23ο Εργασιακό Ρεθύμνου | Αποτελέσματα 5ης μέρας Α1, 4ης A2 και το πρόγραμμα (pics).


Το Σαββατοκύριακο 13 και 14 Ιανουαρίου 2018 πραγματοποιηθήκαν οι αγωνιστικές για το 23ο Εργασιακό Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018 που διοργανώνει το Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου. 

Όλοι οι αγώνες πραγματοποιούνται στο Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο Ρεθύμνου και η είσοδος είναι δωρεάν. 
Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να δείτε μέσα από την ιστοσελίδα www.BasketRethymno.gr.

Αναλυτικά :

Αποτελέσματα 5ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

(Α1) ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ – XPRESS COPY 43-66
Διαιτητές: Φιλιππάκης Βασίλης Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 05-15, 19-24, 29-50, 43-66.
ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ (Αντουράκης): Ρούλιος Α. 9, Οικονομάκης 3(1), Αποστολάκης 6, Ρούλιος Κ. 2, Ξενάκης, Θωμαδάκης 6, Κουνάκης 3(1), Μαρνελάκης 11(1),Ζουμπουλάκης Ν. 3(1).
XPRESS COPY (Πιοτογιαννάκης, Φεσσάς): Κεφαλογιάννης 2, Καλογεράκης 5(1),Ορφανουδάκης 17(1), Ζουμπεράκης Κ. 15, Ζήσιμος 11(3), Σπιτάς 6, Γκάτσιας 10(2),Γιαννούλης.

(Α1) HAAGEN DAZS BC - MUEBLO PLUS 81-31

Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης Φιλιππάκης Βασίλης
Δεκάλεπτα: 18-07, 38-21, 64-28, 81-31.
HAAGEN DAZS (Πηγουνάκης) : Θερμιώτης 10, Κούμουλος 30(5), Πλεμμένος 13(2),
Χατζηδάκης, Καλαϊτζάκης 3, Βασιλείου 2,  Λαγουδάκης 10(2),  Μπονατάκης, Γκοκίτσας 3,
Κουγιουμουτζής 8(2), Πηγουνάκης 2.
MUEBLO PLUS (Σταυρουλάκης) : Καλλιδωνάκης 5(1), Κάντι, Βασιλάκης Ι. 2,Τσιλεδάκης Λ. 6, Χατζηδάκης Ν. 5(1), Κλάδος 5(1), Ρακιντζής, Βρακίδης, Φίλας 7(1),Παπαδάκης 1.

(Α1) PLATANOS TOURS - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. 53-55
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 08-17, 24-27, 35-41, 53-55.
PLATANOS TOURS (Βουγιουκαλάκης Μ.) :  Γεωργίου 4, Κλειδαράς 3(1), Αγγελάκης 9,Καρπουζάκης 25(5), Βουγιουκαλάκης Μ. 6, Βελονάκης 5.
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ. ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ (Σαβοργιαννάκης Μ.):  Σαβοργιαννάκης Μ. 6(2),Μίχας 10(1), Μαθιουδάκης, Πετρακάκης 3(1), Παπαδάκης 21(2), Παναγιωτάκης 8,Σαβοργιαννάκης Β. 4, Σερσέμης 3.

(Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ 52-65
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 15-20, 25-37, 42-43, 52-65.
ΦΟΙΤΗΤΕΣ (Προβιάς): Ζούκης, Λίτινας, Μίγκλης, Καρακεσίσογλου 13, Ψαρουδάκης ,Ηλιόπουλος 2, Παπαγρηγορίου 10(1), Θεοδωρόπουλος, Αναγνωστόπουλος 3, Κόης 7,Στάμος 17(1).
ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ (Αραμπατζόγλου): Μοσχάκης 5, Κατσαντώνης 12,Αραμπατζόγλου,  Περαντωνάκης, Λυκάκης 11(1), Ανεζάκης 7, Θεοδοσόπουλος Σ.,Συριανόγλου, Τσιμπισκάκης 18(2), Δρουδάκης 12.

(A1) ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ - ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ 62-81
Διαιτητές: Ξυλάς Δημήτρης, Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 18-16, 32-41, 47-56, 32-81.
ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ (Αντουράκης ): Φωτάκης 4, Πελιβανίδης 13, Μανέττας 18(1),Τρανταλίδης, 9(1),  Τζενεβράκης 5(1), Λαμπαρδάκης 9(1), Μιχαλάκης 2, Χαιρέτης 2,Σεγρεδάκης 9(1).
ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ (Πολυδωρόπουλος): Πολυδωρόπουλος 6, Μαλλιαρός,Πατέντας 6,   Θανάσης 8, Κυδωνάκης 14(1), Μουλίτσας 5(1), Τσιχλής 10(1), Μαμαλάκης Ν. 10,  Μαμαλάκης Σ. 2, Φουντουκίδης 11, Κανλής 7.

(A1)  PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 66-61

Διαιτητές: Κώτσου Λία, Καμπίτσης Μιχάλης
Δεκάλεπτα: 20-09, 31-31, 40-47, 66-61.
PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ (Κιουρτσιδάκης): Χριστινάκης 9(2), Κιουρτσιδάκης, Πατέρας 2,Μαραυγάκης 21(3), Νικολακάκης, Νύχταρης 2, Χατζηκωνσταντίνου11, Νταλιάνης,Βασιλάκης 19(1), Σταυρουλάκης 2, Κωνσταντινίδης.
Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. (Κατσουλάκης): Συντυχάκης 16(3),  Καίσαρης 16, Κανακάκης 4,Παπαδάκης, Καλογεράκης, Παπαδογιαννάκης Γ. 9(1), Παπαδογιαννάκης Π. ,Θεοδωσουλάκης , Οικονομίδης 6 , Χρυσουλάκης 10.

Στατιστικά 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος 2017-2018
Α1 Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A1 (5η Αγωνιστική)
1 Βασιλάκης E PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 143
2 Κούμουλος HAAGEN DAZS 117
3 Παπαδάκης Θ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 97
4 Καρπουζακης PLATANOS TOURS 83
5 Στάμος ΦΟΙΤΗΤΕΣ 76
6 Μαραυγάκης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 75
7 Ορφανουδάκης XPRESS COPY 75
8 Καισαρης Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 74
9 Σαβοργινάκης Μ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 73
10 Ζουμπερακης XPRESS COPY 73

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A1 (5η Αγωνιστική)
1 Κούμουλος HAAGEN DAZS 19
2 Βασιλάκης E PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 16
3 Σαβοργινάκης Μ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 15
4 Τσιχλής ΚΟΥΜΟΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ 15
5 Καρπουζακης PLATANOS TOURS 14
6 Καλαϊτζάκης HAAGEN DAZS 12
7 Παπαδάκης Θ. ΕΚΠ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛΗΛΟΙ 11
8 Μαραυγάκης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 11
9 Χριστινακης PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ 11
10 Συντυχάκης Α.Ο. ΣΠΗΛΙΟΥ B.C. 10
11 Ζήσιμος XPRESS COPY 10

Βαθμολογία στην Α1 Κατηγορία
TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. PHOTOΕΚΦΡΑΣΗ 10 5 5 0 401 306 95
2. ΚΟΥΜΟΙ 9 5 4 1 362 257 105
3. HAAGEN DAZS BC 9 5 4 1 362 267 95
4. Α.Ο.ΣΠΗΛΙOY 9 5 4 1 365 308 57
5. ΠANEΠIΣTHMIO 8 5 3 2 322 328 -6
6. MUEBLO PLUS 8 5 3 2 225 275 -50
7. XPRESS COPY 7 5 2 3 305 315 -10
8. EKΠAIΔEYTIKOI 7 5 2 3 284 329 -45
9. EΛ. EΠAΓΓEΛMATIES 7 5 2 3 251 300 -49
10. PLATANOS TOURS 6 5 1 4 281 299 -18
11. ΦOITHTEΣ 5 5 0 5 274 344 -70
12. AΦOI ZOYMΠOYΛAKH 5 5 0 5 212 316 -104

Αποτελέσματα 4ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας A Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

(Α2-Α) ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ - ΡΑΨΩΔΙΑ 53-46

Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 05-08, 20-15, 38-32, 53-46.
ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ (Μίχας) : Αργυρόπουλος 20(2), Τζανουδάκης 2, Κακλαμάνος 9,Καλαϊτζάκης Α. 5, Σακελλαρίδης, Φανουργάκης 5, Παπαδάκης Ι., Προκοπάκης,Ψωράκης 12.
ΡΑΨΩΔΙΑ (Πατεράκη) : Χόμπης Γ. 5, Πολυμίλης, Τσικινάς 9, Πατεράκη 5(1), Ξενάκης 13, Νιωτάκης 2, Βεργίτσης, Χόμπης Β. 5, Βερικάκης 7(1).

(Α2-Α) CRETAN INOX - ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ 61-39
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης Νικολιδάκη Θεοδώρα
Δεκάλεπτα: 17-07, 33-21, 48-26, 61-39.
CRETAΝ INOX (Θανάσης) :  Ψωμάς 7, Καρυπίδης 6, Βελονάκης, Θεοδωρόπουλος,Γκόγκος 6(1), Λεωνιδάκης 6, Κυλάφης 10, Κατσαβίδης 14(2), Μαραρδονας 12.
ΟΜΙΛΟΣ ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (Καπαρός) : Καπαρός 8(2), Λελεδάκης 5, Νεονάκης 2, Τσόγκας 2, Βασιλάκης, Παναγιουλάκης 6(2), Καλυβιανάκης 4, Μεξης 9, Πωλιουδάκης,Μαραγκουδάκης 1, Διβανής 2.

(Α2-Α) ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ - DOMEK καν. 41-41, παρ. 43-47
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 10-09, 18-18, 24-31, καν. 41-41, παρ. 43-47.
ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ (Δαμιανός): Λιάκος 2, Σταυριανάκη 2, Νικολιδάκης, Μισιργής 19(5),Παπατριανταφύλλου 4,  Δαμιανός, Ξενιτόπουλος, Λεβεντάκης 2, Παλτατσίδης 4,Μανολιουδάκης, Διαμαντής 10.
DOMEK (Αποστολάκης) : Παλλιεράκης 7(1), Αποστολάκης 5(1), Καλλιγας 11,Βουρτζούμης, Ντρέκος 10, Κατσαντώνης 4, Μαθιουδάκης 10(1), Λαγουδάκης.

(Α2-Α) ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ – ΙΑΤΡΟΙ 46-54
Διαιτητές: Θεοδωράκης Στάθης, Μαρινάκης Θεοχάρης
Δεκάλεπτα: 06-19, 15-30, 28-44, 38-54.
ΝΕΟΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ (Γαβράς) : Βότζης 18(3), Μάνεσης 9(3), Φραγκιαδάκης,Γρηγοράκης, Καλλέργης 2, Μπουλούμπασης 5(1),  Παραδεισανός, Βαμβακάς 5(1),Γαβράς 3(1), Μαρίνος 4.
ΙΑΤΡΟΙ (Παρασχάκης) : Γούδας 8, Παπαδόπουλος 4, Ζαχαράκης 2, Αργυρίου 12,Τζανάκης 4, Παρασχάκης 6, Βλαχοπάνος 2, Σαμωνάκης 7, Μουχασίδης, Γιακουμάκης 9.

(Α2-Α) ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - THINK VILLA 37-50
Διαιτητές: Καθαράκης Βασίλης, Ρόμπου Βενετία
Δεκάλεπτα: 08-06, 17-17, 25-36, 37-50.
ΤΕΕ ΡΕΘΥΜΝΟΥ (Βασιλείου) : Ξενίδης 5, Τερζιόγλου 15(2), Λαμπρινός , Κεραμιανός 7, Δασκαλάκης Μ. 10.
THINK VILLA (Πηγουνάκης Α.) : Καμαρείτης 3(1), Αντωνίου 5(1), Πολιουδάκης 7(1),Καζίλας 9, Πηγουνάκης Φ. 10(2), Περιστεράκης 5, Αστρινάκης 2, Στεργίακης 9(1).

ΡΕΠΟ: (Α2-Α) ΟΙΩΝΟΣ / BARCODE

Α2-A Κατηγορία
ΣΚΟΡΕΡ  A2-A (4η Αγωνιστική)
1 Καπαρός ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 54
2 Βότζης NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 51
3 Κακλαμάνος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 51
4 Κατσαβίδης CRETAN INOX 50
5 Αργυρόπουλος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 50
6 Λεωνιδάκης CRETAN INOX 46
7 Νικολιδάκης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 45
8 Διαμαντής ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 41
9 Αντωνίου THINK VILLA 38
10 Μισίγρης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 35

ΤΡΙΠΟΝΤΑ  A2-Α  (4η Αγωνιστική)
1 Μάνεσης NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 11
2 Νικολιδάκης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 8
3 Βότζης NEOI ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ 7
4 Κατσαβίδης CRETAN INOX 7
5 Αργυρόπουλος ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ 7
6 Αντωνίου THINK VILLA 7
7 Μισίγρης ΠΡΩΤΟΒΑΘΜΙΑ 7
8 Καπαρός ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 6
9 Μαραγκουδάκης ΟΜ. ΒΡΑΚΟΦΟΡΩΝ ΚΡ. 5
10 Γαλερός ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 5
11 Αποστολάκης DOMEK 5

Βαθμολογία στην Α2 Κατηγορίας Α Ομίλου του 23ου  Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης  Ρεθύμνου 2017-2018

TEAMS Pts MD W L F A +/-
1. CRETAN INOX 8 4 4 0 231 156 75
2. ΔIKHΓOPOI 7 4 3 1 202 177 25
3. ΟΙΩΝΟΣ/BARCODE 6 3 3 0 163 105 58
4. ΠPΩTOBAΘMIA 6 4 2 2 192 191 1
5. THINK VILLA 5 3 2 1 137 123 14
6. TEE PEΘYMNOY 5 3 2 1 128 131 -3
7. ΙΑΤΡΟΙ 5 3 2 1 128 135 -7
8. NEOI EΠIXEIPHMATIEΣ 5 4 1 3 200 234 -34
9. DOMEK 5 4 1 3 145 191 -46
10. BPAKOΦOPOI 4 4 0 4 180 219 -39
11. ΡΑΨΩΔΙΑ 4 4 0 4 162 206 -44

Πρόγραμμα 6ης Αγωνιστικής Α1 Κατηγορίας και 5ης Αγωνιστικής Α2 Κατηγορίας B Ομίλου του 23ου Εργασιακού Πρωταθλήματος Καλαθοσφαίρισης Ρεθύμνου 2017-2018

Σάββατο 20 Ιανουαρίου 2018
15:30 (Α2-B) ΦΟΙΤΗΤΡΙΕΣ - MACRON STORΕ
17:00 (Α2-B) BUENO HOTEL - ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΕΣ & ΙΔ.ΥΠΑΛΛ.
18:30 (Α1) ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΙ/ΙΔ.ΥΠΑΛΛ. - XPRESS COPY
20:15 (Α1) ΚΟΥΜΟΙ/ΜΑΡΜΑΡΟΤΕΧΝΙΚΗ - Α.Ο.ΣΠΗΛΙΟΥ B.C.
Κυριακή 21 Ιανουαρίου 2018
10:30 (Α2-B) ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ - ΛΕΣΧΗ ΤΡΑΠΕΖΙΚΩΝ ΥΠΑΛΛΗΛΩΝ
12:00 (A2-B) ΣΥΦΑΡ - ΠΟΛΥΜΗΧΑΝΟ
13:30 (Α1) ΕΛΕΥΘ. ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΕΣ - HAAGEN DAZS BC
15:00 (Α1) MUEBLO PLUS - ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ
16:45 (Α1) ΦΟΙΤΗΤΕΣ - ΑΦΟΙ ΖΟΥΜΠΟΥΛΑΚΗ 
18:30 (A1) PHOTO ΕΚΦΡΑΣΗ - PLATANOS TOURS
20:15 (A1) KLADOS TOURS - SAILING EXPERIENCE / REVANS CAFÉ
ΡΕΠΟ: (Α2-Α) L ETOILE DU SUD

* Η κάθε ομάδα πρέπει να βρίσκεται πλήρης (κάνοντας ζέσταμα) στο Κλειστό Πανεπιστημιακό Γυμναστήριο του Γάλλου τουλάχιστον 20 λεπτά πριν την προγραμματισμένη έναρξη του αγώνα τους.

 

Ενδιαφέρουν

Από το Blogger.