Σε κλίμα Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς, βρίσκονται η ΕΚΑΣΚ, οι Σύνδεσμοι και οι ομάδες, στέλνοντας ευχητήριες κάρτες (η μέσω facebook), δίνοντας παράλληλα και τις απαραίτητες ευχές για τις ημέρες των εορτών.
Αναλυτικά:
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhubP2eVZGJFZuSrW9FNlmOBVkv22vfCjIeTHlwED0aLEbWm1EmcbJo8a_pbduiodicDb2PavWVBy1cTsvNq5Z11m3bVszRT9u_kyPwINS7O5bRQZAgo2sNR1dxxsM50Bji-O-o79_WwQCR/s640/25593883_1160389287429525_607507680952997102_n.jpg) |
Αναγέννηση BC |
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhTbuv_WVwjNKFLP86GwILuiQuHCpQShqHG5B2RSfNv4M7PZeDoIsAA_FvAcEmB-EaF9B6Y5ILirNVruG7zf56bHKl31AGB7t3R03x0NzV6iedLREB9wbyq4xCEVrnothPkFHcKbuQMXVAX/s640/oash-cart.jpg) |
Αθλητικός Σύλλογος Γουρνών ΟΑΣΗ |
This is a short description in the author block about the author. You edit it by entering text in the "Biographical Info" field in the user admin panel.