Ορισμοί διαιτητών - κριτών .


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 16 έως 20    Δεκεμβρίου  2017, για  τα Εθνικά πρωταθλήματα ,  ΕΚΑΣΚ , Τουρνουά Μίνι ΔΟΠΑΦΜΑΗ και Εργασιακό .

ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017
Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΒΑΚ 17.00 ΟΦΗ - ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ
(Δ) Λαμπίρης - Καραμπιτσάκος (Γιαννακουδάκης)
(Κ) ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ (Σ) - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ(Χ) - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ(24)

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 12.00 ΟΑΧ- ΑΟ ΠΡΟΦΗΤΗ ΗΛΙΑ
(Δ)Σκανδαλάκης - Ξυλάς (Ευαγγελινός)
(Κ) ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ(Σ) - ΣΦΙΓΚΑΚΗ(Χ)- ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(24)

Διαιτητές ΕΚΑΣΚ
16-12-2017 20:00 Ρέθυμνο Εφήβων
Ξυλάς Δημήτρης Μπουζουνιεράκης Κώστας
ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ

16-12-2017 18:00 Μοίρες Εφήβων
Χαρίτος Μαρίνος Βαλούρδος Μιχάλης
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ

16-12-2017 17:30 Ιεράπετρα Νεανίδων
Χιωτάκης Νίκος Στιβακτάκης Γιάννης
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

16-12-2017 17:00 Χερσόνησος Εφήβων
Πίπλιος Παναγιώτης Μαρκάκης Γιώργος
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ

16-12-2017 17:00 Κλαδισός Εφήβων
Σταυρουλάκης Μανώλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

16-12-2017 16:00 Λίντο Νεανίδων
Χρυσός Θάνος Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

16-12-2017 16:00 Ακρωτήρι Εφήβων
Αρτεμάκη Δόμνα Κουλιεράκη Χρύσα
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ

16-12-2017 15:30 Ρέθυμνο Νεανίδων
Θεοδωράκης Στάθης Ρόμπου Βενετία
ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

16-12-2017 14:30 Νεάπολη Εφήβων
Πίπλιος Παναγιώτης Μαρκάκης Γιώργος
ΑΕ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

16-12-2017 14:00 Λίντο Εφήβων
Τσάμης Αχιλλέας Κατσούγκρης Τιμολέων
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

16-12-2017 13:30 Β.Α.Κ Εφήβων
Σκανδαλάκης Νίκος Κρητικάκης Μάριος
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

17-12-2017 19:00 Ρέθυμνο Ανδρών
Πίπλιος Παναγιώτης Σκανδαλάκης Νίκος
ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ

17-12-2017 19:00 Β.Α.Κ Παίδων
Τσίγκου Μαρία Πολυχρονάκης Αριστείδης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΣΑ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ

17-12-2017 18:00 Ιεράπετρα Κορασίδων
Γερμανής Βαγγέλης Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

17-12-2017 18:00 Ακρωτήρι Ανδρών
Καμπίτσης Μιχάλης Δημητρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΑΚΡΩΤΗΡΙΟΥ - ΑΣΗ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ

17-12-2017 17:00 Ρέθυμνο Παίδων
Φιλιππάκης Βασίλης Τσικριτσάκη Βασιλική
ΑΓΟΡ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ

17-12-2017 16:30 Χερσόνησος Ανδρών
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Χρυσός Θάνος
ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

17-12-2017 16:00 Άγιος Νικόλαος Κορασίδων
Βαλούρδος Μιχάλης Χουλιάρας Γιώργος
ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ - ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ

17-12-2017 16:00 Ιεράπετρα Παίδων
Γερμανής Βαγγέλης Βαρελτζή Αργυρώ
ΑΟ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΟ ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΥ

17-12-2017 16:00 Λίντο Ανδρών
Μαλαμάς Γιάννης Τσάμης Αχιλλέας
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ

17-12-2017 16:00 Αλικαρνασσός Ανδρών
Τσίγκου Μαρία Χιωτάκης Νίκος
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΑΟ ΚΥΔΩΝ

17-12-2017 16:00 Κλαδισός Παίδων
Σταυρουλάκης Μανώλης Μακρογιάννης Γιάννης
ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ - ΟΦΗ 2

17-12-2017 15:00 Χερσόνησος Παίδων
Χαλαμπαλάκης Μηνάς Χρυσός Θάνος
ΑΟΗ ΟΑΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2

17-12-2017 14:00 Λίντο Παίδων
Τσάμης Αχιλλέας Γεωργιλάκης Δημήτρης
ΔΕΙΛΙΝΟ ΑΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2

17-12-2017 14:00 Χανίων Παίδων
Κουλιεράκη Χρύσα Σταυρουλάκης Μανώλης
ΑΟ ΚΥΔΩΝ - ΑΓΟ ΡΕΘΥΜΝΟΥ

17-12-2017 13:00 Μοίρες Παίδων
Καλαϊτζάκη Βασιλική Μαμάκης Στέφανος
ΓΑΣ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΑΕ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

17-12-2017 12:00 Αλικαρνασσός Παίδων
Στιβακτάκης Γιάννης Δασκαλάκης Παναγιώτης
ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ Γ.Σ.

17-12-2017 12:00 Αρχάνες Παίδων
Χρυσός Θάνος Βασίλογλου Αριστέα
ΑΟ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ ΑΟΧ

17-12-2017 12:00 Λίντο Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Πολυχρονάκης Αριστείδης
ΑΣΚΗΣΗ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΑΟ

17-12-2017 11:30 Β.Α.Κ Κορασίδων
Χιωτάκης Νίκος Γεωργιλάκης Δημήτρης
Ο.Φ. ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ - ΑΟΗ ΟΑΣΗ

17-12-2017 10:00 Λίντο Παίδων
Χαρίτος Μαρίνος Μαρκάκης Γιώργος
ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ ΓΑΣ - ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ

18-12-2017 19:00 Αλικαρνασσός Κορασίδων
Καρανικόλα Αλεξάνδρα Χατζημάρκος Δημήτρης
ΑΟΝΑ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ

ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ- ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017

ΛΙΝΤΟ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΝΡΟΓΕΑΣ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ ΧΡ. - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ

ΒΑΚ 13.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΦΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΟΑΣΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΝΕΑΠΟΛΗ 14.30 ΕΦΗΒΩΝ ΝΕΑΠΟΛΗ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 17.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΟΦΗ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 15.30 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΝΑΚΟΥ (ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ)
ΡΕΘΥΜΝΟ 20.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΓΟΡ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΚΥΔΩΝ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017
ΛΙΝΤΟ 10.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΤΡΙΓΩΝΗΣ
ΛΙΝΤΟ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΣΚΗΣΗ - ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2
ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ - ΣΤΟΥΜΠΟΥ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΚΥΔΩΝ
ΤΡΙΓΩΝΗΣ - ΠΗΡΟΥΝΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΒΑΚ 11.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΟΑΣΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΒΑΚ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ - ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΡΧΑΝΕΣ 12.00 ΠΑΙΔΩΝ ΓΙΟΥΧΤΑΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΚΤΙΣΤΑΚΗ

ΜΟΙΡΕΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 16.30 ΑΝΔΡΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ- ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΑΡΚΑΔΙ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ
ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΚΟΚΑΡΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 17.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ 2 - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚ. ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΟΦΗ 2
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΣΑΡΡΗΣ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ
ΚΩΤΣΟΥ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΛ.ΧΑΝΙΩΝ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΓΟΡ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 18-12-2017
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 19.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΑΧ
ΧΕΙΡΑΚΑΚΗΣ - ΜΟΡΦΙΑΔΑΚΗ


ΜΙΝΙ ΔΟΠΑΦΜΑΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017

ΒΑΚ 10.30 ΜΙΝΙ ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ(Α)
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΒΑΚ 11.45 ΜΙΝΙ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ(Κ)
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Ο - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚO ΧΑΝΙΩΝ

ΣΑΒΒΑΤΟ 16-12-2017
ΣΟΥΔΑ 15.30 ΙΠ..ΠΟΤΕΣ - ΔΙΚΗΓΟΡΟΙ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 17.00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΧΑΝΙΩΝ - ESPRESSO MINI MARKET KAΦΕ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 21.00 ΜΠΥΡΑ ΧΑΡΜΑ/ΒΟΥΚΟΛΙΕΣ - T&T ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α - ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 17-12-2017
ΣΟΥΔΑ 9.00 αρα..ΛΥΚΟΙ - ΑΕΤΟΙ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ
ΣΟΥΔΑ 11.00 HALEPA 86ers - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΙ
ΣΑΡΡΗΣ - ΚΩΤΣΟΥ
ΣΟΥΔΑ 13.00 ΤΗΕ ΝΟ STARS - BARCE…ΛΙΩΜΑ
ΣΑΡΡΗΣ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 17.00 DRINK TEAM - KL XABAΛΙΕΡΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡA 18-12-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΣΥΝΕΡΓΑΤΙΚΗ B.C. - ΩΡΙΩΝΑΣ
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21.00 Α.Ο.Α.Κ. - VAPE PORT BOMBERS
ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ - ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ

TETAΡΤΗ 20-12-2017
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19.00 ΑΙΑΝΤΑΣ ΒΟΗΕΜΕ - LEGEENDS
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
AKΡΩΤΗΡΙ 21.00 ΦΕΙΔΙΑΣ URBAN SPOT - ALGIDA ΕΒΓΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΦΟΥΡΑΚΗ
Από το Blogger.