφανουδάκης XPRESS COPY 92
8 Σαβοργινάκης Μ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 90
9 Ζουμπερακης XPRESS COPY 89
10 Λαμπαρδάκης ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ 87

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A1 (6η Αγωνιστική)
1 Κούμουλος HAAGEN DAZS 24
2 Βασιλάκης E PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 20
3 Σαβοργινάκης Μ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 20
4 Καλαϊτζάκης HAAGEN DAZS 18
5 Καρπουζακης PLATANOS TOURS 17
6 Τσιχλής ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 17
7 Μαραυγάκης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 14
8 Παπαδάκης Θ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 13
9 Χριστινακης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 11
10 Παπαδογιαννάκης Γ. Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 10
11 Συντυχάκης Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 10
12 Νύκταρης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 10
13 Ζήσιμος XPRESS COPY 10

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

(Α2-B) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - MACRON STORΕ 23-43
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 03-16, 10-28, 17-33, 23-43
ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ (Προβιάς, Στάμος) : Γιαπιτσογλου, Παπαδοπόύλου Ε. 3(1), Γιαμαλά 8,Πασχαλίδη, Βουρδούμπα, Ρόμπου 2, Μαστροκώστα, Πολοπετράκη 2, Κιπ. 2, Ξανθέα Θ.4, Κρεμασμενάκης , Ξανθέα Ι. 2.
MACRON STORE (Δοξαστάκης) : Τσαφαράκης 8, Δοξαστάκης 2, Αυγέρης, 3(1), Κόνιας 3, Μπενάκης, Καρατζέτζος Γ. 12(2), Παπαδάκης 4, Κάβουρας 6, Δασκαλάκης 5(1).

(Α2-B) BUENO HOTEL - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 51-68
Διαιτητές: Θεοδωράκης Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 16-16, 25-29, 40-43, 51-68.
BUENO HOTEL (Σταυρουλιδάκης) : Αδρεαδάκης 4, Αδρονικίδης, Σταθοπούλου 3(1),Σταυρουλιδάκης 4, Κοπανάκης 16, Σταγκουράκης 2, Χατζάκης 4,  Βαζιουράκης 4, Αρσενίδης  14, Μοτάκης. 
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Φουντιδάκης) :  Λαδάκης 14(2), Περάκης 9,
Καλοϊδάς 6, Τζανιδάκης 17(1), Καπετανάκης 11(3), Φιλιππάκης 3(1) , Κοπανάκης  Κ. 6,
Φουντιδάκης 2.

(Α2-B) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ 48-31
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Πετράκης Γιώργος, Τσικριτσάκη Βασιλική
Δεκάλεπτα: 10-06, 24-18, 40-25, 48-31.
ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ (Ζάχος) : Βαβουράκης 8, Καζάνης 2, Πολιτάκης 19(1),Περάκης 4,  Ζάχος, Κυριακάκης 13(1), Γιαννούλης, Λιανέρης 2.
ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ (Μακρυδάκης Μ.) : Χειμωνίδης 6, Σωμαθιανός,Ζίανας, Πλευράκης 10(1), Νικολιδάκης 4, Σφυράκης, Κεραμιανάκης, Μπεγέτης,Μπαγιαρτάκης 2, Παναγιωτόπουλος 7(1), Προκοπάκης 2. 

(A2-B) ΣΥΦΑΡ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 41-43
Διαιτητές: Σταυρουλάκης Πετράκης Γιώργος, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 09-10, 17-23, 31-31, 41-43.
ΣΥΦΑΡ (Κούνουπας Α.) : Καβρουλάκης 4, Παπαδάκης Μ., Κούνουπας Α., Χηνιάδης 4,Κριτσωτάκης 16(2), Ζερβουδάκης 14, Λαμπόβας 3(1), Αδραμής.
ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ (Φουσταλιεράκης) : Πανόπουλος 6, Μπέντζαμιν 2, Θεοφωράκης 2,Απανωμεριτάκης 2, Βροντάκης 13(2), Σταυρουλάκης Γ., Ξηρας 8, Ζουμπεράκης 7,Φουσταλιεράκης 3(1).

(A2-Β) KLADOS TOURS - SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ 50-62
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 14-18, 28-40, 35-49, 50-62.
KLADOS TOURS (Γιοβάνοβιτς) : Χριστουλάκης 11(3), Γερουκάκης 12, Κλάδος 4,Περακάκης, Πετρίδης, Κανελάκης, Νταουντάκης 4, Γιοβάνοβιτς, Καθαράκης 11(1),Γερουκάκης 8.
SAILING EXPERIENCE/REVANS CAFE (Κατσουλάκης) : Γαβαλάκης, Φραγκιαδάκης 4, Τσαχάκης 14(4), Παπαπαναγιώτου 5, Σταθόπουλος 8(2), Παυλιδάκης, Παπαδάκης 6,Δαφέρμος 11,  Παρασύρης 2, Ελευθεράκης 2, Τσαγκαρούλης 10.

ΡΕΠΟ: (Α2-Β) L ETOILE DU SUD

Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Β Ομίλου του 23ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2017-2018

TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. KLADOS TOURS 9 5 4 1 364 236 128
2. SAILING EXPERIENCE 8 4 4 0 242 164 78
3. MACRON STORE 8 4 4 0 184 121 63
4. ΠYPOΣBEΣTIKH 8 5 3 2 220 243 -23
5.EΠIXEIPHMATIEΣ IΔ.YΠ. 7 4 3 1 254 208 46
6. ΠΟΛYMHXANO 7 4 3 1 177 163 14
7. TPAΠEZEΣ 7 5 2 3 201 254 -53
8. BUENO HOTEL 6 5 1 4 238 291 -53
9. ΣYΦAP 6 5 1 4 221 284 -63
10. ΦOITHTPIEΣ 5 5 0 5 161 267 -106
11. L ETOILE DU SUD 4 4 0 4 157 188 -31

ΣΚΟΡΕΡ  A2-B (5η Αγωνιστική)
1 Χριστουλάκης KLADOS TOURS 128
2 Κριτσιωτάκης ΣΥ.ΦΑΡ . 101
3 Πολιτάκης ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ 76
4 Παυλιδάκης Γ L Étoile du Sud 64
5 Αρσενίδης BUENO HOTEL 59
6 Κοπανάκης BUENO HOTEL 59
7 Καρατζέτζος Γ MACRON STORE 59
8 Γερουκάκης KLADOS TOURS 58
9 Βροντάκης ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 58
10 Καθαράκης KLADOS TOURS 55

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Β (5η Αγωνιστική)
1 Χριστουλάκης KLADOS TOURS 22
2 Κριτσιωτάκης ΣΥ.ΦΑΡ . 11
3 Βροντάκης ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ 7
4 Σταθόπουλος SAILING EXPERIENCE 7
5 Φιλιππάκης ΕΠΙΧΕΙΡ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 7
6 Τσαχάκης SAILING EXPERIENCE 6
7 Βαρούχας LÉtoile du Sud 6
8 Καπετανάκης ΕΠΙΧΕΙΡ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 6
9 Σταθοπούλου BUENO HOTEL 6
10 Λαδάκης ΕΠΙΧΕΙΡ./ ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 5

Πρόγραμμα 7ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018
Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2018
15:30 (Α2-Α) THINK VILLA - ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE
17:00 (Α2-Α) ΡΑΨΩΔΙΑ - ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ
18:30 (A1) HAAGEN DAZS BC - ΦΟΙΤΗΤΕΣ
20:15 (Α1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ
Κυριακή 28 Ιανουαρίου 2018
10:30 (Α2-Α) DOMEK - CRETAN INOX
12:00 (Α2-Α) ΙΑΤΡΟΙ - ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
13:30 (Α2-Α) ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ - ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ
15:00 (Α1) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.
16:45 (Α1) XPRESS COPY – PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 
18:30 (A1) PLATANOS TOURS - ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ
20:15 (A1) Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.- MUEBLO PLUS
ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ




Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter