menu
kritikobasket.gr
Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης
Menu Drawer Logo
kritikobasket.gr Ειδήσεις για το μπάσκετ της Κρήτης στις 8.12.17 από kreta

Ορισμοί διαιτητών - κριτών .

Κοινοποίησέ το :


Η τοπική ΚΕΔ, όρισε τους διαιτητές και την γραμματεία, για τους αγώνες της από 09 έως 13    Δεκεμβρίου  2017, για  τα Εθνικά πρωταθλήματα ,  ΕΚΑΣΚ , Τουρνουά Μίνι ΔΟΠΑΦΜΑΗ και Εργασιακό .
ΕΘΝΙΚΕΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09-12-2017
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΕΘΥΜΝΟ 16.30 ΑΓΟΡ - ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
(Δ)Καρακατσούνης - Δεσλής - Καλδίρης (Μαγκανάς)
(Κ) ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ(Σ) - ΜΑΙΔΩΝΗΣ(Β) - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ(Χ) - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ(24)

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 14.00 ΗΡΑΚΛΕΙΟ ΟΑΑ - ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ
(Δ) Διμπινούδης - Φασόλης (Μπορμπαντωνάκης)
(Κ)ΒΑΡΟΥΧΑ (Σ) - ΦΡΑΓΚΑΚΗ (Β) - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ(Χ) - ΠΑΠΑΔΑΚΗ(24)

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ - ΚΡΟΝΟΣ ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
(Δ) Κοτσίρης - Λαμπίρης (Πετράκης)
(Κ)ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ(Σ) - ΠΛΟΥΜΙΔΗΣ(Χ) - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ(24)

Διαιτητές ΕΚΑΣΚ



ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ- ΕΚΑΣΚ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09-12-2017
ΛΙΝΤΟ 14.00 ΕΦΗΒΩΝ ΔΕΙΛΙΝΟ - ΑΟΚ ΧΑΝΙΑ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ - ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΟΦΗ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 20.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ 2 - ΜΕΣΣΑΡΑ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΤΡΟΥΛΗ

ΒΑΚ 16.30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΟΦΗ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ

ΑΡΚΑΛΟΧΩΡΙ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ - ΟΑΣΗ
ΣΑΚΑΒΕΛΗΣ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 15.00 ΕΦΗΒΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 18.00 ΕΦΗΒΩΝ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ - ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ
ΣΩΜΑΡΑΚΗ - ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ

ΡΕΘΥΜΝΟ 18.30 ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΑΙΔΩΝΗΣ - ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 20.30 ΕΦΗΒΩΝ ΑΚ.ΡΕΘΥΜΝΟΥ - ΑΓΟΡ
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ - ΠΑΝΤΟΥΒΑΚΗ

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 17.00 ΕΦΗΒΩΝ ΚΥΔΩΝ - ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ Α- ΣΦΙΓΚΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017

ΛΙΝΤΟ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΚΥΔΩΝ
ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ - ΤΡΟΥΛΗ
ΛΙΝΤΟ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΤΗΓΑΝΙΤΗΣ - ΑΚ. ΡΘΥΜΝΟΥ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ
ΛΙΝΤΟ 18.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΜΕΛΑΜΠΙΑΝΑΚΗΣ - ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ Χ


ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.30 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ 2 - ΝΕΑΠΟΛΗ
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΠΑΠΑΔΑΚΗ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 16.00 ΑΝΔΡΩΝ ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΠΕΔΙΑΔΑ
ΣΠΥΡΙΔΑΚΗ - ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.00 ΠΑΙΔΩΝ ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΗΡΟΔΟΤΟΣ
ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ - ΒΑΡΟΥΧΑ Α

ΒΑΚ 14.00 ΠΑΙΔΩΝ ΟΦΗ 2 - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΦΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΜΟΙΡΕΣ 18.00 ΑΝΔΡΩΝ ΜΕΣΣΑΡΑ - ΔΕΙΛΙΝΟ
ΤΖΑΓΚΑΡΑΚΗΣ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 11.00 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΣΗ - ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ
ΧΕΡΣΟΝΗΣΟΣ 12.30 ΠΑΙΔΩΝ ΠΕΔΙΑΔΑ - ΑΣΚΗΣΗ
ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ

ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ 19.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΣΗΤΕΙΑ 16.00 ΠΑΙΔΩΝ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ - ΟΑΣΗ
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΡΕΘΥΜΝΟ 10.30 ΠΑΙΔΩΝ ΑΓΟΡ - ΟΦΗ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗ Σ - ΜΠΛΑΒΑΚΗ
ΡΕΘΥΜΝΟ 12.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΑΡΚΑΔΙ - ΟΦΗ
ΒΟΥΡΔΟΥΜΠΑ - ΓΙΑΠΙΤΖΟΓΛΟΥ(ΜΠΛΑΒΑΚΗ)

ΚΛΑΔΙΣΟΣ 12.30 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ ΟΑΧ - ΑΓ.ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΙΟΥΜΑΛΑ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 19.00 ΑΝΔΡΩΝ ΚΥΔΩΝ- ΑΚΡΩΤΗΡΙ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΣΙΟΥΜΑΛΑ

ΑΚΡΩΤΗΡΙ 15.00 ΠΑΙΔΩΝ ΑΚΡΩΤΗΡΙ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ
ΣΦΙΓΚΑΚΗ - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ
ΤΑΥΡΩΝΙΤΗΣ 13.00 ΠΑΙΔΩΝ ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΓΟΡ 2
ΣΑΡΡΗΣ - ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ

ΔΕΥΤΕΡΑ 11-12-2017
ΛΙΝΤΟ 21.00 ΑΝΔΡΩΝ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ
ΚΟΚΟΛΑΚΗ - ΜΑΡΑΓΚΑΚΗ - ΚΑΠΕΤΑΝΙΟΥ

ΠΕΜΠΤΗ 14-12-2017
ΚΛΑΔΙΣΟΣ 10.30 ΠΑΙΔΩΝ ΟΑΚ ΧΑΝΙΑ - ΟΑΧ
ΦΟΥΡΑΚΗ - ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ

ΜΙΝΙ ΔΟΠΑΦΜΑΗ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ

ΣΑΒΒΑΤΟ 09-12-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 10.00 ΜΙΝΙ (Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΟΦΗ (Α)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 11.15 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΗ - ΑΣΚΗΣΗ(Β)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ 12.30 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΗ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α)
ΠΑΠΑΔΑΚΗ - ΜΙΧΑΛΑΚΗ Μ

2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 10.00 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΗ - ΑΓ . ΝΙΚΟΛΑΟΣ (Α)
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 11.15 ΜΙΝΙ (Κ) ΗΡΟΔΟΤΟΣ - ΑΓ. ΝΙΚΟΛΑΟΣ(Γ)
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 12.30 ΜΙΝΙ (Α) ΑΣΚΗΣΗ - ΗΡΑΚΛΕΙΟ(Β)
ΚΤΙΣΤΑΚΗ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 10.00 ΜΙΝΙ (Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ(Β)
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 11.15 ΜΙΝΙ (Α) ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ - ΔΕΙΛΙΝΟ(Α)
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 12.30 ΜΙΝΙ (Α) ΑΣΚΗΣΗ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ (Α)
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ
ΑΛΙΚ/ΣΟΣ 14.00 ΜΙΝΙ (Α) ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ - ΓΙΟΥΧΤΑΣ(Β)
ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΣ - ΚΑΡΓΑΚΗΣ

ΒΑΚ 10.30 ΜΙΝΙ (Κ) ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ (Γ)
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ
ΒΑΚ 11.45 ΜΙΝΙ (Α) ΟΦΗ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ (Β)
ΣΜΥΡΝΑΚΗΣ - ΓΙΑΚΟΥΜΑΚΗ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12-2017
2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 10.00 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΑΝΔΡΟΓΕΑΣ (Α)
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 11.15 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΕΣΣΑΡΑ (Β)
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ
2 ΑΟΡΑΚΙΑ ΒΟΗΘΗΤΙΚΟ 12.30 ΜΙΝΙ (Α) ΗΡΑΚΛΕΙΟ - ΜΕΣΣΑΡΑ (Α)
ΛΟΥΛΟΥΔΗΣ - ΚΟΚΟΛΑΚΗ

ΕΡΓΑΣΙΑΚΑ ΧΑΝΙΩΝ 9/12 ΕΩΣ 13/12/2017
ΣΑΒΒΑΤΟ 9-12 - 2017
ΣΟΥΔΑ 15:30 ELORUS ΚΟΥΤΣΟΡΙΝΑΚΗΣ AUTO - ΕΥΗΣ RESTAURANT CAFÉ
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 17:00 "ΑΝΕΛΚΥΣΤΗΡΕΣ LIFT HELLAS ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ  /
 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΙΑΝΑ" - FOTARAS B.C.
ΜΩΡΑΙΤΑΚΗ - ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ 10-12 - 2017
ΣΟΥΔΑ 9:00 ΜΙΝΩΑ ΠΑΛΑΣ / MINOA PALACE – ΕΝΕΤΙΚΟΝ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 11:00 ELECTRONIC WORLD - ΚΑΒΑ ΚΑΣΙΜΑΤΗΣ
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΣ - ΣΦΙΓΚΑΚΗ
ΣΟΥΔΑ 13:00 "ΚΟΥΡΗΤΕΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΦΟΥΡΝΟΣ 
ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΚΗ B.C." - ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΑΝΕΖΑΚΗΣ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ
ΣΟΥΔΑ 15:00 ΚΙΣΣΑΜΟΣ / ΝΤΑΞ - ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ
ΜΑΣΤΟΡΑΚΗΣ - ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗΣ

ΔΕΥΤΕΡΑ 11-12
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 ΚΟΣΜΗΜΑΤΑ ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗΣ – ΝΕΑΡΧΟΣ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 ΓΕΡΜΑΝΟΣ ΣΟΥΔΑΣ - ΜΑΣΤΡΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΥΠΟΔΗΜΑΤΑ
ΒΑΡΥΠΑΤΑΚΗ - ΠΑΓΩΝΙΔΗΣ
.
ΤΕΤΑΡΤΗ 13-12
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 19:00 MOBIAK - TEI CB
ΣΑΡΡΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ
ΑΚΡΩΤΗΡΙ 21:00 NIKKI SEASIDE BAR / NOVA SHOP - LOCA CAFÉ
ΣΑΡΡΗΣ - ΤΣΙΤΣΙΡΙΔΑΚΗΣ

Ενδιαφέρουν


Αποτελέσματα, βαθμολογίες όλων των κατηγοριών, προγράμματα αγωνιστικών ανά ομάδα και συνθέσεις ομάδων στο kritikobasket.gr GameCenter